Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz rację. Jednak Ramos tymi brutalnymi bo brutalnymi faulami mimo wszystko dąży, w zły sposób lub nie, ale do zwycięstwa. Robi to po prostu, by wygrać. Wiadomo, że to zły sposób, jednak robi to dla własnej korzyści, a nie komuś na złość. Nigdy nie zrozumiem takich prowokacji i zaczepek Alby. Oboje zachowują się niewłaściwie i to jest fakt.
0
Nie bronię Ramosa, ale Alba jest niesamowicie irytujący. Nie fauluje brutalnie jak Sergio bo i nie taki jest jego styl gry i pozycja tego za bardzo nie wymaga, ale jest strasznie pyskaty i szczególnie podczas Klasyków słoma mu wychodzi spod butów. Często pokazuje brak szacunku do rywala, prowokuje, patrz na sytuacje przykładowo z Kovaciciem czy Modriciem itp. Bardzo często rzuca się do sędziego i wymusza decyzję. Nie szanuję takiego czegoś.
0
Podesłałbyś proszę?
0
No patrz, a Alba jakoś u Was się trzyma. :p
0
Nie i to mi chodzi. Tylko nawet w razie katastrofalnego meczu żaden balon nie pęknie.
0
Nie mów hop... :p.
0
1. Barca 1-3 Real
2. Benzema
3. 17'
4. Benzema, Bale, Suarez
5. Barca: ter Stegen-Sergi Roberto-Pique-Lenglet-Alba-Busquets-Rakitić-Arthur-Coutinho-Messi-Suarez
Real: Navas-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Llorente-Kroos-Modrić-Vinicius-Bale-Benzema
6. Siedem
8
Po jednym meczu z Barceloną, mając 18 lat i grając przedtem 10 meczów na dobrym poziomie ma pęknąć balon i to raz na zawsze? xd
0
Okej, w takim razie szanuję, że nie jesteś hipokrytą.
1
Powiedział, że Barcelona go nie przeraża. To jest ta gadka w stylu " Dawać mi tych leszczy"? Serio? Z całym szacunkiem, ale taki Pique czy Alba niejednokrotnie wypowiadali się jeszcze pewniej i pyszniej przed Klasykiem. xd
24
Isco XDDD. Bankowo. :D
0
Wolę drybling Neymara, zdecydowanie.
0
Poszedł po rozum do głowy Kovać.
5
To mimo wszystko głupota. Co ma taki Kroos czy Modrić do wojny domowej w Hiszpanii mającej miejsce wieki temu? Nienawiść to zawsze jest głupota, ale serio, trzeba ją nanosić nawet na futbol?
4
Co ma redakcja rm.pl do artykułów, które jedynie tłumaczą z hiszpańskich gazet a nie piszą sami? Wypadałoby się doinformować. :)
0
Czemu niby?
1
Ulżyło. Faul to część gry, po to jest czerwona kartka by karać nią takie brutalne faule. Ugryzienie rywala podczas meczu to nie jest nic związanego z rywalizacją w tym sporcie i na pewno nic normalnego, a w przypadku Suareza to była recydywa, zrobił to bodajże 3 raz, dlatego też absencja była tak długotrwała.
15
Fauluj jak zwierzę, ale ugryź to już nie jak zwierzę? Coś mi tu nie pasuje. :D
0
Ja bym powiedział, że jest zgoła odwrotnie z wyjątkami oczywiście no ale cóż xd
0
Klasyyyyyyk!! :D
7
A czemu niby nie? Patrz jak grał we Francji, był tam absolutnym topem wśród skrzydłowych. Jak dostanie prawdziwą szansę w Barcelonie lub odejdzie gdzieś, gdzie będzie mógł grać regularnie to może być jeszcze z niego Pan Piłkarz.
0
Ale Brazylia będzie miała pakę na Mundial w Katarze. Alisson, Arthur, Firmino, Marcelo, Coutinho, Gabriel Jesus, Neymar, Vinicius, prawdopobnie Rodrygo, może Malcom... Na niedobór jakości w kadrze to oni na pewno nie będą narzekać.
2
PSG - City w ostatnich latach było nieraz. Ale Barcy z BVB czy Realu z Chelsea w XXI wieku jeśli chodzi o mecze oficjalne jeszcze nie było. :D
2
Taka polska Tibia, grało się za dzieciaka w bibliotece w podstawówce na przerwach i na informatyce. Polecam. :D
0
Hleb... Gdyby Guardiola bardziej mu zaufał mógłby zrobić u Was karierę, przyszedł jako najlepszy pomocnik PL.
0
A oglądałeś jego wczorajszy mecz? Był wszędzie, grał poezję. To chodzi jedynie o pojedynczy mecz, a nie o całokształt, ludzie. :D
1
Akurat Benzema gra dobry sezon. Na tle takiego Asensio, Bale'a czy Lucasa wygląda bardzo dobrze, więc nie mów, że gra żenująco. Jest zdecydowanie najjaśniejszą postacią w ofensywie Realu w tym sezonie.
0
Sprawdziłem, nic nie pisałem, nie piszę codziennie na Rambli, bo jak mam pisać coś tylko po to żeby pisać to wolę sobie odpuścić. Ale nie wiem co to ma do rzeczy. Jeśli chodzi Ci o to, że piszę tu jedynie gdy Real wygrywa, to jesteś w wielkim błędzie. Chyba nawet częściej udzielam się tu w czasie przegranych Królewskich niż kiedy indziej, mam wielki dystans do tego i lubię sobie razem z Wami pożartować. :D
0
Ale Benzema ma też 15 goli.
0
Raczej ten przypadek co opisałeś nie świadczyłby o mentalnym masochiźmie tylko takim normalnym. Po takim czymś ten kibic nie wyszedłby spod Łazienkowskiej bez szwanku raczej. :D