0

Benzema się pojawia co roku w jakichś plebiscytach? Aha xd

0

Lać w mordę z powodu, że ktoś woli danego piłkarza, fajnie. XD

0

No wyjaśniłem dlaczego. Uwierz mi, że jakby zamiast Juve wczoraj była Barcelona, a zamiast Cristiano był Messi, to w takiej samej sytuacji o Messim byłoby prawie tak samo głośno. A dlaczego prawie? Bo Messi nie jest takim zwierzem medialnym jak Cris, bo po prostu nie chce. To wpływa na rozgłos i widocznie widać, że Messiemu nie przeszkadza to, że o nim piszą mniej. Czemu więc Tobie to tak przeszkadza?

0

Pierwsze z brzegu po wpisaniu frazy " Barcelona" w Google: " Kapitalny mecz Messiego. Barcelona w ćwierćfinale."
A o Cristiano owszem było głośniej, ale on strzelił wszystkie trzy gole, które były potrzebne do awansu po wcześniejszej przegranej dwoma bramkami. Chyba to jest zrozumiałe. :D

0

Nie graliscie nigdy w finale LM z Atleti.

0

Nie żeby coś, ale i Malcom i Coutinho są Brazylijczykami. :D

0

Zdecydowanie Atletico tym bardziej, że finał na Wandzie i mogli o niego powalczyć.

0

Komentarz usunięty

0

Nie, czemu? :D.

6

W ćwierćfinale Ligi Mistrzów po rozwaleniu Atletico. :D

1

Co do mentalności Cristiano, to właśnie mentalność to on ma wzorową, co pokazał dzisiaj, ciągnąc Juve do ćwierćfinału będąc przed tym meczem w dupie.

0

A Cristiano jak widać miał rację z tym co mówił przed meczem. Przedwcześnie go wysmiales, musiałeś się nieźle zdziwić. Dziś rozwalił system. :D

0

Nie spinam się tak, ale taką grą DA SIĘ skraść serca kibiców. W innym przypadku takie Juve czy Atleti nie miałyby w ogóle sympatyków na świecie, a mają mnóstwo. Wiesz dlaczego? Ty widzisz " brzydkie" wrzutki i gole z karnych, a inni widzą determinację i podniesienie się z kolan po porażce i wielką remontadę. Co za różnica, czy po trzech przewrotkach, czy po dwóch wrzutkach i rzucie karnym? Piłka nożna to nie tylko piękno wizualne. To także piękno, które się czuje, jak widać, że goście mimo dwóch goli do odrobienia z ultradefensywnym Atleti nie poddają się i zjadają je w drugim meczu. Tak, to też jest piękno i to MOŻE się podobać ludziom.

0

Tak, żenada. Wycofajmy z zasad piłki nożnej wrzutki i rzuty karne, bo takie gole tylko ośmieszają strzelajacych. Cristiano powinien się wstydzić, on nie wie, że ludzie widzą co on robi? Skandal, zawiesić go na 50 meczów, hanbi tę dyscyplinę...

0

Też tak czuję. :D.

1

Bardzo bym tego chciał. :P

0

Czuję że dziś będzie dogrywka i awansuje Juventus. :D

1

Nie napisał nigdzie, że strzeli 3 gole. A że to będzie wspaniałe spotkanie to jest całkiem prawdopodobne, dlatego tak dużo ludzi je dziś obejrzy.

1

Przecież też zawsze jesteś pewny wygranej Barcelony np. przed każdym El Clasico i wysmiewasz wszystkich " pokornych". Czemu więc teraz wysmiewasz pewnego siebie Cristiano, skoro należy do tej grupy ludzi, którą sam pochwalasz? Co więcej, ujawniles to także przed chwilą, bo jesteś pewny jego klęski. Jaki w tym sens?

0

Tak poza tematem, jesteś z Podlasia?

5

Goła kostka wygląda akurat spoko.

1

Ja niestety też, żałuję. Obejrzałbym dwa, albo nawet trzy razy tyle. Genialne. :D

0

Serio? Nie miałem pojęcia. Oglądam teraz odcinki wrzucane w lutym i nie widzę nic starszego. Dopiero co tydzień temu to odkryłem.

7

Nowe dzieło Walaszka, czyli " Egzorcysta", dostępne do niedawna tylko na platformie Showmax aktualnie dostępne jest także na yt. Polecam, naprawdę warto obejrzeć, kolejne genialne odcinki. Uwielbiam tego Walaszka, koleś jest nie do podrobienia. :D

0

Z Cristiano wszystko jest możliwe. Stawiam na to, że Atleti się zamuruje, jednak takie latanie za piłką i ciągła defensywa są strasznie męczące. Juve wystarczy nie stracić bramki i strzelić dwie, aby doprowadzić do dogrywki, w której Atleti zapewne opadło by już z sił. Według mnie Juventus ma duże szanse.

0

A może by wygrał, tego nigdy się nie dowiemy.

2

Mnie nie przechytrzysz brachu :D

1

Chyba jednak odwrotnie. :D.

0

Ale jednak mecz z Lyonem jest w środę, a nie dziś.

0

Ehh, a miałem taką nadzieję na powrót... ale Mourinho, a nie Zidane'a.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?