0

@escarabajo Obojętnie, ani tą, ani tą nie umiem ugasić pragnienia. Musi być coś smakowego i chociaż trochę słodkiego. :)

0

Nie wiem czemu, ale nie potrafię ,,napić" się wodą. Mogę wypić całą butelkę i nadal chce mi się pić. Za to po szklance takiej coli czy tam oranżady od razu pragnienie ugaszone. W sumie taka dziwna sprawa. :D

0

@inViNcibl3 Właśnie w tych poważniejszych, mało docenianych numerach jak np. ,,Wrzask" liryka ReTo stoi na bardzo wysokim poziomie moim skromnym zdaniem. :D

0

@AlexDark00 Moje top10 nutek ReTo to Liczby (na feacie z VNM'em), Wrzask, Nie_ja, Schizy, Fuckoff, Antidotum, Shake, Deadphone, Milion w godzinę i Co Cię trapi (cztery ostatnie na feacie z Borixonem). Mniej znane, ale trafiają do mnie jak żadne inne. Nie umiem wybrać ulubionej. A w aucie kocham posłuchać sobie kawałek ,,Arriba", również sztos nad sztosami. :)

3

@AlexDark00 Mój ulubiony raper wraz z Białasem. Strasznie niedoceniany, oceniany zazwyczaj negatywnie głównie przez pryzmat swojego fanbase, co moim zdaniem jest niesprawiedliwe. Jego muzyka jest prześwietna.

0

@BorzyKrzys Przecież na pierwszy rzut oka widać że to fake XD Jak ktoś może myśleć że to jest prawdziwe?

1

@KamilZ Courtois-Navas-Varane-Ramos-Mendy-Casemiro-Kroos-Odegaard-Messi-Benzema-Moreno

1

@MESSIah16 Z tym, że Pique nie nadaje się na kapitana, to się zgadzam, on nie ma za grosz charyzmy... ale Ramos to kapitan przez wielkie K.

1

@Mario96w Coś w tym chyba jest. :D

0

@tadzik447 Znasz kogoś, kto ma tak samo?

0

Jeśli nie lubię i nie jem jakichkolwiek pierogów, można uznawać mnie za jedynego takiego w całej Polsce?

0

@pinasmeister Przepłacony.

1

@xVENUMx Ale ją musiało w brzuchu kuć w ciąży xd

0

@Danny Gaucho Dodałbym do tego grona Krysztjanu.

0

@barteq Courtois, Oblak, Ter Stegen to jest obecnie top 3.

2

@BarcaInfo Dopiero co zaczęliśmy poznawać się na tym młodym talencie, a on już zawiesza buty na korku. To jest jakiś żart...

0

@Kettger Będzie. Sędziowie są za nami i się nawet z tym nie kryją, a to bardzo duży atut po naszej stronie, zyskaliśmy na tym z 15-20 punktów w tym sezonie. Dodatkowo mamy szczęście, gramy fatalnie a mimo to ciułamy te punkty. O obronę tytułu jestem spokojny. La Liga znów będzie się mieniła w kolorach królewskiej bieli. :)

4

@VamosRakieta Z wielkim bólem serca muszę przyznać, że moim ulubionym piłkarzem jest James Rodriguez, co oczywiście łączy się z tym, że najbardziej nielubianym przeze mnie trenerem jest Zidane. :(((((

0

@VenoM Stare odcinki Kiepskich, tak do 200 odcinka miażdżą konkurencję.

4

@Kwiatek67 Alba

0

@AmigoBlancos Zawsze lepszy od holownika, zawsze też niestety niedoceniany względem holownika przez betona.

0

@Mns21 Na snapie napisz albo na Instagramie. :)

0

@MaŁolat Kibice Barcy zapamiętają, ale wątpię, żeby inni się nad tym rozczulali np. za dwa, trzy lata. Więc muszę Cię zmartwić, ale nie, większość nie zapamięta. :(

0

@svensonFCB Stołowa od Finako, od lat na kaszubskich stołach. :)

0

@messi564 Mourinho, Klopp, Schuster, Ferguson, Ancelotti... na pierwszym miejscu zdecydowanie Mou, reszta - kolejność przypadkowa. Natomiast na przeciwległym biegunie znajdują się Zidane i Guardiola. Tak, Zidane. :D

0

Czysto hipotetycznie i szczerze, gdyby Messi wylądował w Realu (co jest niemożliwe, ale to tam nieważne) i w tym samym sezonie grałby w finale LM przeciwko Juve z Cristiano na czele, komu byście kibicowali?

0

@LuisSalvano Aaa no okej, zwracam honor w takim razie. :)

0

@kamiVeB Najczęściej gdy pisze się, że Real zostanie zjedzony, to Real potem nie zostaje zjedzony. :/

0

@LuisSalvano Ale przecież parę miesięcy temu pisałeś, że umówiłeś się z Moderacją, iż to słowo będziesz pisał tak jak należy, czyli z wielkiej. No to nie wiem co to za bunt. :D

0

@neutrealnykibic Moje oczy boli za każdym razem, tak zaniedbywana ortografia razi. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?