0

Hahahahaha!

0

Co ma Liverpool do Juve?

0

Ramos wpłynął rok temu na wynik finału z Juve? Wynik był wtedy już przesądzony. Klopp przesadza.

0

Ostry ten sosik? :p

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kiedyś wyczytałem, że co 10 Katalończyk kibicuje Królewskim. To nie jest tak, że Barcelona to tylko Cúles i nic więcej. Jest też spora część sympatyków Espanyolu jak i Madridistas. ;)

0

Geografia to najłatwiejsze co może być. Kiedyś się nią interesowałem i np. już w podstawówce znałem wszystkie państwa świata, ich stolice i położenie na mapie. Nauczyłem się tego sam, kupowałem atlasy, globusy itp. Wiedzę posiadam do dziś. Do tej pory, a jestem w technikum w żaden sposób nauczyciele nie przekazują uczniom takich rzeczy, geografia jest pomijana w zupełności. A potem Ci wyjdzie taki Kowalski i powie, że Chicago jest stolicą Ameryki Południowej...

0

Skąd wiesz, że nie chce?

1

Dokładnie. Chciałem się zagłębić w jego historię.

0

Kibice z dłuższym stażem pamiętają jeszcze Gudjohnsena? Jak wkoponował się do zespołu, stylu gry na początku? Wiem, że był tylko zmiennikiem, ale Islandczyk w Barcelonie? Nigdy Wikingowie nie kojarzyli mi się z techniczną grą waszej drużyny, chyba, że u schyłku ery Rijkaarda taki zmiennik był ceniony. Bo pierwszy sezon Guardioli pamiętam, nie ufał on Eidurowi, co pasuje pod tezę, że nie należał on do najlepiej wyszkolonych technicznie napastników.

0

Bundych też szanuje. :D

0

Aktorzy się starzeją, to już nie ten wigor co z początków serialu. Ja do powtórek wracam bardzo często. Miodowe lata, 13 posterunek, Daleko od noszy czy Rodzina zastępcza to również majstersztyk. O ile polskie filmy od zagranicznych odstają i to sporo, o tyle stare polskie seriale to coś, z czego nasz naród może być dumny. ;)

0

Inni z kolei Real Madryt. ;d

3

Ja generalnie mam 17 lat i kocham te starsze odcinki po prostu dlatego, że zawsze za małolata siadaliśmy całą rodzinką i oglądaliśmy to show babki Kiepskiej i Waldusia z Ferdkiem grożącym jej zamknięciem w szafie na trzy zdrowaśki. Pozostał ogromny sentyment. ;p

0

Bayern, Juventus, Real.

54

Nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią Świata według Kiepskich. Jak można tego arcydzieła nie doceniać? Inna sprawa, że dawne odcinki ze starym Waldkiem i babką Rozalią były zdecydowanie lepsze. ;)

1

Wrr.

0

ale czemu taki bulwers, spokojnie xd

1

Goetze zapowiadał się na absolutnego kocura, po tym golu w finale Mundialu zdecydowanie obniżył loty, zaczął się sypać i wyszło co wyszło. Nie wiem, czy zdoła sie jeszcze podnieść, a szkoda

1

James ma lepsze, nie pamiętam dokładnie ale ponad 120 goli i jeszcze więcej asyst.

0

Vidal dopiero co przeszedł i już chcesz go sprzedawać? ;p

1

No w sumie sam się śmiałem jak to pisałem. xd

0

Miał ktoś z was tutaj kiedyś styczność z jednostką wojskową w Siemirowicach?

0

A no, jest jeszcze Rakitić. Ilu jeszcze ludzi od czarnej roboty potrzeba?

0

No i Busquets jest tu nadal, więc po co kupować drugiego takiego piłkarza? Przy czym uważam, że mimo wszystko jest on kimś więcej, nie jest to typowy " drwal ". Jestem kibicem Realu.

0

Wszyscy trzej mega kreatywni może nie, ale Barcelona w swoim złotym okresie miała Busiego, Xaviego i Iniestę. Gdzie tu widzisz zawodnika od " czarnej roboty "?

0

Biega, biega i biega. Sęk w tym, że to nie jest patent na grę dla pomocnika Barcelony. Taki pomocnik musi przede wszystkim wyróżniać się inteligencją boiskową.

0

To, że przebywa w polu karnym nie oznacza, że jest dziewiatką. On nie umie grać tyłem do bramki. Osamotniony w polu karnym nie jest taki groźny jak z napastnikiem koło siebie.

0

Cristiano nie umie i nie lubi grać na 9. Będzie prawoskrzydłowym.

0

Jo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?