Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Fawrf Henry, bez dwóch zdań. Najlepszy piłkarz, jaki kiedykolwiek przywdziewał koszulkę Arsenalu.
1
@SemiYT Gratulacje, czeka się różnie - najczęściej tydzień, do 10 dni, ale z powodu tego wirusa to się teraz czasem i dwa tygodnie czeka...
0
@bartekvisca Ależ to nawet nie trzeba przekonywać. Każdy widzi jak wygląda wasza gra w tym sezonie z Messim w składzie, a jak bez niego. Może jednak na wszelki wypadek podpowiem - bez niego o niebo lepiej.
1
@MesQueUnClub96 Dziwnym trafem ten zjazd zbiegł się w czasie z przyjściem Zidane'a do Realu w 2016 roku. Nic nie sugeruję, bo Francuza uważam za miernego trenera, jednym słowem beton...
0
@Avatarr Napędzał, napędzał i coś nie napędził. Rozstanie wyjdzie i Wam, i jemu na dobre.
1
@Junngeas Jak widać tutaj już zdania ekspertów są podzielone. Bardzo mnie to cieszy. :D
A sam wskażę Niemcy jako ten kraj.
0
Niedawno temu był tu post, dotyczący tego który kraj ,,wyprodukował" w historii najwięcej piłkarzy klasy światowej i większość stwierdziła zgodnie, że Brazylia. A jeśli mówimy o samym XXI wieku, to które państwo wskażecie?
0
@Nano22 Nie no Tymek to wiadomo że asłuchalny, wykonawca raczej dla 14-15 latek, ale ReTo? Trzy półki wyżej niż Tymek.
0
@8IniestaMaestro8 Pelé ma już, tak jak napisałeś, 80 lat więc za dużo już raczej nie postrzela. Niemniej ten wyścig z Messim będzie fascynujący. :)
0
@asdfdsg Ja jestem kibicem Realu i właśnie z tych wszystkich waszych młodzików to najbardziej zazdroszczę wam właśnie Trincão. Widać w nim ten błysk, będzie z niego niesamowity kawał piłkarza moim zdaniem.
1
@VamosRakieta Ja akurat jestem tutaj neutralny jeśli chodzi o sentymenty bo jestem kibicem Realu. :D
Chodzi o jaskrawość strojów z tamtego sezonu - zamiast bordowego jest tam czerwony, a zamiast granatowego - niebieski. W strojach z sezonu 12-13 za to pięknie są oddane te wasze barwy, piękny bordowy i granatowy kolor. A wy w końcu jesteście bordowo-granatowi, a nie czerwono-niebiescy. :)
1
@Herato Najlepsze: 12-13
Najgorsze: 16-17
0
@maroon Chodzi o miasta.
0
@Piotrek83 Tylko jedna z tych firm to firma bytowska.
1
Wiecie, gdzie znajdują się siedziby firm Farm Frites i Drutex, nie sprawdzając w Internecie?
1
@pikass14 Nie, ja tak samo. :D
0
@TheNekro94 1. Cristiano
2. Messi
3. Ronaldo Nazario
4. Zidane
5. Xavi
6. Sergio Ramos
7. Iniesta
8. Ronaldinho
9. Cannavaro
10. Modrić
Wybierałem tylko spośród tych, których widziałem na żywo.
0
@Rudi35 Ja. Nie potrzebuję kalesonów, bo teraz i tak śniegu na święta nie ma to i cieplej jest.
0
@BarcaInfo Za przystojny to on nie jest.
0
@DaPi Barcelonę. Real smaży pierogi w wodzie po gołąbkach.
0
@DaPi Brazylia, Niemcy
0
@Pawlak1992 Jak zajebistym klubem trzeba być, żeby przegrać u siebie z osłabionym Szachtarem, a potem wygrać na wyjeździe z Barceloną?
1
@LuisSalvano Po co w ogóle okazywać brak szacunku? Atrybutem człowieka kulturalnego jest powściągliwość od okazywania tego typu negatywnych odczuć jawnie i publicznie, oczywiście z wyjątkiem pedofili czy morderców itp., ale czy szkodliwość ich czynów można porównywać do błędów w sporcie? Szanujmy się...
1
@msmsms Może i dobrze mówisz, ale mnie ni ziębi, ni parzy to czy on sobie weźmie to do siebie czy też nie. Jedyne co mnie irytuje to pisanie przez tego użytkownika słowa ,,Real" z małej litery, nie zaś dlatego, iż mi to w jakikolwiek sposób ,,urąga", tylko dlatego, że to boli, aczkolwiek nie boli to mnie, tylko moje oczy. Podstawowy błąd rzeczowy... popełniany specjalnie aby oddać, okazać swój brak szacunku wobec madryckiego podmiotu, jednakże okazywany w nieco dziecinny sposób, można by rzec - podstawówka.
8
@LuisSalvano Ty to piszesz chyba po raz setny. Oczywiście koloryzuję, ale na pewno nie raz, nie dwa już pisałeś coś podobnego, więc się odniosę. To leży w naturze ludzkiej, że jak czegoś bardzo nie chcemy, to uznajemy to za pewnik, że akurat to się wydarzy, za to stres związany z chęcią powodzenia w kwestii czegoś, co chcemy, aby się wydarzyło sprawia, iż uznajemy tą mniej korzystną dla nas opcję za bardziej prawdopodobną. Co oczywiste, nie każdy człowiek jest ku temu skłonny, biorąc pod uwagę Twoje wpisy, należysz właśnie do tej mniejszości. Tyle.
1
@arasz1819 Widocznie Juve mu nie służy, jednak jak na 35 lat to i tak tam sadzi bramki aż miło. :)
0
@Coutinho007 Odegaard z Interem zagrał bardzo dobrze, w poprzednim meczu beton wpuścił go jedynie pod sam koniec to się nie miał jak wykazać.
5
@Barca1992 Lenglet, Dembele, Umtiti, Griezmann
1
@Zip Dlatego napisałem dwie wersje, ale też przychylam się ku tej Twojej właśnie. :)
1
@Bobo25 Za dzieciaka też mi tak mama robiła, ale ostatnio przypomniałem sobie o tym i lekko zmieniłem, lubię dobrze przyprawione. :D