Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi W tym sezonie strzelił dwie bramki, a nie jedną.
0
@Chwytliwy No przecież napisał że po raz drugi xd
0
Apropo powrotu Carrasco do Atleti, ciekawe jak się powodzi Oscarowi, temu byłemu pomocnikowi Chelsea w Chinach. Zawsze podobał mi się jego styl gry, szkoda, że w tak młodym wieku zdecydował się na taki kierunek.
1
@Suzu Tiki Taka dość szybko Ci odpowiedziała. :D
1
@Suzu Do Lingarda
0
@COU_11 Gratulacje! Ja zdałem w listopadzie, ale dopiero za czwartym razem. Tyle stresu ile przez zdawanie tego prawka się nabawiłem wystarczy mi na następne 5 lat. Jaki WORD? :D
0
@vangoor Alexis i Fabregas to byli zawodnicy jakich mało. Zawsze wam ich zazdrościłem. Prostopadłe piłki i liczby Cesca oraz drybling i błysk Chilijczyka za starych czasów przydałyby się teraz Barcelonie
3
@amanter Oj tam, uprzedzenia. Jadłem lasagne w różnych restauracjach, a ta z Kauflandu smakuje mi o niebo lepiej. Nie mówiąc już o tym, że żadnej chemii w niej nie ma jeśli skład nie oszukuje. :D
1
Lasagne z Kauflandu palce lizać. Smakuje praktycznie jak domowa. Ta z Biedronki nie ma podejścia moim zdaniem. Polecam. :)
0
@Nano22 Reszta to dodatki, ale w formie trofeum, więc nie wiem czemu się burzysz. :D
0
@kazbychu Oba gole padły w drugiej połowie.
0
@Kleps0n Jak dewolaje to tylko z tą mieszanką. Wtedy jest też większe prawdopodobieństwo, że masło zostanie w środku.
1
@SuperPatsonFCB Każdy może z każdym.
1
@sendesara Bardzo ważna kwestia, również się nad tym zastanawiam od dłuższego czasu. Może ma jakieś problemy życiowe? Często powoduje to zmianę stylu ubioru.
3
@pawelfcb2010 Janne Ahoną, na następnych zawodach cię pokonam!
1
@IronSanHybrid Numer 2 zdecydowanie. :)
0
@jakub9611 Klopp, Modrić
0
@PJ1985 Ja również nie przepadam za Casemiro. Mojego poglądu nie zmienił ten sezon. Nadal brakuje mu umiejętności w kreacji, którą posiadali chociażby Busquets czy Xabi Alonso.
0
@LoveValverde Real regularnie wygrywa z Sevillą u siebie, może dlatego.
0
@Lord_Vader przekażę Szpakowi :)
23
Mój wujek Irek wygrał walkę z rakiem, to właśnie autorytet nie jakiś kurde raper
0
@Nano22 Taki tytuł, jak każdy inny. Nie rozumiem deprecjonowania trofeum, zdobytego przez Twój klub. Ja tam się cieszę z każdego. :D
0
@MarioVeB! Nie bądź niemiły, popłakałem się przez ciebie, bo jestem wrażliwy. Jesteś z siebie dumny? :(
0
@MarioVeB! Nie :D
28
@MarioVeB! Jooo, od razu chciał zabić tą drugą nogą. Ledwo co tak naprawdę dotknął. Już rób z niego bandytę. :D
0
@SergioTomas Wróci do Hiszpanii? A on z niej 3 lata temu odszedł? Katalonia jeszcze nie jest niepodległa. :D
0
@SuperPatsonFCB Villarreal z Orihuelą awansował po dogrywce.
0
@Artsss Karbowane :).
0
@Avada Kedavra Albo w sumie ja też się nie znam, nie wiem czemu ale strzeliłem w tym momencie
0
@Avada Kedavra Przez wielu ludzi, w tym mnie.