Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BigShaq Aha, no chyba że kolega z Podlasia, zapomniałem że tam taka gwara specyficzna. :D
0
@Chwytliwy Co ty za dziwactwa językowe tworzysz? Podlizywać się DLA Pique? Serio, dla? Podlizywać to się może mu, a nie dla niego... :D
1
@Maximus2 Liga Mistrzów, ćwierćfinał, 2016 rok.
0
@Yoshi94 Żadna wina Valverde. Taktyka była okej na ten mecz. Co prawda w pierwszej połowie to nie wychodziło, ale w drugiej Barca ładnie naciskała, stosowała pressing czym skłoniła Atleti do błędów. Zadecydowało szczęście, które w piłce jest jednym z czynników kluczowych.
1
@KamQiX I tak zagraliście lepiej niż Atletico. Gdyby nie milimetrowe (dosłownie) spalone to byście ich zmietli. Jako kibic Realu oglądający każdy wasz mecz, kibicując jednocześnie waszym rywalom stwierdzam, że to był pierwszy mecz w tym sezonie przeciwko poważnemu rywalowi, w którym dominowaliście na tyle mocno, że wygrana należała wam się jak psu micha. Zdecydowała nienaganna skuteczność przeciwnika i VAR. To akurat nie była kompromitacja.
0
@`Sin Jednak bana póki co nie dostałem, więc chyba nie było to takie duże "nadużycie prawa". Na stronę Realu pójść nie mogę, bo już na niej jestem. Taka magia, można być na dwóch stronach jednocześnie. Ruszać się stąd nie zamierzam, bo mi tu dobrze i lubię tu przebywać. Nie pucują nam dupy od zawsze w LL lub CdR, więc skończ mówić, że jest to ukłon w naszą stronę. :D
1
@VanBest Ja nie narzekałem. Co mnie obchodzą inni? Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, skoro mam ochotę, to będę dyskutować na jakiej tylko stronie chcę. Regulaminu nie łamię.
0
@KamQiX Ale bełkot. Tak, na pewno Rubiales, któremu Real "zabrał" Lopeteguiego przed samym mundialem chciał, żeby Real miał koniecznie szansę na jakieś trofeum... Wyraźnie napisane jest, że zmiany były zatwierdzone jeszcze przed półfinałami Pucharu Króla, w których Real jeszcze brał udział, ale Ty będziesz się doszukiwać teorii spiskowych. Koń by się uśmiał. :D
11
@LoveValverde Tortex to od dawien dawna mój ulubiony ketchup. Tylko jego kupuję. Inne Pudliszki czy Włocławki kompletnie mi nie smakują i zawsze połowa lądowała w koszu. A Tortex ma taki niepowtarzalny, słodki smak i przypomina włoski sos pod pizzę. Inne ketchupy zalatują samym koncentratem albo mają mocno octowy smak, a jakbym chciał zjeść koncentrat to bym sobie go kupił po niższej cenie. Uwielbiam go. Ale to kwestia gustu. A chemia? Żaden ketchup nie jest zdrowy, on ma przede wszystkim dodawać smaku, więc jak dla mnie Tortex swoją podstawową funkcję spełnia znakomicie.
1
@IronSanHybrid Nawet gola strzelił.
0
@gumaz James za Isco i byłby bardzo dobry skład.
1
@WisniaKala Były takie w Polsce, tylko że cebulowe. Niebo w gębie i smak dzieciństwa. :)
3
@Teletubis Kiedyś była taka edycja limitowana czterech smaków Laysów i jednym z nich były krewetki po tajsku. Palce lizać...
4
@Chwytliwy A ja uważam że Barcelona ma najlepszego piłkarza na świecie na swojej pozycji jaka by to pozycja nie była, najlepszego trenera, preferującego ofensywny, magiczny styl gry i tą duszę zwycięzcy, szczególnie w Lidze Mistrzów, gdzie co roku grają jak z nut. Po prostu, jak sama nazwa mówi, najlepsi.
0
@Chwytliwy Czemu niby nie?
4
@SeeleyBooth Myślę, że jednak Barcelona.
0
@Adamski69 Tak, już, na pewno. I wy w to wierzycie ludzie...
10
@bartekvisca Trzy razy grał w finale ale z dwoma klubami.
0
@SeeleyBooth A ja kebaba, mniam
2
@LordB007 Jeśli chodzi ci o 3 gongi po przerwie to raczej ten mecz był z tego roku w Pucharze Króla.
0
@norbi77 Tak za bardzo nie ma się czym chwalić, jeśli to prawda oczywiście. :D
0
Isco. XD Kurtyna...
Oficjalnie, Real wychodzi w dziesięciu.
4
@Erik0 Czemu niby? Xabi to jeden z dwóch najlepszych defensywnych pomocników w historii Realu obok Makelele, jednak ja też osobiście wybrałbym Hiszpana.
0
@NeroTFP Kto strzelił?
0
@Volk Ja bym go nie zwalniał po tym meczu, fakt, ten sezon jest dla Liverpoolu fatalny, wstyd i hańba, ale jeszcze chwilę czasu dałbym Jurgenowi na odbudowę.
0
@Chwytliwy zapewne usłyszą :D
9
@Sabrina_spellman nie, ponieważ kurczak z natury nie zawiera w sobie schabu, mówię na to kotlet drobiowy
0
@Azi pizza > pierogi
kebab > bigos
hot dog z orlena > gołąbki
to też tylko opinia
6
@Lament Bayern Heynckesa
0
@Damian11 Isco jest cienki niestety.