1

Ja wręcz o tym marzę, ale wątpię, gdyż dopóki szatnią rządzić będzie Ramos, dopóty Mou w Madrycie nie zobaczymy po raz drugi. ;/

0

Wszystko okej, ale od Benzemy piłka się odbija się jak od drzewa i to żadna nowość? Jak Benzema to technicznie zdecydowany TOP zarówno wśród napastników jak i piłkarzy Realu. To, że jest kiepskim strzelcem to już inna sprawa. ;p

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja też, leżę i kwiczę, hahah :D

0

Nie oglądałem meczu. Zrobił z siebie boga futbolu bo?

0

Myślałem, że chodzi o Luisa i miałem 3 minuty rozkminę co tu się wyrabia. :D

0

Kolejne 10-2? Czemu nie?

Dobra, a teraz wracam na Ziemię. :D

5

Nie każdy musi być fanatykiem piłki nożnej. A już na pewno nie każdy musi oglądać ligę brazylijską dla jednego zawodnika. ;)

1

Marnym zmiennikiem? Akurat Morata jest fantastycznym zmiennikiem, dwa sezony temu grając ogony za Benzemę wykręcił 20 goli w sezonie, nie bez przyczyny Perez opylił go za 80 milionów do Chelsea. Inna sprawa, że jak gra od pierwszej minuty to wygląda to gorzej.

1

To jest Puchar Króla a nie Liga Mistrzów. :D

2

Już nawet pomijając te 50 goli bo przed przyjściem Cristiano Real też strzelał +100 goli na sezon ale najważniejsza była ta sportowa złość, ambicja, którą zarażał i napędzał innych. To jest ojciec sukcesów Realu w ostatnich latach.

2

Też mnie bawiły te teksty o najlepszej lewej nodze świata, jak w tym samym czasie w samym Realu taki James miał z 5 razy lepiej ułożoną lewą stopę.

1

Proszę, nie mów na niego gwiazda bo aż mnie skręca, choć wiem, że użyłeś tego w tonie prześmiewczym. Ani dryblingu, ani podania, ani przeglądu pola. A po dobrym meczu zadowala się i znika na kolejne dziesięć spotkań, co sam zaznaczył w jednym z wywiadów. Jak ja nienawidzę takiego podejścia u piłkarzy... Ambicja na poziomie 10000 m. p.p.m.

3

Wrrrr... ja to nic, co zawiera w sobie jakiekolwiek grzyby nie tknę, nawet mojej ulubionej pizzy, uwaga teraz - jeśli była z pieczarkami i ktoś mi te pieczarki wyjął. :D

1

A tak serio, to jak Messiemu zdarzył się niegdyś słaby mecz z dajmy na to Malagą i nie odstawał od atakujących tego zespołu to znaczy że są na jego poziomie? Co to w ogóle za logika? XD

1

Do Barcelony tych pomocników, nowi Modricie! :D

2

IMO z tych wymienionych powyżej to kolejność od 10 do 1 miejsca - Costa, Lukaku, Higuain, Mandżukić, Icardi, Kane, Cavani, Lewandowski, Aguero, Suarez.

1

Nie wiem czemu to mnie tak rozśmieszyło, ale leżę na ziemi normalnie. XD

13

A kibice Barcelony czy Realu podczas El Clasico nie obrażają obydwu klubów nawzajem? Halo, to są derby! :D

0

Jak widać właśnie co trzy dni, kiedy cieszysz się grą małego magika z Rosario Ci się o tym przypomina. Powinno być chyba na odwrót. I w tym roku raczej piękny ZP nie wygrał, chyba, że uroda Modricia Ci przypadła do gustu! :D

1

Cieszmy się tym co mamy, ale najpierw obraźmy i sponiewierajmy drugiego piłkarza bo przecież bez tego nie da się cieszyć grą Leo. :D

0

Ty się ciesz, że Asensio w swoim zespole nie masz jak ja, bo ten to 100% wyjście z piłką do końcowej linii i albo lipne dośrodkowanie albo strata piłki, wszak dryblingu ZERO. ;)

0

No dobra, ale wtedy był Higuain marnujący setki na potęge a ktoś musiał Juve w tych meczach " ratować ". Oglądałem w tamtym sezonie mecze Starej Damy regularnie i często jego gra odstawała poziomem od statystyk, a jak dobrze wiemy z podryzania " pewnemu Portugalczykowi " statystyki to nie wszystko a w zasadzie nic, no a już w szczególności bramki. Na przeciwległym biegunie Twojej teorii stoi fakt, że taki Mandżukić po przyjściu Krystynki stał się z niszowego elementu a wręcz balastu drużyny drugim najlepszym strzelcem. To co, jednych lubi i pomaga rozwinąć skrzydła a drugich nie lubi bo są Argentyńczykami, grają z Leosiem i ich blokuje? :D Myślę, że Dybala mógł stracić w tym sezonie wiele, ale wynika to po prostu z jego słabej formy czy nieregularności niż z transferu Cristiano, a te czynniki zbiegły się po prostu w czasie.

0

Nie no szczyt. XD
W Realu blokował Bale'a, teraz blokuje w Juve Dybalę. Szkoda, że Bale po jego odejściu gra jeszcze większą kaszanę a i Paulo przed przyjściem " pewnego Portugalczyka " do klubu nie prezentował 50% tego co w pierwszym sezonie w Juve czy podczas pobytu w Palermo. Wszystko wina Krysztjanu!!! :D

1

Cristiano - opuszczenie rodzinnego domu na Maderze w " szczenięcym " wieku i zamieszkanie w odległej Lizbonie, wada serca i ciężka operacja oraz śmierć ojca.

3

Nic dodać, nic ująć. A gdy Cristiano zdobywał ZP w 2013 roku były głosy, że jak to, bez żadnego trofeum drużynowego sięgnął po Balona? A teraz, że powinny się liczyć tylko umiejętności a nie trofea zdobyte z klubem/reprezentacją. ;p

0

Zdecydujcie się w końcu, czy te statystyki grają, czy jednak nie. :D

0

A to ciekawe, w sukcesie Realu w LM nie był kluczowy, a jakoś na wiosnę wszyscy przekonywali, że to on i Marcelo ciągną Real, a Cristiano spija śmietankę z ich pracy tylko. Paradoks. ;p

0

Oby. ;)

1

To wy potrzebujecie potwierdzenia i aprobaty dla Messiego w postaci innych ludzi? Cała magia w tym futbolu polega na tym, że każdy może postrzegać go indywidualnie. I skoro dla Ciebie Messi jest najlepszy to ciesz się nim dopóki gra, bo jest już blizej końca kariery niż początku a nie biadolisz co będą gadać ludzie za 30 lat... I nie mów mi że sprawiedliwość bla, bla, bla bo jeśli mówimy o sprawiedliwości to Cristiano należy się coś więcej za to zaangażowanie i nieustępliwość we wszystkim, bo tego akurat nikt mu nie odmówi, że gość ma pozytywnie chorą ambicję niż deptanie jego osiągnięć na podstawie tego, że jest jakiś inny gość o większym talencie. Bo to Cristiano wręcz sprowadza się do roli insekta w porównaniu z Leo a nie odwrotnie, a nie wiem czy na takie coś zasługuje. Cieszmy się tymi gigantami. Po prostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?