Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Katalonbar Chillwagon - Jolka
0
@Nicko Ruud van Nistelrooy
6
@Rewolucja123 Gang Albanii, Cypis, Qbik i Beka KSH, cenię sobie muzykę z przekazem a nie ciągłe nawijanie o pieniądzach i kobietach.
2
@MichalZZZ Margonem. Grało się nawet w podstawówce podczas przerw w szkolnej bibliotece. Coś pięknego. :)
0
@kewin Chciałem trochę zbilansować defensywę. Coentrao był genialny jeśli chodzi o kwestię obrony lewej flanki, szczególnie było to kluczowe podczas "Ligi Rekordów". :)
0
@daniel32778 James musiał być bezdyskusyjnie. Zjadł konkurencję tamtym sezonem, 17 goli i 18 asyst, masa pięknych bramek, najlepszy w całym Realu. Bestia.
0
@Misugi14 Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :P
0
@Messibestplayerintheworld Również nad tym myślałem, ale kierowalem się w tym przypadku sympatią do samego Coentrao jak i sezonu 11/12. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Gdybyście mieli wybrać najsilniejsze jedenastki na El Clasico, biorąc pod uwagę najlepsze sezony poszczególnych piłkarzy, jak by one wyglądały? Moje przedstawiają się następująco:
Barcelona:
Ter Stegen (18/19)
Alves (10-11)-Pique (15-16)-Puyol (05-06)-Jordi Alba (17-18)
Xavi (08-09)-Iniesta (10-11)
Messi (11-12)-Ronaldinho (04-05)
Suarez (15-16)-Eto'o (08-09)
Real:
Casillas (07-08)
Carvajal (16-17)-Ramos(16-17)-Varane (14-15)-Coentrao (11-12)
Figo (01-02)-Xabi Alonso (11-12)-James (14-15)-Cristiano (11-12)
Ronaldo (03-04)-van Nisterlooy (06-07)
0
@dorszyk22 Jaki ten świat jest mały.. :D
0
@dorszyk22 No proszę! Maszewo, Łebunia? :D
0
@Janas11224 Uważam, że ReTo aż tak bardzo mu nie ustępuje.
0
@macio_944 Zgadza się, aczkolwiek niezbyt dogadujemy się z ludźmi z Cewic.
0
Byliście kiedyś w Siemirowicach?
0
@Coutinho007 Według mnie Coutinho ma lepszy strzał zza pola karnego, przegląd pola, ostatnie podanie, drybling i wykonywanie stałych fragmentów gry. Jest też bardziej kreatywny i nieszablonowy. To dużo.
0
Osobiście, moim zdaniem Coutinho jest lepszym piłkarzem od Griezmanna, zaznaczając przy tym, że poprzedni sezon Brazylijczyka był i tak gorszy od tego, co prezentuje teraz Antoine. Jednak IMO Coutinho w formie > Griezmann w formie. Jeśli Bayern nie zdecyduje się na wykupienie Brazylijczyka, to przy utrzymaniu takiej formy przez Griezmanna w Barcelonie i Coutinho w Bayernie do końca sezonu, przy jednoczesnym odejściu Valverde, Barcelona powinna dać mu jeszcze jedną szansę kosztem Francuza, który, choć sam się zdziwiłem patrząc na to jak świetnie grał jeszcze rok temu, nie pasuje kompletnie do Barcelony. Jednak pierwsze pół roku w barwach Blaugrany w wykonaniu Coutinho było fantastyczne i może pod batutą innego trenera byłby w stanie nawiązać do takiej formy.
0
@AmigoBlancos 4:1 dla Los Blancos
0
@LuisSalvano Z Ernesto Valverde na ławce to ten oddech będzie wyjątkowo płytki
0
@patry295 No dziwię, w dużych miastach na ogół takie coś nie powinno szwankować.
0
@tristan87 Ja mieszkam w Cewicach i też nie działa...
0
@D10SLEO Ta bramka akurat nie była na pustaka. Przeszedł dwóch, trzech obrońców.
1
@Fenelon Obecnie jedynie Lewandowski go przewyższa. Od odejścia Cristiano Karim strzela jak na zawołanie.
1
@Hosh Myślę że jednak i tak nie dali by rady odrobić, 8 goli w 12 minut, ciężko..
0
@Criss18Barca Tak, i to już od jakiegoś czasu. Nawałkę zwolnili po nieudanych mistrzostwach świata rok temu.
0
@Criss18Barca Nawałka już nie jest selekcjonerem polskiej reprezentacji, teraz tę funkcję pełni Jerzy Brzęczek, więc stwierdzenie "Nawałka out" mija się z celem.
0
@zodiak_10 Myślę, że w tym roku jednak ktoś inny na nią zasłużył.
0
@barcelonaLM Gang Albanii to polska grupa muzyczna, nie mająca nic wspólnego z reprezentacją Albanii w piłce nożnej.
3
@Messibestplayerintheworld Tak, na pewno takie nagłówki będą XD
0
@Rewolucja123 Zdecydowanie styl Kloppa.