Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rewolucja123 De Vollaille z masłem czosnkowym z dodatkiem ziół prowansalskich, parmezanem, papryką konserwową i szpinakiem polane sosem jogurtowym z wasabi i rukolą, do tego brązowy ryż i sałatka z czerwonej kapusty i szalotki z sosem majonezowym i gorgonzolą oraz chipsy z batatów, smażone na klarowanym maśle, posypane mieszanką z szafranu, cayenne i sproszkowanego czosnku niedźwiedziego.
0
@kubix05 Pierwszy z prawej strony stoi bodajże Bernd Schuster, zgadza się?
0
@ToshyFCB Adrian Polak zdecydowanie
0
@Janiama Grałeś w tych trzech meczach?
0
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos Kroos-Modrić-James z sezonu 2014/15
1
@MesQueUnClub_87 Ale wiesz, że to nie jest Andre Gomes, ten piłkarz, tylko użytkownik który zainspirował się jego nazwiskiem w swoim nicku? xd
1
@SeeleyBooth Ja w żabce biorę algierski, duński, serowy albo arabski łagodny. Fajny wybór sosów mają.
1
@Katalonbar Nie 12, tylko 13 Lig Mistrzów i wstawił tą wszywkę z koszulki, żeby oryginalnie pokazać liczbę goli Atletico. Zanim coś napiszesz, to najpierw to może przeanalizuj xd
0
@Kapitan hawk *ziew*
0
@Witekk10 taktyk :D
0
@cubiii Nawet gdyby nie był to by pewnie nie grał. Żiżu woli holownika i podstarzałego Chorwata, ma jakiś kompleks Kolumbijczyka. Chyba za dużo prostopadłych podań i kreatywnych piłek posyła, nie pasuje to do jego koncepcji lania betonu na murawie. :)
0
El Betonelli aka "nie potrzebny mi najlepszy pomocnik w kadrze - James i ciągnący w miarę możliwości poczynania w ataku Bale, lepsi Isco i Lucas grający bardziej dla przeciwnika niż dla swojej drużyny" w formie. :D
Te złote wstawki nie zasługują na to, żeby z taką śmieszną grą kojarzono je z trykotami z najlepszego sezonu w historii klubu za Mourinho. Parodia. W tym momencie nie czuję nawet gniewu, jest mi po prostu do śmiechu. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SeeleyBooth Mnie, nie lubię siatkówki i każdy mecz piłki nożnej jest dla mnie atrakcyjniejszy niż jakikolwiek siatkówki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kapitan hawk Utrzymuje się, bo wielu uliczników-turystów z Barcelony również tam gości. :)
2
@Chwytliwy Jola lojalna Jola nielojalna
1
@Kapitan hawk jak zagrał Odegaard?
1
@Kapitan hawk Real Madryt Castilla
0
@marcin62 Nie no, co ty, to wcale nie jest bait widoczny na pierwszy rzut oka...
0
@socha Wymień mi elementy w których Isco jest lepszy od Jamesa, bo ja ci jestem w stanie wymienić ostatnie zagranie, prostopadłe podania, dokładność, strzał, kreatywność, posuwanie akcji do przodu, przegląd pola i przede wszystkim liczby goli i asyst, czyli to, czym Kolumbijczyk bije holownika na głowę.
2
James tym meczem pokazuje różnicę między kreatywnym, świetnym piłkarzem (sobą) a hamulcowym holownikiem (Isco)
0
@Colon "Pozdrowienia z la Rambli dla la Rambli"
0
@Encore Cristiano-Felix-Bernardo
0
@Janiama W Bayernie, gdy był trener z krwi i kości czyli Heynckes, był pierwszym wyborem. To powinien być wyznacznik. A nie że dwóch trenerów, których opinia publiczna słusznie w większości nazywa kiepskimi taktykami ma swoje widzi mi się w stosunku do Jamesa.
0
@ForcaMilosz To nie są wymysły. Wymień mi chociaż dwie rzeczy, w których Isco jest lepszy od Jamesa (chodzi mi o piłkarskie rzemiosło, nie np. występ w finale LM) to przyznam Ci rację. Ja wymieniłbym u Jamesa takich rzeczy, lepszych od Hiszpana z cztery, pięć.
0
@ForcaMilosz Świadczy o niezbyt dobrym warsztacie trenerskim Zidane'a. Bo chyba mi nie powiesz, że z Zizou dobry taktyk i trener. 3 LM to zasługa Cristiano, co potwierdzi ten sezon.
0
@Janiama No rozumiem, wiadomo że oboje nie mieliby szans na półfinał, ale jednak to że wychodził w finałach w pierwszym składzie nie czyni z niego lepszego piłkarza, co to jest za wyznacznik? James jest od niego lepszy w prawie każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła, oprócz szybkości którą Hiszpan i tak ma na słabym poziomie i holowania piłki przy robieniu kółeczek, co średnio przydaje się drużynie walczącej o najwyższe cele.
2
@Janiama Skoro jest na tej liście Isco to według mnie powinien się znaleźć na niej i lepszy od holownika James