1

@Hiacynk Również twierdzę że najlepsza holenderska dziewiątka w historii, ale na równi stawiam van Nistelrooya.

1

@Hiacynk Marquez, Koeman, Busquets, Schuster, Messi, Suarez

0

@Lares Wierzył chłop w gusła, aż mu dupa uschła.

8

@Barca_Big_Moment Od kiedy? xd

0

@Mathew86 no właśnie jest krzywdzące, skoro drybingi na kelnerach w Brazylii w tym zestawieniu się nie liczą

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@Nano22 PSG w 2017 roku. Faul Mascherano na di Marii i brak karnego dla PSG, za to karny-widmo po ,,faulu" na Suarezie.

4

@IronSanHybrid Skrzydełka są pyszne, ale irytujące jest to że zawierają tak mało mięsa w stosunku do kości xd

11

@DonAndresFCB Kurczak w każdej postaci > wieprzowina

0

0

@NeroTFP Mam w domu jeszcze prodiż. Dziedzictwo PRL-u. :D

0

@TheNekro94 Przecież zdanie jest czytelne..

0

@Kettger Real gra z kontry? Ostatni taki sezon to był chyba 13/14. :p

0

@Bobo25 Sezon 2014-15 jeśli chodzi o bramki strzelone. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MichalZZZ Grzyby wszelkiego rodzaju. Nie zjem nic, co ma bądź nawet miało w swoim składzie grzyby. Mojej ulubionej pizzy nie tknę, jeśli jest z pieczarkami, a nawet jeśli ktoś mi je z niej zdejmie, to dalej mam odruch wymiotny i nie podejmę się zjedzenia tego. :D

3

@Nano22 Zdecydowanie 8-4. Ba, ja nawet wolałbym wygrać 8-4 niż 7-0, dlatego że mam świra na punkcie ilości bramek strzelonych, a stracone generalnie olewam, byle strzelić więcej od przeciwnika. :D

0

@LuisSalvano Mam deja vu, bo tak samo miało PSG się przejechać po Realu 2 lata temu, gdzie nie widziałeś żadnych sportowych argumentów za Królewskimi, a jednak magicznie skończyło się 5:1 w dwumeczu dla cienkiego Realu. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Nano22 Langlet?

0

@Chwytliwy Nie rozumiem czepiania się zwrotu "XD". Równie dobrze można by uznać, że każda emotka jest dziecinna, tak samo Twoje ":)"

3

@kubix05 Dzisiejsze Łaciate czy Mlekovita mają praktycznie taki sam smak jak to siedleckie. Dostępne w praktycznie każdym sklepie.

0

@SuperVegeta Ale to tylko pucharowe. Liga Mistrzów w 2011 roku i finały Pucharu Króla w 2011 i 2014. Do transmitowania ligowych Klasyków TVP nigdy nie miało praw.

0

@rado_Barca Ekstrawertycy zawsze będą bardziej lubiani niż introwertycy, cóż w tym dziwnego?

0

@Kajtek77 W jakim Kijowie? Przecież Busquets to do ostatniego sezonu Enrique był absolutny top.

2

@IronSanHybrid Jak się nazywają ta pierwsza z lewej i pierwsza z prawej? :D

0

@YoNoEntiendoNada Sęk w tym, że Isco bardzo rzadko kiedy ostatnio jest w formie, a nawet kiedy już w niej jest, nie robi za dużej różnicy. Pan holownik przez wielkie ,,H". Nawet ostatni mecz nie zmieni mojego zdania.

0

@AllBundy No tak niezbyt, najlepszy byłby, gdyby grał Mendy za Marcelo i Valverde za Isco, ale decyzja z wystawieniem Marcelo zrozumiała, bo Mendy jest zagrożony pauzą w Klasyku za kartki.

3

@MESSIah16 Niewątpliwie. Jego gra to poezja, choć ostatnio wpadł w mały dołek.

1

@amanter Podobnie jak Roberto z PSG. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?