Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat dziś Vidal był IMO bezapelacyjnie najlepszym piłkarzem Barcelony w tym meczu.
1
Chodziło o mecz z Sociedad, jeśli Atleti przegraliby z Valencią, wtedy Barca zapewniłaby sobie mistrza już w tamtym meczu. Natomiast już niezależnie od wszystkiego, jeśli Barca wygra z Levante to zgranie mistrza.
0
Toni Kroos również. :D.
2
W pewnym momencie w barwach Milanu grali razem Beckham, Kaka i Ronaldinho. :D
Mimo tego, że i David i Ronaldinho byli wtedy u schyłku kariery to zacne nazwiska tam mieli w zanadrzu. :)
0
Komentarz usunięty
0
Kto? A, dobra, widzę xd
0
Co leci?
0
Bardzo chcę, żeby Adrian Polak wygrał z Kasjuszem.
2
Ehh... na tej La Rambli ludzie wszystko robią dla zielonych. (W nawiązaniu do początku komentarza :D)
1
Tak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kapitan zespołu ma przede wszystkim motywować swój zespół do wygranej, a braku tego nie można Ramosowi zarzucić. Reszta to sprawy poboczne. Taki Messi np. nijak ma się do motywacji zespołu, zwiesząc głowę po każdym ważnym straconym golu, gdy Wam akurat nie idzie, więc w nim upatrywałbym nieodpowiedniego piłkarza na bycie kapitanem, a nie w Sergio. :)
0
No nie za bardzo, bo gdyby tak było, umieścił bym w tym gronie przede wszystkim Albę, czyli najbardziej znienawidzonego przeze mnie piłkarza, który jest dwa razy większym prowokatorem od Pique. Oceniam teraz według mojej opinii, ale staram się obiektywnie a nie przez pryzmat sympatii czy antysympatii.
0
No tak, bo kibicowanie Realowi jest uwarunkowane genetycznie i automatycznie każdy, kto jest za Królewskimi czci Ramosa. XD
A co do tego że super kapitan, to prawda. Czemu niby nim nie jest?
1
Jakie czcić Ramosa? Gdzie ja go czczę? XDD
0
Rzadko kiedy jest w tej formie, a otoczkę tworzy wokół siebie ogromną, przez co jest zaliczany do najlepszych stoperów na świecie. Teraz od 2 miesięcy ma dobrą formę to miażdży, ale sęk w tym, że przez poprzednie pół roku cała la Rambla miała go dość i to słusznie.Taki scenariusz jest praktycznie co roku. Dodatkowo te gierki na Twitterze i dziecinne prowokacje...
0
Real: Asensio, Isco, Casemiro
Barca: Alena, Sergi Roberto, Pique
0
Ale biorąc pod uwagę najważniejszy czynnik środkowego obrońcy, jakim jest gra w defensywie jest IMO od niego lepszy.
2
No chyba tak.
0
Nie łatwiej by napisać po prostu Brytyjczyk? xd
1
Oj nie wypominaj, gdybym ja miał Ci wypominać mecze, w których według Ciebie Real miał przegrać, a je wygrał to na pewno nie byłby to jeden raz, a musiałbym wymieniać dość długo. Każdy ma prawo popełnić błąd, kolego.
0
Przecież to prezydent Polski, Andrzej Duda...
0
Dziś Portugalczycy gładkie zwycięstwo IMO. :d
0
Nie rozumiałem czemu zapuścił tę brodę, kompletnie mu nie pasowała. Tak samo jak nie rozumiałem i nigdy nie zrozumiem kucyka u Bale'a, w pierwszym sezonie w Realu wyglądał jedynie normalnie xd
0
Casemiro, Isco, Zidane. :D
2
No tak, bo Bernabeu nigdy nie oklaskiwało Ronaldinho czy Iniesty...
1
Zidane w maju odszedł, bo Perez mimo próśb nie chciał zrobić rewolucji kadrowej. Wiedział, że z tą kadrą, nasyconą trzema LM z rzędu, pozbawioną Cristiano już nic nie ugra i dlatego postanowił odejść. Wrócił tylko dlatego, że Perez zrozumiał swój błąd i obiecał Zizou transfery. Więc tak, będzie rewolucja kadrowa niezależnie od wyników do końca tego sezonu.
0
Według mnie najlepszy polski serial w historii,
szczególnie starsze odcinki z babką Rozalią. Chociaż Miodowe lata czy Daleko od noszy to również arcydzieła. :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Odegaard akurat dopiero się rozkręca, ma 20 lat, świetnie sobie poczynia w lidze holenderskiej.