Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Rio? MŚ były rozgrywane w całej Brazylii. ;)
0
No spoko.
0
O Casemiro wspomniałem wyżej, Kaka w dużym stopniu przyczynił się do " Ligi Rekordów " za Mourinho, Ronaldo wygrał dwie ligi, jedną w pierwszym a drugą w swoim ostatnim sezonie, a Roberto Carlos? Co by nie powiedzieć 3 Ligi Mistrzów, 4 Mistrzostwa Hiszpanii i kilka pobocznych trofeów to nie jest haniebny dorobek. ;)
1
Pewnie nie, zgadzam się, ale R9 też umiał " poczarować " i to nieraz, z tym, że nie samą magią piłkarz żyje. Według mnie bezapelacyjnie najlepsza dziewiątka w historii futbolu. ;)
0
Oj, myślę że Fenomeno nie odstawał od niego za bardzo. ;)
0
Wow, myślałem że odwrotnie. :D
5
Mimo wszystko 4 sezony z Casemiro w składzie, w tym 3 w podstawowym = 4 LM. Też za nim nie przepadam, ale w pewnym stopniu przyczynił się do tych historycznych sukcesów obecnego Realu.
0
Rivaldo, Ronaldinho, Belletti, Dani Alves, Neymar vs Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, Kaka, Casemiro... w czyjej historii, według Was Brazylijczycy odegrali większą rolę, Blaugrany czy Królewskich?
0
Za babę się przebierz, o matko Halyna ja wtedy nie wytrzymie..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ameryka Północna: Meksyk
Ameryka Południowa: Brazylia
Europa: Portugalia
Afryka: Tunezja
Azja: Australia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nigdy nie słyszałeś o czymś takim, że statystyka " przekłamuje "? Bo ja na samej tej stronie ze sto pięćdziesiąt razy. Nie oznacza to, że jest nieprawdziwa.
0
Czemu sądzisz, że do bycia kapitanem Realu się nadaje, ale reprezentacji już nie?
4
I oczywiście w swojej pierwszej LM w barwach United. Dlatego nie widzę turnieju, w które nie miałby choćby małego wkładu. Miło, że więcej osób niz garstka kibiców Realu to widzi.
0
Nie mogę znaleźć tego ze słowem " śmiecie " i mogę się mylić, moze pomylilem z Eto'o czy innym Albą własnie. Chyba Eto'o i jego slynne " Madrid, cabron "
0
" Dalej, chłopaki, świętujmy! Niech się pie**olą ci z Madrytu, niech widzą naszą rundę z pucharem " to pierwszy z brzegu, prowokował też Królewskich na Twitterze za każdym razem gdy osiagali niekorzystny wynik wysmiewajac to na forum, Arbeloę nazywał pachołkiem, znalazloby się tez wiele innych, ale daję te, co przychodza mi teraz do glowy. Jordi Alba też nie jest z resztą lepszy.
4
To tylko finał się liczy, tak? A dojście do niego już nie? XD
0
W jakie nie miał wkładu, jeśli można wiedzieć? Ja nie widzę takiego.
0
Aha, czyli jak jeden Ramos coś zrobi to od razu caly Real to jest drużyna śmieci? Bo Pique nie uwłaszczał Ramosowi, tylko całej drużynie.
0
Może jest boiskowym bandytą, kolega wyżej jak i ja stwierdziliśmy po prostu, że Ramos rozmawiał/wymieniał sms-y z Salahem po meczu, bo tak było. Ty bezpodstawnie stwierdziles, ze nie umie przeprosić.
0
No właśnie, a teraz spójrz, wyzywasz kibiców Realu a zachowujesz się dokładnie tak samo jak oni. :) Prawdą jest nazywanie drugiego czlowieka " pachołkiem " czy innym " śmieciem "? Jakimi się trzeba kierować wartosciami w życiu?
0
" potępiając zachowanie Pique ", dokładnie o to chodzi! Już nie licytujac się proporcjalnoscia tych zdarzeń.
0
Nie potrafic przeprosić? Przecież wymienił się z Salahem sms-ami po meczu. Już nie przesadzaj.
2
No jak Pique wyzywał Real Madryt i ewidentnie na niego pluł to tutaj także ludzie się tym cieszyli, wręcz " jarali ".
0
Dzięki, chociaż coś mi sie w życiu udało hehe :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
" Real " z wielkiej litery? Przemiana czy pomyłka? :D
4
Szkoda, że odpalił dopiero w wieku 25 lat. Ale fakt, od sezonu La Decimy najlepszy środkowy pomocnik na świecie. Warto wspomnieć, że przy pamiętnym golu Ramosa w Lizbonie asystował Lukita. :)
1
Oby Valladolid wróciło do Primera Division. Mam do nich jakiś taki niewytlumaczalny sentyment. ;d