Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Messi, Casemiro, Isco
0
@sebisek Może w tym, że wolał Real Madryt
2
@czosnekfcb Arturo Vidal :d
0
@deyna2018 To samo co u użytkownika wyżej.
2
@koziar Przecież to był sarkazm, wyczuwalny na pierwszy rzut oka. On wyśmiał ludzi, którzy mają Real za klub na poziomie Ekstraklasy.
0
@Katalończyk 99 Kolega wyżej zgadł. :p
0
@Kamiloza91 Brawo, jestem dumny! :D
0
@Kamiloza91 Czekam z niecierpliwością. Nieco ułatwiłem, mam nadzieję. :D
1
@Nano22 Bojan grał z Eriksenem? On został wypożyczony do Ajaxu na sezon 2013/14, w tym samym czasie w którym Eriksen odszedł do Tottenhamu. Przez to go wykluczyłem. :p
0
@Kamiloza91 Nikt nie zwiazany z Arsenalem. Baptista też nie. Podpowiedź, ktoś związany z Barceloną. :p
0
@Drahenfelst Nie.
0
@ostrovsky Zimno, zimno. :p
0
@Kamiloza91 Ani trochę. :d.
1
@vangoor Luis Enrique :D.
0
Teraz może coś trudniejszego :d
Piłkarz, który grał z:
- Aleksandrem Hlebem
- Arjenem Robbenem
- Luką Modriciem
0
@ostrovsky Ahh, za easy. :p.
0
Podłapię zabawę. :D
Jaki to piłkarz?
Grał w drużynie między innymi z:
- Leo Messim
- Sergio Ramosem
- Ronaldinho
- Fabio Coentrao
- Arjenem Robbenem
Główkujcie. :p
1
@Kapitan hawk ;o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Adamski69 To niezły Huntelaar, jak on grał u nas gdy jeszcze Benza nie było. Ale wpadka. :D
0
@kerouac Kovać go nie chce, u Heynckesa grał zawsze w podstawowym składzie. U Carlo to samo. Ja mimo wszystko uważam że mają oni większą wiedzę piłkarską od Pana Kovacia. Od Zidane'a zresztą też, bo ktoś, kto uważa Isco za lepszego od Jamesa mimo tego, że chyba nie da się wymienić choćby jednej rzeczy, w której Hiszpan jest lepszy od Kolumbijczyka, który zawsze miażdżył go statystykami nawet mimo grania ogonów, chyba naprawdę ma jakiś dziwny i pokrętny gust w futbolu XD
0
@kerouac James oklapł XD
To że go Zidane olewał przy każdej okazji i gdy nawet zaliczał double-double w statystykach mimo grania ochłapów to jego miejsce w once de gala zajmował słabszy Isco to nie wina Kolumbijczyka.
0
@daniel32778 Juve nie ma piłkarzy takich jak Real czy Barcelona. Mówimy tu o sytuacji, gdzie Crisu przechodzi do jednej z dwóch najlepszych drużyn na świecie. Nie będzie ich co fazę ciągnął do finału, chociaż zdarzało mu się to już w Madrycie. :p
0
@Nano22 No i właśnie o tej głowie mówię. U was nie ma kto motywować tej zgrai grajkow. Barcelona traci kolejne bramki, Messi jedyne co robi to spuszcza głowę. Cristiano w tym czasie motywuje drużynę na tyle, że z głębokiej d... nagle robi się awans. Tego wam brakuje.
1
@Nano22 Ale może w końcu w decydujących momentach, patrz rewanż na Anfield lub z Romą, nie zamienialibyście się w drużynę z Ekstraklasy. Cristiano to największy zastrzyk motywacji w świecie piłki nożnej. Odszedł z Realu i Real robi dokładnie to co wy, mówię o rewanżu z Ajaxem. :d
0
@Nano22 Z Cristiano to może nawet i przy Valverde bylibyście zdecydowanym faworytem do triumfu w LM, odstawienie go do drugiej roli byłoby strzałem w stopę. :p
0
@TheMugShot Luźno, tylko żartowałem
0
@Kamiloza91 ter Stegen-Cancelo-van Dijk-Lenglet-Alba-de Jong-Wijnaldum-B. Silva-Messi-Benzema-Hazard
0
Czyli gdyby Barcelona grała w finale Ligi Mistrzów, ale liga byłaby już rozstrzygnięta na korzyść Realu, chciałbyś w tym finale przegrać, bo to wstyd wygrać Ligę Mistrzów bez mistrzostwa w kraju, tak? XD
0
Który blamaż był dla was boleśniejszy, rzymski czy liverpoolski?