0

Ja nie narzekam na brak czasu. A po co mam siedzieć bezczynnie, skoro mogę obejrzeć dosyć ciekawą galę?

1

Na Fame MMA liczę na Huberta w pojedynku z Krychą i to w sumie tyle. Reszta starć jakoś mnie nie elektryzuje, nawet Magicala z Adrianem.

0

Kolumbia. ;)

6

Cooo? Pan Strejlau podczas meczu Niemców mówi, że Szwedzi strzelili drugą bramkę, więc szybko przełączam na mecz Szwecji, wynik ciągle 1:0. Włączam 3 minuty pozniej, piłka ustawiona na 11 metrze, rzut karny. Opóźnienie czy jasnowidztwo? xd

0

Tak, ale ich umiejętności mimo wszystko nie są wystarczające, żeby wygrać MŚ, moim zdaniem. Natomiast na 1/4, czemu nie? ;)

0

1/8, bo Francja ich rozgromi jak Chorwacja.

1

Za to fani Argentyny domagali się karnego po jeszcze bardziej przypadkowo uderzonej piłce w rękę, gdy Islandczyk wslizgiem chciał ją wybić. Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy się mylimy, a także widzimy rzeczy tak, jak chcielibyśmy je widzieć.

0

Jeszcze się kłócą. XD

1

Ty, ludzi.

0

To Ty wprowadzasz ludzi w błąd.

0

Mecz bezpośredni, więc w takiej sytuacji Meksyk wychodzi z grupy.

0

A co, ja kibicowałem Portugalii? Co to ma do tej dyskusji? Nie chcę żeby Argentyna wygrała właśnie dlatego, że ich futbol wcale nie jest lepszy od portugalskiego 2 lata temu. A może i gorszy, to co zaprezentowali z Chorwacją to nie poziom ich umiejętności.

0

Nie kibicowanie Argentynie =/= bycie fanbojem CR'a

Kibicowanie Królewskim =/= bycie fanbojem CR'a

Nie chcemy żeby Argentyna wygrała, bo ich gra nie cieszy oka, a blamaż z Chorwacją utwierdził nas w przekonaniu, że taka drużyna to nie drużyna, która może wygrać Mistrzostwo Świata. To nie ma nic wspólnego z wojną Messi vs Cristiano. Chyba, że Ty przyjmujesz takie stanowisko.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No tak bo jak Portugalia wygrywa ME to ee, wstydzcie się, że wasz idol i jego druzyna, ktora gra taki brzydki futbol wygrywa turniej, ale jak nie chcemy żeby wygrała Argentyna, bo wcale nie prezentuje lepszego stylu gry od tamtejszej Portugalii, to robimy to tylko z powodu nienawisci do Messiego, co?

0

Trochę bardzo. :D

1

Ja mam dokładnie to samo. Wszyscy dziwią się, czemu kibicuję tej okropnej Portugalii, przecież na ich grę nie da się patrzeć. A ja odpowiadam, że kibicowałbym nawet Wyspom Wielkanocnym, gdyby w ich barwach grał Cristiano Ronaldo. Gościu dał mi najwięcej radości w życiu poza moją rodziną, nie mając pojęcia o moim istnieniu, więc to raczej normalne, że japa cieszy się za każdym razem, gdy triumfuje. ;)

7

Mówi jak jest.

0

XDDD

0

A gdzie na ciele Grzmota znajdują się przeszczepy? :D

0

Trykoty Rosji przypominają te Realu z sezonu 12/13. Gdyby nie te kropki to byłyby niemal identyczne.

0

O tym mówię ciągle, a wszyscy mnie wysmiewaja, gdy stwierdzam wyższość Jamesa nad Isco. Hiszpan nigdy takich statystyk nie wykreci, Kolumbijczyk wciąga go nosem.

0

Pytaj Zidane'a, on miał ewidentny problem do Kolumbijczyka, chociaż był i byłby obecnie najbardziej nieprzewidywalnym i kreatywnym pomocnikiem w zespole.

0

Ja tak twierdzę od zawsze, z każdym genialnym meczem Kolumbijczyka się w tym utwierdzając.

3

James >>> Isco

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiedziałem, ten stan był bliski memu sercu, teraz jeszcze bardziej. ;p

0

Wiedziałem, że w Kalifornii mieszkają dobrzy ludzie. :D

0

Była jakaś dyskusja odnośnie powrotu/przygody w Realu?

1

James raczej nie pasuje do waszego stylu gry. Do Królewskich pasował jak ulał, ale woleli Isco, który odwrotnie - do nas nie pasuje, do was zdecydowanie tak. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?