0

@Azi W tym sezonie strzelił dwie bramki, a nie jedną.

0

@Chwytliwy No przecież napisał że po raz drugi xd

0

Apropo powrotu Carrasco do Atleti, ciekawe jak się powodzi Oscarowi, temu byłemu pomocnikowi Chelsea w Chinach. Zawsze podobał mi się jego styl gry, szkoda, że w tak młodym wieku zdecydował się na taki kierunek.

1

@Suzu Tiki Taka dość szybko Ci odpowiedziała. :D

1

@Suzu Do Lingarda

0

@COU_11 Gratulacje! Ja zdałem w listopadzie, ale dopiero za czwartym razem. Tyle stresu ile przez zdawanie tego prawka się nabawiłem wystarczy mi na następne 5 lat. Jaki WORD? :D

0

@vangoor Alexis i Fabregas to byli zawodnicy jakich mało. Zawsze wam ich zazdrościłem. Prostopadłe piłki i liczby Cesca oraz drybling i błysk Chilijczyka za starych czasów przydałyby się teraz Barcelonie

3

@amanter Oj tam, uprzedzenia. Jadłem lasagne w różnych restauracjach, a ta z Kauflandu smakuje mi o niebo lepiej. Nie mówiąc już o tym, że żadnej chemii w niej nie ma jeśli skład nie oszukuje. :D

1

Lasagne z Kauflandu palce lizać. Smakuje praktycznie jak domowa. Ta z Biedronki nie ma podejścia moim zdaniem. Polecam. :)

0

@Nano22 Reszta to dodatki, ale w formie trofeum, więc nie wiem czemu się burzysz. :D

0

@kazbychu Oba gole padły w drugiej połowie.

0

@Kleps0n Jak dewolaje to tylko z tą mieszanką. Wtedy jest też większe prawdopodobieństwo, że masło zostanie w środku.

1

@SuperPatsonFCB Każdy może z każdym.

1

@sendesara Bardzo ważna kwestia, również się nad tym zastanawiam od dłuższego czasu. Może ma jakieś problemy życiowe? Często powoduje to zmianę stylu ubioru.

3

@pawelfcb2010 Janne Ahoną, na następnych zawodach cię pokonam!

1

@IronSanHybrid Numer 2 zdecydowanie. :)

0

@jakub9611 Klopp, Modrić

0

@PJ1985 Ja również nie przepadam za Casemiro. Mojego poglądu nie zmienił ten sezon. Nadal brakuje mu umiejętności w kreacji, którą posiadali chociażby Busquets czy Xabi Alonso.

0

@LoveValverde Real regularnie wygrywa z Sevillą u siebie, może dlatego.

0

@Lord_Vader przekażę Szpakowi :)

23

Mój wujek Irek wygrał walkę z rakiem, to właśnie autorytet nie jakiś kurde raper

0

@Nano22 Taki tytuł, jak każdy inny. Nie rozumiem deprecjonowania trofeum, zdobytego przez Twój klub. Ja tam się cieszę z każdego. :D

0

@MarioVeB! Nie bądź niemiły, popłakałem się przez ciebie, bo jestem wrażliwy. Jesteś z siebie dumny? :(

0

@MarioVeB! Nie :D

28

@MarioVeB! Jooo, od razu chciał zabić tą drugą nogą. Ledwo co tak naprawdę dotknął. Już rób z niego bandytę. :D

0

@SergioTomas Wróci do Hiszpanii? A on z niej 3 lata temu odszedł? Katalonia jeszcze nie jest niepodległa. :D

0

@SuperPatsonFCB Villarreal z Orihuelą awansował po dogrywce.

0

@Artsss Karbowane :).

0

@Avada Kedavra Albo w sumie ja też się nie znam, nie wiem czemu ale strzeliłem w tym momencie

0

@Avada Kedavra Przez wielu ludzi, w tym mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?