4

Wielka szkoda, że Hlebowi nie poszło w Barcelonie. Podczas ostatniego sezonu w Arsenalu absolutne TOP5 pomocników na świecie. Zresztą to samo z Gudjohnsenem, w Chelsea przyczyniał się do sukcesów najbardziej wraz z Lampardem, w Blaugranie jedynie solidny zmiennik. Za to oboje ikony reprezentacji kolejno Białorusi i Islandii. Duży sentyment mam do talentu zarówno jednego, jak i drugiego.

1

@YoNoEntiendoNada Hleb to był Pan Piłkarz w Arsenalu. Ikona białoruskiej piłki, genialny pomocnik. Zresztą podobna historia jak z Gudjohnsenem, na tamte czasy absolutny ,,żywy pomnik" islandzkiego futbolu, oczywiście mniej wymowny niż Hleb dla Białorusi przez ostatnie sukcesy Islandii na Euro i Mundialu. :)

0

Aguero czy Eto'o? Villa czy Henry? Higuain czy Benzema? Raul czy Kluivert?

0

@JohnA Słaby Reguilon? Słaby to on miał ten mecz, ale to jest obecnie top3 lewych obrońców w lidze.

0

@D10SLEO Faworytem może i nie, ale po wczorajszym powrocie ma spore szanse, to na pewno. Najlepsza lewa noga na świecie wraz z Messim.

0

@LuisSalvano No kolega, któremu odpowiadasz jest w tej chwili właśnie poważny. :D

4

@macio_944 za van Gaala za to przeżywał swój renesans

3

Legia czy Kolejorz? Z mojej strony zawsze (L). :)

0

@TheNekro94 W tym akurat masz rację. Wyjaśniłem po prostu dlaczego z perspektywy lat patrzy na to jako na udany transfer. :)

4

@TheNekro94 No jednak wygrał z Realem dwa mistrzostwa i Ligę Mistrzów, Katalończycy z kolei w tym samym czasie nie wygrali nic, a nic, podczas pobytu Figo w Madrycie udało się im zdobyć jedynie mistrzostwo w sezonie, którym Luis żegnał się z Bernabeu aby przejść do Interu. Oczywiście inaczej mogłoby to się potoczyć gdyby Portugalczyk został w Barcelonie, ale z perspektywy czasu na pewno uważa ten transfer za sportowy skok jakościowy, trofea mówią same za siebie, więc nie może tej decyzji nazwać inaczej niż trafną.

1

@SelloutCrowd Egzotyka, utwór Zorza/Eklektyka, utwór Kostka Rubika. Soma i Romantic Psycho w ogóle mi nie siadły.

2

9

@Coutinho007 Bvb-Schalke

0

@TheNekro94 No tak, też to zauważyłem.

0

https://footroll.pl/footlol/grafiki/19358,laczona-jedenastka-legend-barcy-i-realu
Co byście zmienili w tej jedenastce, nie zmieniając ustawienia? Ja osobiście, jeśli ma być to ustawienie 3-4-3, zamiast Roberto Carlosa wstawiłbym Varane'a albo Marqueza, a w miejsce Raula - Suareza lub el Fenomeno.

0

@TheGoldenEleven Co nie zmienia faktu, że na pewno de Jong nie bym tu tak chwalony jak Casemiro i Valverde na ,,śmietankowej". A nadzieje przecież co do niego były duże.

0

@TheGoldenEleven Nie przeliczyłem się. Co drugi mecz wylewało się tutaj na Holendra, za przeproszeniem, szambo. Nawet dwóch użytkowników wyżej przyznało mi rację. Jak więc nie mogłbym stwierdzić, że zjedli go świetni w tym sezonie Casemiro i Valverde, którzy mają w tym sezonie za sobą może po jednym lub dwóch gorszych meczach?

0

@TheGoldenEleven Cały czas statystyki. Patrząc na nie to i Benzema jest lepszy od el Fenemeno, jeśli chodzi o karierę w Realu. Hazard te mecze które rozegrał w tym sezonie, rozegrał w bardzo dobrym stylu. Mimo bardzo niewielu minut w tym sezonie jest obok Viniciusa najlepszym dryblerem w drużynie i w każdym meczu, w którym wybiegał w once de gala napędzał ataki Realu. Nie pokazał pełni potencjału tylko przez kontuzje, jednak patrząc na samą grę to w tym sezonie wyglądał lepiej od Suareza.

0

@TheGoldenEleven Jaki mit świetnych Casemiro i Valverde? Statystyki to nie wszystko, tutaj co drugi mecz de Jong był hejtowany i odsuwany od składu oprócz dobrego początku sezonu, za to Valverde i Casemiro byli wsządinąd chwaleni, czy to na stronie Królewskich, czy innych portalach, sam też czułem się za każdym razem bezpieczny o kontrolę w środku pola kiedy tylko ten duet wybiegał od początku na boisko. W przypadku Holendra sugeruję się opiniami setek użytkowników tej strony każdego meczu, gdyż waszych meczów nie oglądam, ale jednak przez 90% użytkowników był tu ganiony za słabą grę w tym sezonie i to jest fakt.

1

@BinBin Czemu się tak denerwujesz? Spokojnie, świat jest piękny mimo koronawirusa. :))

1

@TheGoldenEleven Nie zmieniam zdania, według mnie zarówno Casemiro jak i Valverde ,,zjedli" w tym sezonie Holendra. I gdzie statystyki odbiorów/przechwytów?

0

@TheMugShot No fakt, z City akurat poszło mu średnio. Mimo wszystko jeden słaby mecz w sezonie to i tak szacuneczek.

0

@Messibestplayerintheworld Również obstawiam zwycięstwo pierwszej ekipy, ale nie dlatego, że jest tam Messi.

0

@TheGoldenEleven No tak, sezon de Jonga mocno średni, a Casemiro i Valverde trzymali wraz z Kroosem w ryzach cały Real w tym sezonie. Nie przypominam sobie słabego meczu któregoś z tego duetu szczerze, a dodam, że nie jestem fanem talentu Brazylijczyka.

2

@TheGoldenEleven W tym sezonie zarówno Casemiro jak i Valverde obiektywnie zjedli formą de Jonga. Kompletnie zapomniałem wcześniej o de Bruyne, wstawiłem go teraz w miejsce Mahreza.

0

Jak według was wyglądaby obecnie najlepsze łączone jedenastki Real-Barcelona i Liverpool-City i kto by wygrał w pojedynku tych dwóch łączonych drużyn waszym zdaniem?
Moim zdaniem:
Ter Stegen-Carvajal-Ramos-Pique-Alba-Casemiro-Valverde-Kroos-Messi-Griezmann-Hazard
vs
Alisson-Arnold-Laporte-van Dijk-Robertson-Rodri-de Bruyne-Bernardo-Salah-Aguero-Mane
I zwycięstwo pierwszej ekipy. :p

4

@Bartek22 U nas było tak, że bezsmakowe za darmo, a za czekoladowe, waniliowe lub truskawkowe się płaciło. Ja brałem zawsze truskawkowe, najbardziej przypadło mi do gustu. :D

1

@ArdoFCB Lecha Rocha Pawlaka

0

@MarioVeB! ładny i deszczowy? to się nie wyklucza? :D

0

@ViscaBarca123 taktyk :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?