0

No nie super, ale VAR'u może nie użyć także na korzyść Barcelonie, więc tu i tak dwóm ekipom na to samo wychodzi, a tu opinie, że teraz na pewno Barcelonie będzie gorzej. Fakt faktem jednak, że lepszy byłby sędzia, który jednak tego VAR'u używa, bo do czegoś on w końcu jest. :D

1

Bo to jest właśnie hiszpański paradoks. W nazwisku " Va*quez" używa się zarówno literę s, jak i z. U Lucasa akurat występuje z. :)

2

No tak, ale ten mecz w Paryżu był częścią zwycięskiego dwumeczu, o którym kolega wyżej wspomniał. Widocznie pomimo przegranej jest jakiś sentyment wszystkiego, co związane z remontadą. :D

1

Najbardziej uparcie powtarzane jest Lucas Vasquez. :D

1

A w murze piłkarzy Realu ustawiony m. in. Luis Enrique. :D

0

Nie mam pojęcia, włączyłem dopiero w 15 minucie live'a. Ale raczej nie wygląda na Klatusa.

0

Pewnie chodzi Ci o redaktora realmadryt.pl

0

Jego alter ego. :D.

1

Obyyy...

4

Serio widzisz jedynie problem w wykańczaniu akcji? Ja widzę problem przede wszystkim w motywacji. A motywacja w piłce jest najważniejsza. Cristiano dostarczał jej aż nadto.

16

Nie, tamten Real powstał tylko i wyłącznie dzięki Mourinho. Porównaj sobie Real Schustera, Juande Ramosa czy Pellegriniego do Realu za Mou, szczególnie w sezonie 11/12. Niebo a ziemia. A przypominam, że Guardiola objął Barcę jeszcze podczas kadencji tych 3 wyżej wymienionych przed Mourinho trenerów.

1

Co Reguilon będzie robił tym znakomitym następcom Ramosa, a Pique obrońcom?

0

Sancho.

1

Hahahahahahahaha :D

10

Trochę podkoloryzowane, bo zamiast Roberto raczej będzie grał Arthur, gdy tylko będzie zdolny do gry. A to już mimo wszystko nieco lepiej wygląda. Dodatkowo za pół roku przychodzi de Jong. Nie będzie tak źle.

1

No przecież tylko żartowałem, jasne, że będzie siedem albo i osiem do jaja dla Barcelony. :D

0

3-1 dla Realu.

0

De Bryune, Messi, Cristiano, Neuer, Neymar.

0

Aktualnie jednego, Alby. Wszystkich innych szanuję, bo nie mam braku szacunku z powodu bycia piłkarzem rywalizującego klubu.

0

Co ja czytam. XD

0

Jordi Alba, Luis Enrique.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Racja. Trzeba jednak przy tym ująć, że Real bez Cristiano nie jest też tym samym Realem. Nie ma tego gościa, który niezależnie od wyniku parł po kolejne gole. Brakuje tej chorej, pięknej ambicji. Ta relacja na linii Cristiano-Real była korzystna dla obydwu stron. Szkoda, że Cris postanowił ją zakończyć.

0

Że gdyby Ronaldo się nie odwracał przy golu Godina, żeby ochronić swoją śliczną twarzyczkę, może udałoby się uniknąć straty bramki.

1

Podsumował? Kompleks posiadania ładnej twarzy to podsumowanie? Co najwyżej samozaoranie. :D

0

Pewnie żałuje, że odszedł z Realu.

0

No chyba nie. :D.

1

Sycylia, Kalifornia, Hawaje, Bahamy, Australia a szczególnie centrum kontynentu, południowa Portugalia, wschodnie wybrzeże Hiszpanii, Tunezja, Egipt, Maroko, Meksyk, Brazylia, zwłaszcza Rio de Janeiro, Macedonia, Grecja, Cypr. Marzenia. :D

0

Z Realem mimo wszystko 6 punktów jest do zyskania.

0

Właśnie Valverde jest sobą, więc mu niepotrzebne xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?