1

Quebonafide, Tede, ReTo, OSTR, Kali, Paluch, Wac Toja, Pezet, Małolat, Ten Typ Mes, Białas, Zeus, Sokół, Dwa Sławy, z tych melodii przeszłości to Hemp Gru, Paktofonika, Kaliber 44... Jeszcze parę zespołów/wykonawców by się znalazło pewnie. :)

0

James 3 lata temu był najlepszym ofensywnym pomocnikiem na świecie, więc trudno żeby utrzymywał ten sam poziom co wtedy, po " przygodach" z Zizou w Madrycie i teraz z Kovaciem.

0

Benzema to ma w samym Realu 211 bramek, więc jak to było liczone?

1

Co nie zmienia faktu, że Sport, Mundo czy AS o wiele częściej okazywały objawy nieobiektywizmu, nie jestem w tym momencie tendencyjny, tylko szczery.

0

To nie oznacza, że nie można wyróżnić wśród nich tej najmniej nieobiektywnej, którą bez wątpienia jest Marca.

0

Akurat Marca jest najbardziej obiektywną gazetą w Hiszpanii, więc to nie takie zdziwienie. Fakt faktem sytuacja klarowna nie była, ale sędzia nie popełnił błędu, tyle.

0

Sorki, że tak późno odpisuję. Mi nie scina na razie, ale mam go od miesiąca, obawiam się, że jak pamięć będzie zapelniona to będzie trochę gorzej, ale jeśli będziesz na to uważał to myślę że powinien chodzić plynno, jak mówię, aktualnie zero zarzutów. :)

1

Ja używam, fajnie śmiga, zdjęcia wychodzą ładnie. Ogółem mogę polecić :)

0

4-1 dla Białych

0

Higuain XDDD.

0

Ale to nie jest tak że on go sfaulował raz przed polem karnym, w szesnastce dalej trwał faul i dlatego sędzia miał prawo podyktować jedenastkę.

0

Tak dla ścisłości, dwa ostatnie mecze to 2:4 i 0:0, w lidze natomiast 1:1 i wyżej wspomniane 0:0. Wypowiadaj się rzetelniej i wspomnij, że chodzi Ci o ligowe mecze na Wandzie. :p

0

Zobaczysz po meczu. :D

0

Ja otrzymałem info o wyniku 2:1 dla Realu, zobaczymy więc, kto ma lepszego informatora! :D

1

Dzisiaj nie zobaczysz. :).

0

No za czasów Moyesa czy van Gaala to on miał okazję być czarnym koniem, ale Ligi Europy. :D Więc ta magia, o której piszesz, oczywiście w zdrowych proporcjach nie jest taką bujdą jaką początkowo miała być.

1

A ja nie jestem zwolennikiem zasady " ząb za ząb". Również irytują mnie bezsensowne faule, wślizgi Casemiro, sam go za to krytykuję bo uważam, że pokazuje niezbyt wysoką boiskową inteligencję, ale nie uważam, żeby jakiemukolwiek człowiekowi należało się coś złego że strony drugiego człowieka, nieważne czy ktoś jest niewinny czy raczej ma coś za uszami. Trzeba umieć dać dobry przykład. :)

1

Piszesz po polsku a potem " and Sergio Asenjo". Wiem, nieistotne, ale śmiesznie wyszło. :D

1

Czy ja wiem? Powiedziałbym, że porównywalna. Llorente, tak jak i Arthur gra wyśmienicie w tym sezonie.

0

Według mnie większa strata to absencja Llorente u nas niż Arthura u Was. Z całym szacunkiem do Arthura, ale Wy możecie zastąpić go świetnym Vidalem, a u nas zapewne za Llorente zagra Casemiro. :/ Jedyne pocieszenie w tym, że jest szansa, iż się wykuruje na ten mecz.

0

Przecież ja nie mówię o tym, że nie należała mu się za to kartka, halo. XD

0

No tak ale to raczej nie od tego Arthur nabawił się urazu mięśniowego, chociaż mogę się mylić.

0

Również poproszę. :p.

2

Las Palmas, Tenerife, Elche, Tarragona

1

Przecież tam faulu nie było. :D.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ani słowa o Semedo? Wychwalali go dosłownie 3 minuty temu. Ktoś tu źle słucha... :p

0

Nie zrozumiałeś tego co napisałem kolego. :D

0

Ani trochę. :D.

0

Llorente i Vinicius w składzie Realu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?