Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niesamowity był. Wracam do niego najczęściej myślami. Nie oceniam piękna widowiska, to był dla mnie najpiękniejszy mecz pod względem emocji i tego, czym była La Decima dla nas, Madridistas. I ten gol Ramosa, coś niesamowitego...
0
Do jakich meczów najchętniej wracacie wspomnieniami, które obejrzeliście? Moje TOP 3 jako kibica Realu to 2-1 na Camp Nou w 2012 roku, 4-0 z Bayernem na Allianz i 4-1 w finale Ligi Mistrzów z Atletico. ;)
4
Racja. Klasyki za Mou i Pepa były najlepsze. Choć teraz także w dniu meczu nie mogę wysiedzieć spokojnie, a w trakcie spotkania obgryzam paznokcie i prawie dostaje zawału od emocji, nie jest to to samo co za tamtych czasów. Tęsknię...
0
Nie trzeba być fanem BVB, aby nie lubić Bayernu. Sam za nimi nie przepadam ze względu na ten cały hype na nich w Polsce, bo Lewandowski. Do tego stopnia, że rzekomy madridista Borek w studio sprzed bodajże 2 lat przed meczem Bayernu z Realem nie chciał zdradzić komu kibicuje. :D
1
No to przecież mówi, że jego reakcja nie powinna taka być. Halo, budzimy się! :D
0
Nieco zdziwił mnie wczoraj brak gwizdów w kierunku Savioli, gdy wręczał Messiemu nagrodę Piłkarza Września. Czyżby Camp Nou wybaczyło? W sumie nie jest to aż takie dziwne, sądząc po tym, że w Realu spędził tylko dwa sezony, a z Barcelony odszedł z łatką wypalonego i niepotrzebnego balastu.
0
To, co dawał Realowi widać teraz, passa prawie 500 minut bez gola i ostatnie zwycięstwo miesiąc temu. Nie sądzę, że z Cristiano, lecz bez np. Modricia byłoby nadal tak tragicznie. Gość samą swoją chorą ambicją zarażał i zaraża innych i po prostu rodzi to wygrane. Najgorszy początek sezonu Realu i najlepszy początek w wykonaniu Juve, przypadek? Nie. Mówienie, że nie był najlepszym piłkarzem Realu w swojej erze jest zakłamane i rodzi się wyłącznie z nienawiści.
0
Piłkarz strzelający +/- 50 goli na sezon najbardziej przereklamowanym piłkarzem jaki istniał. Tego jeszcze nie grali! :D
5
Przecież on to wiedział. Wyczuć ironię czasem nie zaszkodzi.
0
Fajne są takie odpowiedzi, takie nie za mądre. :D
0
Fame MMA
6
Ale mecz na wyjeździe zakończył się wynikiem 2:1.
0
* pokaże
0
Z Borka jest taki ślepy Madridista, że zawsze jak gra Real z Bayernem w Lidze Mistrzów to się zastanawia komu kibicować ze względu na Lewego. Dla mnie to nie jest Madridista.
2
Ech, kiedyś to było, Mou i Guardiola na ławkach trenerskich w El Clasico... teraz będziemy mieli Lopetegui'ego i Valverde. Tęskno mi za starymi czasami, czasami bez tej całej fałszywej poprawności i gorącą atmosferą tydzień przed jak i po meczu, a nie tylko w jego trakcie...
1
Szkoda, że miał takie wahania formy. Najlepszą 10 jaką ja widziałem w życiu był James w sezonie 14/15, gość dzielił i rządził, pokazywał totalną magię...
0
Przeciwko Realowi, a nie El Clasico. ;p
0
Oby, oby... jako kibic Królewskich bardzo bym się ucieszył.
0
Zdecydowanie Casemiro. Ale ludzie widzą że Busquets nie gra nieczysto to myślą sobie, że co to za defensywny pomocnik, tzw. stara polska myśl szkoleniowa. :D
0
Jednak 90% jej artykułów dotyczy Realu Madryt, więc wiadomo, z kim sympatyzuje. A to, że jest gazetą ogolnokrajowa, nie oznacza jeszcze, ze musi pisać o pilkarzach wrogiego klubu pochlebnie, wystarczyłoby, żeby w ogóle o nich wspominała, niekoniecznie w przyjaznym tonie. A jednak odnosi się regularnie z szacunkiem, czego brakuje Sportowi czy Mundo. ;)
0
Jakoś madryckiej MARCE niejednokrotnie zdarzało się chwalić piłkarzy Barcelony. Nie mówiąc już o tym, że mylisz chwalenie z umniejszaniem. ;)
1
Jak to jest z tym, ze Mourinho wymienia się w gronie trenerow najbardziej lubujacych sie w autobusach, a podczas pobytu w Madrycie w 2012 roku jego Real wysrobowal rekord 121 goli w lidze i w kazdym z jego trzech sezonow na ławce trenerskiej Królewskich przekraczał granicę 150 goli w sezonie, hmm... Lepsi wykonawcy? Wypalił się na starość? Stawiam na to drugie.
0
My na Kaszubach mówimy ścirz.
0
Pojemność ma zostać niezmieniona.
1
Aaa, patrzyłem na niewłaściwy komentarz. Zwracam honor. xd
0
No przecież on to właśnie napisał XD
2
Święta i smutna prawda. Teraz Klasyki nie generują choćby połowy emocji, które przeżywałem oglądając el Clasico za Mou...
0
To z niezłych rzeczy czerpiesz radość, pozazdrościć. :D
0
Towarzyskie nie zaliczają się do statystyk.
0
Z Espanyolem na wyjeździe w Pucharze Króla.