0

Przepis na pyszny chleb w jajku, jajochlebek:
- do roztrzepanych jajek dodać czosnek suszony, pieprz cayenne bądź ostrą paprykę w proszku, Vegetę, parę kropel Maggi i odrobinę śmietanki 12%
- obtoczyć kromki chleba w otrzymanej masie jajeczno - przyprawowej i smażyć na klarowanym masełku do zrumienienia chlebka

2

Ten Szoboszlai z Salzburga to już jest przekot. Coś czuję, że czeka go naprawdę świetlana przyszłość.

0

@pafcioxxx No to oni są w końcu na ten moment w piekle czy w niebie? Bo z tego co napisałeś wynika że i w tym i w tym. :D

0

@Comentateiro Moim zdaniem wleci taki soczysty remisik. :D

0

@BARCA_FOR_EVER Kali, stara wersja Quebo, Eripe, ReTo, Białas, Tede, Ostry, bardzo lubię też Pezeta czy PRO8L3M

1

@abram3k Zamiast Krychowiaka powinien wystąpić Moder, a zamiast Glika - Walukiewicz...

1

@itmustbejoke Chyba chodziło o ogólny prime piłkarzy, którzy są już po 30, a nie ich prime po 30. ;p

2

@Witam Dziennikarskie zero.

0

@barcadreed A precyzyjniej Modrić Jamesa w meczu Realu z Sevillą w Pucharze Króla niemal 4 lata temu

1

@NeroTFP James Rodriguez, Cristiano, Sergio Ramos, Odegaard

2

@Jacu327 I tak jest lepszym trenerem od betona Zinedine'a. ;d

0

@MaŁolat No nie wiem czy Messi z tego sezonu miałby już hat-tricka na koncie. Jednego gola to może i tak, ale w tej kampanii Messi to akurat nie jest synonimem skuteczności, no chyba że z rzutów karnych.

2

Niegdyś bardzo obawiałem się Messiego w każdym meczu w jakim grał, bo oglądam wszystkie mecze Barcelony gdy tylko mogę od ery Mourinho i Guardioli. Każdy jego zryw budził we mnie stres, że zaraz może paść bramka. Od jakoś półtora roku nie zostało już z tego strachu nic, a nic. Wręcz czuję ulgę kiedy Argentyńczyk jest przy piłce, bo szablon jego zagrań ograniczył się ostatnimi czasy bardzo i jest troszkę już przewidywalny, dodatkowo notuje dużo strat, o wiele więcej niż kiedyś. Ale z Cristiano jest to samo, niestety wieku nie oszukasz, a 33 lata to nie przelewki. Dla Barcelony najlepiej było się z nim rozstać tego lata, ale cóż, jest jak jest.

0

Jakbyście mieli wytypować najlepszą jedenastkę reprezentacji Brazylii w XXI wieku to znalazłby się tam Neymar na skrzydle lub bałwanek Casemiro na defensywnej pomocy? No i odwieczne pytanie, Marcelo czy jednak Roberto Carlos?

0

@Fabik87 Nie lubić to mało powiedziane. Jestem kibicem Realu, więc taki ,,zawodnik" w żelaznej jedenastce to dla mnie jak lepa prosto w pysk od byłej. Mecze, w których nie uczestniczy drewno z amazońskiej dżungli oglądam bez mrugania powiekami, żeby łapać te piękne chwile całym sobą. A co do Hazarda, to za nim również nie przepadam. Sto razy wolałbym na tym lewym skrzydle Neymara, obok którego Eden niestety nawet nie stał.

1

@piotrek1315 Topowy w byciu spruchniałym drewnem. Do Xabiego Alonso z dawnych lat to on się nie umywa, a antyinteligencją boiskową jedynie Vidal go przebija. Pupilek Zidane'a, razem z pączusiem od tysiąca kółeczek czytaj Isco. Wstyd, że takiego kozaka jak Llorente oddali Materacom, a ta pyza śląska nadal kisi się w środku pola u treneiro rodem z Algierii z gustem piłkarskim na poziomie mojej zasłonki od prysznica.

16

@BarcaInfo Z tym Casemiro to akurat zbawienie dla Realu, bo beton Zizou na niego stawia w zaparte, a typ ma technikę na poziomie mojej wykładziny w przedpokoju... drewno do potęgi n-tej, uśmiechnięty bałwanek zlepiony z żółtego śniegu

0

@JORD10 Mnie też by nie ciągnęło. W ogóle nie ekscytują mnie kraje o klimacie umiarkowanym, jakbym miał gdzieś zamieszkać to właśnie taka Brazylia, tropiki, plaże, palmy i samba do białego rana. :D

1

@Bagsik88 Ale wiesz, że ZB jest tylko za ligę, a oprócz ligi istnieją jeszcze inne rozgrywki nie? No więc Lewandowski z 55 golami był najlepszym strzelcem w tamtym sezonie.

0

@PsychoFanBlaugrana2 Ale w tamtym sezonie Real też grał nierówno i takie samo gadanie było...

1

@Kamilos84 Szczerość przede wszystkim. Ja np. nie cenię mówienia czegoś pod publiczkę.

3

@busquets5 Liderem lepszym Puyol, piłkarzem - Cannavaro

1

@Messibestplayerintheworld Oj nie wiadomo. To były dwa sezony, Barcelona w 2011 roku miażdżyła wszystkich, ale rok później Real robił to samo, popatrz na taką Ligę Rekordów 11/12.

1

Guardiola, Messi w Realu i Mourinho, Cristiano w Barcelonie. Lata 2010-2012. Ciekawe jakby się to potoczyło.

4

@DonAndrzejos najwięksi❤ moje chłopaki kochane

0

Gdybyście w chwili obecnej mieli wybór żeby kupić de Jonga lub Fede Valverde do swojej drużyny, to którego byście wybrali?

1

Odkąd Hazard przeszedł do Realu, Barcelona nie wygrała żadnego z trzech Klasyków, przegrywając dwa z nich.
Eden 'koszmar cúles' Hazard.

0

@Serek Ja to w ogóle jestem team Daleko od Noszy. Doktor Kidler to był gość. :D

2

@Encore On nie ma głowy na tak wielki klub jak Barcelona. Fede Valverde go zjada, tak jak zresztą w tym meczu.

0

@Nazio87 już 12:0. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?