Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie narzekam na brak czasu. A po co mam siedzieć bezczynnie, skoro mogę obejrzeć dosyć ciekawą galę?
1
Na Fame MMA liczę na Huberta w pojedynku z Krychą i to w sumie tyle. Reszta starć jakoś mnie nie elektryzuje, nawet Magicala z Adrianem.
0
Kolumbia. ;)
6
Cooo? Pan Strejlau podczas meczu Niemców mówi, że Szwedzi strzelili drugą bramkę, więc szybko przełączam na mecz Szwecji, wynik ciągle 1:0. Włączam 3 minuty pozniej, piłka ustawiona na 11 metrze, rzut karny. Opóźnienie czy jasnowidztwo? xd
0
Tak, ale ich umiejętności mimo wszystko nie są wystarczające, żeby wygrać MŚ, moim zdaniem. Natomiast na 1/4, czemu nie? ;)
0
1/8, bo Francja ich rozgromi jak Chorwacja.
1
Za to fani Argentyny domagali się karnego po jeszcze bardziej przypadkowo uderzonej piłce w rękę, gdy Islandczyk wslizgiem chciał ją wybić. Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy się mylimy, a także widzimy rzeczy tak, jak chcielibyśmy je widzieć.
0
Jeszcze się kłócą. XD
1
Ty, ludzi.
0
To Ty wprowadzasz ludzi w błąd.
0
Mecz bezpośredni, więc w takiej sytuacji Meksyk wychodzi z grupy.
0
A co, ja kibicowałem Portugalii? Co to ma do tej dyskusji? Nie chcę żeby Argentyna wygrała właśnie dlatego, że ich futbol wcale nie jest lepszy od portugalskiego 2 lata temu. A może i gorszy, to co zaprezentowali z Chorwacją to nie poziom ich umiejętności.
0
Nie kibicowanie Argentynie =/= bycie fanbojem CR'a
Kibicowanie Królewskim =/= bycie fanbojem CR'a
Nie chcemy żeby Argentyna wygrała, bo ich gra nie cieszy oka, a blamaż z Chorwacją utwierdził nas w przekonaniu, że taka drużyna to nie drużyna, która może wygrać Mistrzostwo Świata. To nie ma nic wspólnego z wojną Messi vs Cristiano. Chyba, że Ty przyjmujesz takie stanowisko.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No tak bo jak Portugalia wygrywa ME to ee, wstydzcie się, że wasz idol i jego druzyna, ktora gra taki brzydki futbol wygrywa turniej, ale jak nie chcemy żeby wygrała Argentyna, bo wcale nie prezentuje lepszego stylu gry od tamtejszej Portugalii, to robimy to tylko z powodu nienawisci do Messiego, co?
0
Trochę bardzo. :D
1
Ja mam dokładnie to samo. Wszyscy dziwią się, czemu kibicuję tej okropnej Portugalii, przecież na ich grę nie da się patrzeć. A ja odpowiadam, że kibicowałbym nawet Wyspom Wielkanocnym, gdyby w ich barwach grał Cristiano Ronaldo. Gościu dał mi najwięcej radości w życiu poza moją rodziną, nie mając pojęcia o moim istnieniu, więc to raczej normalne, że japa cieszy się za każdym razem, gdy triumfuje. ;)
7
Mówi jak jest.
0
XDDD
0
A gdzie na ciele Grzmota znajdują się przeszczepy? :D
0
Trykoty Rosji przypominają te Realu z sezonu 12/13. Gdyby nie te kropki to byłyby niemal identyczne.
0
O tym mówię ciągle, a wszyscy mnie wysmiewaja, gdy stwierdzam wyższość Jamesa nad Isco. Hiszpan nigdy takich statystyk nie wykreci, Kolumbijczyk wciąga go nosem.
0
Pytaj Zidane'a, on miał ewidentny problem do Kolumbijczyka, chociaż był i byłby obecnie najbardziej nieprzewidywalnym i kreatywnym pomocnikiem w zespole.
0
Ja tak twierdzę od zawsze, z każdym genialnym meczem Kolumbijczyka się w tym utwierdzając.
3
James >>> Isco
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiedziałem, ten stan był bliski memu sercu, teraz jeszcze bardziej. ;p
0
Wiedziałem, że w Kalifornii mieszkają dobrzy ludzie. :D
0
Była jakaś dyskusja odnośnie powrotu/przygody w Realu?
1
James raczej nie pasuje do waszego stylu gry. Do Królewskich pasował jak ulał, ale woleli Isco, który odwrotnie - do nas nie pasuje, do was zdecydowanie tak. ;)