Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Kiedy piszesz słowo ,,Real" z małej, a kiedy z wielkiej? Bo zauważyłem, że są okresy, podczas których piszesz pół roku tak, pół roku inaczej... to chyba nie może być przypadek, ortograficzny buntowniku. :D
1
@Jaca27 jakbyśmy*
Z ,,choćbyśmy" to zdanie nie ma sensu. :D
1
@kamilop Przecież nie chodzi o stratę pieniędzy, a o sam fakt...
0
@LuisSalvano Dokładnie tak. :)
0
@LuisSalvano Do pojęcia delfina pasuje bardziej turlający się przez minutę po faulu Neymar, a jeśli chodzi o ten płacz, to nie wiem czy to jest coś czego prawdziwy mężczyzna powinien się wstydzić, zwykły, ludzki odruch. Właśnie chyba po tym poznasz mężczyznę a nie chłopaczka, że nie wstydzi się płaczu. :D
No i doczekaliśmy się czasów, w których chorą ambicję w pozytywnym tego słowa znaczeniu nazywa się frustracją. :(
0
@LuisSalvano To dziwne, że kulturysta kojarzy się z panienką. Ja np. nie gustuję w takiego typu kobietach. :)
0
@LuisSalvano No tak, trzeba było dodać, że panienka, nie mogłeś się powstrzymać. Ale z Neymara to już samiec alfa, że hoho. :D
0
@COU_11 Ja miałem kluski śląskie ziemniaczano-buraczane, duszoną marchewkę z jabłkiem i pierś w sosie selerowo-cebulowym. Czyli niemal identycznie. :D
0
@COU_11 Też miałeś buraczano-marchewkowe rewelacje na praktycznym? XD
2
@LuisSalvano Przed chwilą napisałeś, że na pewno taką, do której nikt się nawet nie zbliży, to ,,na pewno" trwało 4 minuty. :D
0
@SkN Przypomnij sobie karny na Neymarze podczas remontady z PSG, kiedy piłkarz Paryżan się poślizgnął, a Brazylijczyk wręcz specjalnie przewrócił się o jego głowę/tułów(?).
Tu też nie było karnego?
1
@Bykunn Wiadomo, to tylko wizja tego, jak mogłaby wyglądać Barcelona, gdyby mogła kupić kogo by tylko chciała. :)
1
@Bykunn Już poprawione, nie zauważyłem. :D
0
Moim zdaniem również Barcelona powinna przejść na formację 1-3-4-3. Tylko należałoby kupić Koulibaly'ego, Camavingę i Neymara. Messiego ustawić na pozycji ,,dziewiątki" a za jego plecami Griezmanna, to jest jego pozycja i tam mógłby pokazać swoje atuty. Widzę to tak:
MAtS - Lenglet, Koulibaly, Araujo - Camavinga, Pjanić, de Jong, Griezmann - Trincao, Messi, Neymar
Brak wahadłowych w tej formacji równoważyłaby bardziej defensywna pomoc plus to, że Griezmann wraca się do obrony kiedy tylko nadarzy się taka okazja. Trincao również z tego co widzę, nie stroni od pomocy w defensywie. Ze ,,starej gwardii" zostawiłbym tylko Messiego, Busquets i Pique już wypaleni i wahania formy niesamowite, a dać szansę wychowankowi Araujo na obronie i zaryzykować z najlepiej zapowiadającym się defensywnym pomocnikiem młodego pokolenia, czyt. Camavingą. Takie coś mogłoby naprawdę dobrze funkcjonować u Was.
0
@GeraltzKatalonii No tak, bo wcale nie przez przepisy piłki nożnej. :D
2
@MaTt_BarcaFan Jak Cię denerwuje to jest opcja ,,ignoruj" i po sprawie. Niektórzy ludzie to albo nie znają do końca funkcji stron, na których przebywają albo po prostu lubią, jak ich ktoś denerwuje. Jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy, możesz denerwującemu Cię koledze podziękować. :D
0
@LuisSalvano Nie akurat on, tylko łącznie z nim 11 osób jak na razie.
1
@LuisSalvano Real Madryt :)
0
@BarcaInfo Liga włoska również nie jest na tyle prestiżowa? Sneijder w 2010 roku także wygrał wszystko w piłce klubowej, a do tego dołożył wicemistrzostwo świata, ale Złotą Piłkę wygrał Messi, dlatego, że w tym roku grał po prostu lepiej. Tak samo z Ribery'm. Wygrał wszystko, ale Cristiano był indywidualnie lepszy.
1
@laulhe44 Jak zespół z Hiszpanii ma się do deklasacji reszty angielskich zespołów przez Liverpool?
2
@Comentateiro To są oszalali Katalońce. Szuster grał dla bordowych za komuny a Valdano to zakamuflowana opcja katalońska, stąd te konflikty z Mou za jego kadencji w Madrycie...
2
@BarcaInfo Poleciłeś mi zobaczyć tą sytuację jeszcze raz, dokładnie i to zrobiłem, po czym mnie za to piętnujesz. Zabawne. :)
Nie obchodzi mnie za bardzo to, czy oboje powinni dostać kartkę czy tylko Messi. Fakt jest taki, że w obu przypadkach Argentyńczyk dostaje kartkę, na którą zasłużył, jednak do tego ostatecznie nie doszło, tyle w temacie. Skoro oboje nagięli przepisy, to powinni też oboje zostać ukarani, nie ma czegoś takiego jak łagodzenie tego, że jeden zrobił drugiemu to samo tym, iż oboje uniknęli konsekwencji, więc ,,wyszło na zero". Sędzia popełnił po prostu błąd.
0
@BarcaInfo Odpychają się nawzajem, więc kartka dla obu. I nie, nie wychodzi wtedy na to samo, bo osłabienie poprzez brak Messiego Barcelona odczułaby bardziej, niż Sevilla stratą swojego zawodnika w tej sytuacji, patrząc również na następną kolejkę ligową, w której Messi, zależnie od interpretacji sędziego, czy dostaliby po żółtej, czy po czerwie, prawdopodobnie by nie zagrał. Chyba sam to przyznasz.
2
@BarcaInfo Nie dodawałby nic od siebie, gdyby nie było jakiegokolwiek kontaktu, musiałby być wtedy idiotą. Popchnięcie było, więc powinno to skutkować konsekwencją w postaci kartki, nieistotne, ile siły włożył w to Argentyńczyk.
0
@Viscael11Barca Jakby coś dosypali, to i tak nie czułbym różnicy w smaku. :)
4
@BarcaInfo No i po ustawieniu go powinieneś liczyć się z konsekwencjami, że kosztuje cię to żółtą lub czerwoną kartkę. W tym przypadku tak nie było.
0
@Viscael11Barca Przecież napisał prawdę, więc czemu go wyganiasz? Tak, na moim stoliku również kawa niesmaczna. :)
2
@BarcaInfo Tak, szczególnie w ostatnim Klasyku na Camp Nou. :D
0
Ciekawe, jak Benzema odnalazłby się w reprezentacji Hiszpanii na przełomie lat 2008-2012 lub za kadencji Guardioli w Barcelonie. Wydaje się stworzony do Tiki-Taki.
0
@Szicek10 Oprócz lektur wszystkie części ,,Kwiatów na poddaszu" jedynie, jeszcze w gimnazjum, ale polecam serdecznie.