0

@MiczenS Kiedyś tam z Czarnogórą, jak dał genialną asystę do Piszczka

0

@D10SLEO Odegaard to będzie crack, na to się zapowiada. Ostatni sezon grał jak z nut.

1

@kielon93 Nikt mi tu jeszcze nie napisał, że mnie nie chce. Nie prowokuję, nie obrażam nikogo, rozmawiam na różne tematy piłkarskie, nie tylko madrycko-barcelońskie i świetnie się tu czuję. Czemu więc mam z tego rezygnować?

1

@AmigoBlancos Ceballos to znakomity zawodnik. Według mnie Zidane ma bardzo, ale to bardzo słaby gust piłkarski. Nie daje szans takim piłkarzom jak James czy Ceballos, albo straconym już Llorente, którzy są o wiele lepsi od jego ulubieńców, czytaj Isco, Lucas Vazquez, Asensio, Casemiro (co według mnie już w ogóle jest tragedią)

11

@Rewolucja123 Serio, zastanawiasz się jeszcze nad tym czy to jest ironia? XDD

1

@BlAugrAnAPolAnd Odegaard, Joao Felix, Mbappe. Moi trzej faworyci.

0

@BlaseR9 Gang Albanii - Klub Go Go

6

@Colon Ja nienawidzę Pudliszek, u mnie na pierwszym miejscu zdecydowanie Tortex, oczywiście jeśli chodzi o smak, bo skład ma słaby. Ale jadłem bardzo wiele ketchupow i żaden nawet w małym stopniu nie zbliżył się w smaku do Tortexu.

0

@Chwytliwy Neymar

0

@Bagsik88 Stracenie formy wynikało właśnie z niewytlumaczalnego sadzania go na ławce przez Kovacia. Nie podobał mu się i tyle, mimo tego że zjadal resztę pomocników. Za Juppa grał kosmos. A Kovać jak Zidane, typ kręci statystyki double-double w praktycznie każdym sezonie i im się to chyba nie podoba. XD

0

@Chwytliwy Chyba chodziło Ci o wrzoda, a nie o ,,wrzuta" XD

0

@Momalsino Najbardziej: James, Hazard, Benzema
Najmniej: Casemiro, Isco, Bale

6

@Odesseiron Mimo wszystko w miarę przyzwoite liczby, solidny grajek

3

@krzychu1526 Ten w dżungli z Jaguaro jest kozak. :d

0

@Encore IMO zdecydowanie smoczy owoc, ewentualnie kaktus bądź kokos. Moc najlepiej 3 lub 6,wtedy czuć bardziej smak.

0

@Colon Real Mourinho z sezonu 11/12

0

@Kapitan hawk Wydaje się szybko aklimatyzującym się piłkarzem. Jedno jest niemal pewne, da Ci w tym sezonie mnóstwo radości, zapamiętaj moje słowa. :)

0

@ViscaBarca123 Już tego okienka biło się o niego wiele klubów. Głównie właśnie Ajax, Bayer Leverkusen i Sociedad, ale nie tylko.

0

@Kapitan hawk Wróci. Taki Fede Valverde się przebił do kadry, więc mający większy potencjał Martin nie miałby? To, że jest teraz na wypożyczeniach wynika z tego, że Real chce, żeby się rozwijał, a nie gnił na ławce u Zidane'a

1

Ależ Sociedad ma pakę na ten sezon. Oyarzabal, Januzaj, teraz dochodzi Isak i Odegaard. Mogą powalczyć o Ligę Mistrzów, a Norweg może w końcu przełamie ten mit o swoim rzekomo zmarnowanym talencie, gdzie poprzedni sezon w Holandii miał wyśmienity, a jest ochrzczony mianem niewypału mając ledwo 20 lat (!) przez kibiców, którzy nawet nie wiedzą jak grał w ubiegłym sezonie i gdzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk Ja jako Krysztjanu

0

@Danny Gaucho Dobra pamięć to zawsze była moja mocna strona. Na sprawdziany uczę się 15 minut.

0

@Danny Gaucho Oglądałem to ostatnio bodajże jak miałem 4 latka, przysięgam. Nie pamiętam wcale aktorów, pamiętałem tylko fabułę i zapamiętam do końca życia. Płakałem przy tym normalnie na końcu.

2

@borys602 Tak, to właśnie ten! La Rambla zawsze pomoże, dziękuję serdecznie! :D. Szukałem go przez jakieś 7 lat i dopiero pomyślałem żeby tu popytać. xd

0

@Danny Gaucho Niestety nie..

2

Szukam pewnego dość starego filmu (1990-2005, coś takiego), w którym porwany przez dwóch gangsterów chłopiec zaprzyjaźnia się z jednym z nich. Ten, który zaprzyjaźnił się z dzieciakiem zastrzelil tego drugiego, który z kolei chciał zabić/pobić (?) tego chłopca. Na końcu policja znajduje porwane dziecko i zastrzela tego mężczyznę wbrew woli chłopca. Piękny, wzruszający film. Niestety nie znam tytułu, szukam po opisie na portalach ale nic nie mogę znaleźć. :/

0

177 cm to już średni wzrost u mężczyzny czy jeszcze niski?

0

@Coutinho007 Także na nim nie przepadam, ale jednak za Isco i Casemiro bardziej. Bale chociaż nie gra xd

4

@BueN0 #polakteam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?