0

Tu też mi zaimponował.

1

Wiem, wiem. Zawsze go za to podziwiałem i szanowałem.

0

Jednorazowy wybryk czyni kogoś chamem?

10

Ale mi Mou dziś zaimponował. Można mówić o nim wiele, ale nie daje sobie chłop w kaszę dmuchać i bardzo dobrze. Ma ten mocny charakterek. ;)

0

Nie mów hop. Rok temu po fatalnej jesieni też to słyszałem. Tak, wiem, że wtedy był Cristiano... :D

1

Bo United jest największym klubem na świecie. Nie mylić z najlepszym obecnie.

0

XD!

0

No, no. Benzyna - Gryzek 9-9. :D

2

Akurat Juve gra dość ładną piłkę w tym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Większe nadzieje mam co do Rodrygo, lecz Vinicius spokojnie może w przyszłości stać się ważnym piłkarzem dla Realu.

0

Chyba za bardzo uogólniasz. Jakoś nie słyszałem na tej stronie obelg na innego redaktora niż El Jarek, o tym jednorazowym wybryku Klatusa z nudnym sezonem nie wspominam. Jest tam o wiele więcej redaktorów jak Leszczu czy Banan a na przykład zapowiedzi przedmeczowe bardzo przyjemnie się czyta i to głównie miałem na myśli mówiąc o jakości newsów. ;)

1

Ja tam jakoś nie rwę sobie włosów z głowy ze złości z tego powodu. Ja na stronę fanpage'u piłkarskiego wchodzę przede wszystkim dlatego, żeby zobaczyć, co się w moim klubie dzieje, a nie po to, żeby pooglądać ładną grafikę, a ilość i jakość newsów tam stoi na bardzo dobrym poziomie. Zaraz zleci się fala komentarzy, dlaczego więc przesiaduję na stronie Barcelony... :D

1

No na pewno Gil Manzano chce promować Viniciusa. Marzy o tym albo mu po prostu za to płacą. Zapisał jemu tę bramkę w protokole meczowym i dlatego gazety uczyniły to samo. Sam jestem zwolennikiem uznawania trafienia strzelającemu, bo służy to zarówno obrońcy, po którym poszedł rykoszet, bo któż chciałby mieć na koncie samobója, jak i samemu strzelcowi, zawsze lepiej mieć na koncie tę bramkę. I nie czepiajmy się takich szczegółów. ;)

0

Użyłbym raczej określenia Koszmar z Ulicy Wiązów wśród szeregów obrony drużyny przeciwnej. :D

0

Zły trop. ;) Crack, o którym piszę jest zbyt skromny, żeby określać się takimi epitetami, choć i tak dobrze wszyscy wiemy, że jest po prostu najlepszy...

1

Ani trochę, ale też Francuz, tyle, że taki bardziej arabski.

0

Najlepszy piłkarz w historii globu staje dziś przed szansą na zdobycie dwusetnej bramki w barwach swojego klubu. ;)

0

Trochę jak Özil... ;)

0

El Crack Total! ;p

1

Chodzi o to że Gomes był już praktycznie piłkarzem Realu a tu nagpe wyskoczyło info że przeszedł do Barcelony.

0

Jeśli by im się to udało byliby wielkim faworytem. James to crack nad crackami.

2

Ja tam pisałem raczej o otoczce i " magii " dawnych i dzisiejszych Klasyków, temat chamstwa był tematem pobocznym, Ty z niego uczyniłeś priorytet i się nie dogadaliśmy. Kolorowych! :D

0

Chodziło mi o przykład Ramosa. Nie wiedziałem, że odchodzimy już zupełnie od tematu, trzeba było ostrzec. xd A odpychanie Modricia przez Albę, uderzenie Marcelo przez Roberto to czyny godne pochwały czy co?

1

Ten sam czy nie, nie należy pochwalać zachowania Pique tylko dlatego, że potencjalnie jest mniej szkodliwe. Poza tym ja nie porównywałem ich zachowań, tylko wymieniłem przykłady w obu ekipach, to Ty nie dość, że przyczepiłeś się do najmniej istotnej kwestii odchodząc od tematu to jeszcze wygrzebujesz jeden jedyny przykład sprzed siedmiu lat porównując go do recydywy twiterowej Pique. Gdzie tu sens? xd

1

No tak, bo jeden gest wymazuje dziesiątki twitterowych wpisów atakujących/wyśmiewających Real Madryt. :D Poza tym Pique po prostu bronił swojego przyjaciela, który zresztą uczynił podobnie, gdy kibice reprezentacji obrażali Gerarda. To nie jest jakikolwiek ukłon w stronę Królewskich.

1

Przecież w dzisiejszej otoczce El Clasico też dominuje chamstwo, patrz na stosunek i gesty Alby i Pique w stronę Realu czy Ramosa i Carvajala w kierunku Blaugrany. A ta bezsensowna agresja to nic innego jak walka do upadłego bez względu na wszystko. Kiedyś to było... tamten klimat Klasyku jest dziś awykonalny.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cristiano Ronaldo.

0

To podanie ręki nie było ironiczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?