0

@DaPi MAtS
Alves-Marquez-Puyol-Alba
Xavi-Busquets-Iniesta
Messi-Suarez-Ronaldinho

0

@Rewolucja123 W sezonie 13/14 rzeczywiście ten styl dał wam radości co nie miara... kontrataki za Enrique mieliście zaraz po Realu Mourinho najlepsze w historii, i nawet ja jako kibic Królewskich oglądałem je z łezką w oku z tęsknoty za starymi czasami. To było piękne.

0

@Coutinho007 Oczywiście mówię z przymrużeniem oka, jak dla mnie to Real gra jeszcze bardziej beznadziejnie na tę chwilę od Barcelony. :)

0

@Coutinho007 Po sierpniowej potyczce z Lewandowskim i spółką taki mecz jak z Getafe to jest po prostu mecz przeciętny jak na standardy Barcelony. :D

2

@LuisSalvano Chodzi mu zapewne o tą żenadę, wstyd i dno dna które Barcelona zaprezentowała w starciu z Bayernem, bo cztery dotychczasowe mecze nie zostały rozegrane w Lidze Mistrzów

0

@Homeopata8989 Hazard i Benzema? XD

5

@Danny Gaucho Zastanawiam się, dlaczego wszyscy kojarzą najlepszą formę Jamesa z mundialem w Brazylii, skoro potem imponował jeszcze lepszą formą za Ancelottiego w Realu (17 goli i 18 asyst!)...

1

@kubix05 Białe jadłem jako jedyne. :D

5

@MSN1998 Pizza!

1

@NeroTFP Gang Albanii, Chillwagon, Nagły Atak Spawacza

1

@Rust_Cohle Smerfowe, wata cukrowa, guma balonowa

2

@kubix05 Nie dość, że jest posiadane, to jeszcze na dodatek używane. Świetny przyrząd.

1

@kuz Jako kibic Realu nie uważam, żebyśmy mieli jakąś szczególnie mocną kadrę, Zidane'a postrzegam jako miernego trenera, jednak na pewno kadrowo jest nieco lepiej niż pod względem tamtego roku, głównie za sprawą właśnie Odegaarda - nie wiem czemu uważasz, że to żadne wzmocnienie, skoro według wielu, w tym mnie gość był w ubiegłym sezonie w TOP5 pomocników tej ligi. Dodając do tego Valverde, który także grał w poprzednich rozgrywkach bardzo dobrze i zestawiając to z Casemiro oraz Kroosem, którzy niemal zawsze gwarantują pewien poziom, wygląda to dobrze. Gorzej w ataku, jednak w tamtym sezonie bez Hazarda sobie poradzili, to czemu w tym mieliby bez niego sobie nie poradzić? No i nie rozumiem, czemu twierdzisz, że Mendy jest albo słaby, albo wypalony (po jednym sezonie....). W tym roku głównie dzięki niemu tracili tak mało bramek, a dodatkowo swoje z przodu dokładał, np. bardzo ważna asysta w derbach Madrytu. Walka o mistrzostwo stoczy się moim zdaniem jak prawie zawsze, wyłącznie między nami a wami.

2

@neeed Wyląduje z podpórką to Barcelonie zostaną odjęte punkty za mecz z Villarrealem.

0

@Colon Brazylia vs Barcelona, 1999. Pierwszy mecz Ronaldinho na Camp Nou. :)

0

@Lishen Oj warto. Bez alkoholu życie nie miałoby sensu. Bez papierochów też zresztą.

0

@Nano22 Ja też lubię smak pizzy, ale jeszcze bardziej lubię smak pizzy z sosem czosnkowym. Bez niego to dla mnie nie to samo, ale ,,na sucho" też bym zjadł. Za to za nic w świecie nie zjadłbym pizzy z pieczarkami, fuj.

1

@PatrychoO Brakuje mi Sigurdssona w podstawowym składzie. A tak to skład mega.

0

@lukas10 To jest Braithwaite a nie Brejtłajt, to po pierwsze, a po drugie wątpię, że wykręci nawet coś podobnego do przytoczonych przez Ciebie liczb. Nie ten poziom.

0

@lukas10 No widzę właśnie że nowy, skoro myślisz że Braithwaite może dać Barcelonie tyle co Suarez, skoro on nawet w podstawowym składzie grać nie będzie. Ta twoja wypowiedź brzmi jak jakiś żart, serio. XD

0

Aha, i gwoli ścisłości, w Danii nie pija się yerby.

0

@lukas10 Serio, uważasz, że Braithwaite jest w stanie zaoferować tyle bramek co Suarez? XD
No i wątpię również w to, że między nim a Messim narodzi się taka relacja co między Argentynczykiem a Luisem.

1

@victor Świetny sposób na odchudzanie, wypicie takiej kawy rano zamiast zjedzenia śniadania. Potem w ciągu dnia nie chce się jeść, a taki kofeinowo-tłuszczowy ,,posiłek" daje kopa na bardzo długi czas. Ja używam do tej kawy masła klarowanego. I tak poza tym jest bardzo dobra. :)

0

Co sądzicie na temat gry Margonem, tzw. ,,polskiej Tibii"?

0

@Hubso Fetysz jak każdy inny. xd

0

@Hubso Noo zapewne się zesramy z rozpaczy. :D

2

Wasze TOP5 środkowych napastników XXI wieku? U mnie:
5. van Nistelrooy
4. Ibrahimović
3. Lewandowski
2. Suarez
1. Ronaldo Nazario
:)

2

@Kuczek Ale za to strzelił 15 goli w Lidze Mistrzów, to bardzo duży wyczyn. We wszystkich rozgrywkach cztery gole mniej od Suareza z sezonu 15/16, według mnie oczywiście kampania Urugwajczyka lepsza, ale ta Lewandowskiego zaraz obok niej.

0

@kaamil1910 Chociaż szczerze mówiąc nie wiem, jak bardzo musiałbym być upośledzony, żeby wierzyć w to, że serio miał to zdjęcie. ;p

0

@kaamil1910 Tak, zapewne tak było! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?