Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj, to sa przeciez zarty. Czuć to na kilometr. :D
0
Bez kitu. :D
0
No według mnie również Klopp jest lepszy.
0
Liverpool z takimi kolosalnymi wzmocnieniami mimo wszystko bedzie faworytem.
0
Z Marcelo i Modriciem, przeciez widac na zdjeciu
0
H2Owoc
0
A który ma wiecej Złotych Piłek?! :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No według mnie Belg jest lepszym pomocnikiem od Alby. Możesz mieć odmienne zdanie.
0
Roberto Firmino > Jordi Alba na ten moment IMO.
0
Hahaha, wyobrażam sobie. :D Dlatego to taka luźna, humorystyczna wizja.
0
W finale Portugalia wygra z Argentyną, królem strzelców zostanie Cristiano, czarnym koniem Portugalia, zawodnikiem turnieju Cristiano, negatywnym zaskoczeniem? Może Hiszpania, może Francja, kto wie. ;d
0
Saviola gra dziś w towarzyskim meczu w barwach legend Barcelony... jak to z nim jest? Mimo tego, że przeszedł z Barcy do Madrytu nie okrzyknięto go zdrajcą, czy wpływ na to może mieć to, że jego przygoda na Bernabeu nie była zbyt udana?
0
Czemu?
0
Dodam tylko, że jestem kibicem Los Blancos. :D
0
Od sezonu 10/11.
0
Uwzględniłem tutaj więcej czynników niż same wyniki. Przykładowo dla mnie najgorszy sezon Realu to ten, w którym może i zdobyli Ligę Mistrzów, ale skompromitowali się dyskwalifikacją w Pucharze Króla, dostali czwórkę od Barcy na Bernabeu i gra ogólnie wydawała się toporna, szczególnie za Beniteza.
0
Najgorsze i najlepsze sezony Barcelony i Realu jakie pamiętacie? Według mnie najgorszy sezon Barcelony to 13/14, najlepszy - 10/11, najgorszy Królewskich - 15/16, a najlepszy 11/12.
0
Za jakie? Nie pytam złośliwie. Chodzi mi szczególnie o Albę.
0
Kontrataki. Zabojcze.
0
Nie kopanina tylko zabójcze kontrataki. Dzięki temu pokochalem Real za Mourinho.
0
Jednak jak widzisz skromność i klasa Iniesty są tu bardziej cenione i bardzo dobrze, patrz komentarze wyżej.
1
Jakie masz zatem podejście do Pique, a przede wszystkim Alby?
0
To brzmi śmiesznie, naprawdę. :D
0
Tak, każdy jest lepszy od Cristiano. Absolutnie.
1
Ramos jest świetnym kapitanem, co ma zachowanie boiskowe do tego? Sądzisz, że Kroos potrafiłby zmotywować drużynę tak, jak robi to Sergio? Błagam. :D
0
Chyba chciałeś napisać tzn. Nie żebym się czepiał. :D
1
Przecież o to mu chodziło xd
0
Jeśli chodzi o wszystkie puchary, jest 32 do 27 na korzysc Blaugrany. W lidze krajowej dominuje Barcelona, ma 9 tytułów przy 6 Realu. Królewscy za to mają przewagę w Lidze Mistrzów, gdzie bilans to 6 do 4 na korzysc Królewskich. ;)
0
Dziękuję! ;)