Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodziło mi o 16/17, źle się wyraziłem. W Bayernie mimo wszystko nie ma takiego Cristiano, który wykorzystywał wszystkie jego " ciasteczka ". Lewy to nie ta półka.
0
No tak, masz rację, każdy ma inną, ja Twoją szanuję. :D
0
Ja za to najbardziej miałem uraz do Zizou, że go odrzucił, bez dania mu poważnej szansy. Przecież on za Ancelottiego niszczył, 17 bramek i 18 asyst, jaki obecny pomocnik mógłby mu wtedy dorównać? Gdyby grał regularmie, zbliżałby się do tych liczb co roku, sezon temu mimo grania ochłapów miał dwucyfrową liczbę goli i asyst i znajdował się na czele kanadyjki w Madrycie.
1
Coutinho strzela takie piękne bramki jak James za Ancelottiego w Realu, chociaż moim zdaniem bramki Kolumbijczyka były ciut piękniejsze. Ech, brakuje mi takiego błysku w obecnym Realu...
0
Iniesta za swoich najlepszych lat też nie kręcił aż takich statystyk, a mimo to był uważany bezapelacyjnie za numer 1. A stawianie Coutinho obok albo nawet nad Modriciem nie jest zbyt rozsądne. Coutinho jest genialny, ale Modrić jest najlepszym pomocnikiem od 3 lat na świecie, de Bruyne dopiero w tym sezonie mu dorównał, ale 3 takie sezony > 1 taki sezon, o to mi chodzi. ;)
0
Casemiro lepszy od Kovacicia? Proszę Cię, w defensywie Chorwat nie ustępuje mu wiele, jego szybkość i zwrotność pomagają mu w powstrzymywaniu takich graczy jak Neymar czy Messi. W ofensywie i rozegraniu nie do porównania, technika z jakieś trzy razy lepsza, przyśpieszenie, rajdy od jednej połowy do pola karnego przeciwnika... Kovacić ma wiele rzeczy, których nie ma Casemiro. To skandal, że siedzi na ławce kosztem dość drewnianego (chociaż ostatnio i tak się rozwinął) Brazylijczyka.
0
Jesteś wielbicielem Messiego, więc widzisz to inaczej niż ja. Według mnie nie masz racji, a prawda znając życie leży gdzieś pośrodku. Nie spinaj się. :D
0
Portugalia nie jest mocną drużyną, a przeciętnej drużynie do słabej niedaleko. Ciągnie tą Portugalię niemiłosiernie, na Euro wybitny występ z Węgrami, dzięki któremu wyszli z grupy, potem akcja na 1:0 w dogrywce z Chorwacją, bezbłędny karny z Polską, otwarcie wyniku w półfinale z Walią, w finale mimo zejścia non stop wspierał drużynę, i to w nim cenię, te zdolności przywódcze, charyzmę, walkę. On tym zaraża drużynę, dzięki czemu zbiorowisko rzemieślników i przecietniakow staje się zgraną i dobrze poukładaną drużyną. Messi tego nie ma, zły wynik? Głowa w dół. Różnicę między nimi widać na tym Mundialu. I to nie przez słabość Messiego, a wielkość Cristiano. Nie atakuję w zaden sposób Leo, mówię co myslę, jego jakosc weryfikuje coś zgoła innego niż błysk w reprezentacji. Do słabej drużyny wybrałbym bez wątpienia Cristiano.
2
Cristiano.
4
Masz rację, Eriksen przewyższa umiejętnościami Thiago a do tego jest mniej podatny na kontuzje. Fakt, gra wyżej, ale mógłby w Barcelonie przejść podobną przemianę do tej Modricia w Madrycie, rozgrywać przecież potrafi. Inna sprawa, że trudno byłoby go sprowadzić przy twardych negocjacjach Levego.
0
Messi jest lepszy od Cristiano, jeśli chodzi o czyste umiejętności w równym stopniu w jakim Real Madryt jest lepszym klubem na arenie europejskiej od Barcelony i to jest fakt, nie zaprzeczam. Jednak jeśli chodzi o te największe mecze to ostatnio Cristiano wypracował sobie przewagę. Fakt, głównie " tylko " strzelał gole, ale strzelał gole, które w ogromnym stopniu przyczyniły się do historycznych sukcesów Królewskich.
1
Nie przesadzaj. Polecam ankietę na stronie messivsronaldo, tam stosunek głosów przedstawia się następująco, 60 do 40% na korzyść Leo. Nie wierzę, że kibice Królewskich plus kibice Portugalii to aż 40% kibiców na świecie. ;) Fakt, nie opinia. Nie mam zamiaru się sprzeczać.
0
Ale ja nie kwestionuje tego, że by tak nie było. Tylko po co o tym wspominać w poście, w którym rywal wychwala bądź co bądź swojego rywala? To jest na zasadzie, że zawsze trzeba wbić szpilkę? Chyba nie o to chodzi. ;)
0
To po co te dopowiedzenia i gdybania? ;) Myślę, że mistrz Europy i zdobywca pięciu Lig Mistrzów, w tym trzech z rzędu nie może mieć kompleksów. On po prostu olbrzymie w siebie wierzy i to jest jego siłą, tyle.
3
Nie wierzę, dalej narzekacie. Jak Ramos zrobi coś głupiego to pajac, brutal, zwierzę. Jak wychwala Messiego, to ech, co on by nie powiedział gdyby nie miał w drużynie Cristiano. Piszecie, że Ronaldo mówieniem o sobie jako najlepszym w historii automatycznie się tym skreśla, bo " najlepsi nie muszą naokoło opowiadać, że są najlepsi " a potem sami potrzebujecie deklaracji wszystkich piłkarzy, nawet tych Realu, żeby przyznali wyższość Argentyńczyka nad Crisem. Spytam się więc, po co? Po co, skoro sami wiecie, że on jest najlepszy?
0
James daje jeszcze więcej prostopadłych piłek, do tego dosrodkowania ma praktycznie zawsze na nos. Oczywiście de Bruyne ma także cechy, ktorych nie posiada Kolumbijczyk i odwrotnie, bo Belg nigdy nie mial i nie bedzie miec tak swietnie ułożonej stopy, ale James jest naprawdę strasznie niedoceniany. Czuję, ze sprawi Polakom sporo kłopotu.
1
I Rosja - Arabia.
1
Niemcy jako mistrzowie świata bronią tytuł. :D
0
Mimo wszystko nie emocjonowałem się zbytnio tym finałem.
0
Niemcom. ;p Jednak jak widać zdania są podzielone. ;)
0
Niemcy - Portugalia, finał MŚ. Komu kibicujecie? :D
0
Dembele ma mimo wszystko lepszy drybling od Salaha, a to już spory plus. ;)
0
Gracz bazujący na szybkości nie nadaje się do technicznej ligi hiszpańskiej, przykład? Bale.
0
Ale ja nie porównałem ich poziomu, stwierdziłem, że ich styl gry jest podobny. ;)
0
Zauważyliście, że Kroos i Modrić w Realu to odpowiednik Xaviego i Iniesty niegdyś w Barcelonie? Kroos to niemal kopia Xaviego, sam Hiszpan stwierdził, że piłkarzem najbardziej go przypominającym jest właśnie Toni. Za to ruchliwość, przebojowość i finezja Modricia do złudzenia przypomina mi o magii Iniesty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A bramkę dla Islandii strzelił Marciniak, wzdmuchując piłkę do siatki.
1
Ej, mam to samo zdanie, ostatnio, ogladajac Titanica rozkminialem jak ten Hockley przypomina mi z wyglądu Crisa. :D
0
Pavard jeszcze jako tako daje radę. Interesujący grajek, młody, wszechstronny, łatwo byłoby go wyrwać ze Stuttgartu.
2
Ci bracia Hernandez są naprawdę mierni technicznie. Theo oczywiście jeszcze słabszy, ale Lucas też nie błyszczy wyszkoleniem technicznym.