Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Feta wynikała z faktu pokonania w finale najlepszej Barcy w historii ( za taką uważam Blaugranę w 2011 roku ) i tym samym zapobiegniecie zdobycia przez nią trypletu.
0
Jeśli chodzi o ligę, jest 9-6 na korzysc Blaugrany. To też nie jest jakas gigantyczna przepasc. Owszem jeśli chodzi o CdR to przewaga zarysowuje sie znaczaco, ale jak napisalem wyżej, to trofeum wedlug mnie jest drugorzedne. Liga i LM to dwa najwazniejsze trofea, przy czym ja wyzej stawiam LM, dlatego według mnie Krolewscy mają tą przewagę.
0
Myślę, że gość, który bije wszelkie rekordy w LM i co roku wali dwucyfrowa liczbe bramek zasługuje na docenienie, nie wiem czemu o nim nie wspomniales. Bo wedlug mnie, tak jak Cristiano nie poradzilby sobie bez Modricia i Marcelo, tak i oni nie daliby rady bez Cristiano. Uważam, ze w dzisiejszych czasach bardzo umniejsza sie strzelajacym gole, tak, jakby liczyli sie tylko Ci, ktorzy w strzelaniu tych goli pomagają.
0
Szanuję, bardzo fajna opinia. Miło, że umiesz docenić te 3 LM z rzędu. :)
0
Proszę was, kibiców Barcelony, o w miarę możliwości jak najbardziej obiektywną opinię, kto na ten moment jest lepszą drużyną w XXI wieku, Real czy Barcelona? Uważam, że podwórko krajowe bezapelacyjnie zdominowała Blaugrana, Królewscy od 2000 roku ligę wygrywali 6-ciokrotnie, co wypada dosyć blado. To samo dotyczy CdR, co jednak nie jest dla mnie jakimś wielkim odnosnikiem. Jeśli jednak spojrzymy na " scenę " europejską, bezkonkurencyjny był/jest Real Madryt. Razem z triumfem w 2000 roku 6 tytułów, w tym 4 w ostatnich 5 latach, idąc dalej - 3 z rzędu. To jest jednak, z tymi kontrowersjami czy bez, rzecz historyczna, cos niegdys niewyobrazalnego do wykonania. Jeszcze w 2015 roku po tryplecie drużyny Enrique nie zastanawialbym sie nad wskazaniem lepszego zespolu, jesli chodzi o XXI wiek, ale teraz stawiam na Królewskich, co mnie cieszy, oczywiście przy maksymalnym szacunku do katalonskiej ekipy. Co Wy, Cules o tym myślicie?
2
Dojdzie, oj dojdzie. Kwestia czasu. ;)
0
Spokojnie, niedługo Ney będzie reprezentował barwy " realu " i nikt go za klaskanie nie zawiesi.
3
Kroos jest w tej chwili w top10 środkowych pomocników i tego nie ma nawet jak zakwestionować. Średniak? Co ty piszesz...
0
Co ja czytam XDDD Starczy internetów na dziś.
0
Myślę, że to będzie podobna seria do tej, w której odpadali w 1/8 co roku.
0
Cytuję " Bo Messi już może nawet na boisko od końca głosowania nie wychodzić tylko od nowego roku bo wcześniej się nie opłaca ". To zabrzmialo tak, jakby Messuemu nie miało zalezec na lidze i fazie grupowej LM, bo ZP nie dostanie.
0
A słyszałem, że dla Messiego nie liczą się nagrody indywidualne. To jak z tym w końcu jest?
1
Wszystko okej, tylko nie wiem czemu wspominasz o słabym początku ligi w wykonaniu Cristiano, skoro ZP przyznawana jest za rok kalendarzowy, gdzie Portugalczyk oprócz dwumeczu z Bayernem na tą chwilę dzieli i rządzi na równi z Salahem?
1
Okej, nie ma problemu. Ja zawsze podpieram statystyki wikipedią, liczą tam wszystkie rozgrywki i jest to aktualizowane co mecz, nie ma mowy o pomyłce. ;)
0
Tak btw, Real ma w tym sezonie 145 bramek strzelonych. Nie wiem, jakich meczów nie uwzgledniles, ale jakichś na pewno.
0
Może wstyd, ale o 23 będę czuć dumę. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Superpuchar Hiszpanii, dwa mecze z Borussią w fazie grupowej, rewanż z PSG, pierwsze mecze z Juve i Bayernem, Klasyk na Camp Nou, manita z Sevillą, ostatni mecz z Celtą... mało?
1
Sezon 2010/11.
0
Inter - Bayern w 2010 roku. ;)
1
Nie muszę się przerzucać, zobaczysz dzisiaj, na czym polega ta różnica. :D
0
Jest rożnica między traceniem 3 goli w dwumeczu z Bayernem a 6 goli w dwumeczu z Romą. I to spora.
8
To jest tak zakłamane, że chyba tylko porównywanie gry Realu w LL z grą w LM jest głupsze. Real od stycznia gra mecze o pietruszkę, Liverpool do samego końca walczył o grę w przyszlej edycji LM. Stąd tak wiele goli traconych, jak np. trójka z Gironą przykladowo, gdzie dodatkowo na rozluźnienie dzialal wynik.
0
Ja też już przypisuję zwycięstwo Realowi.
0
W takim razie Messi tez nie pomogl zespolowi w chwilach kryzysu w Rzymie, z tym, ze w Barcelonie nikt tego za niego nie zrobil, no ale to akurat nie ma nic do rzeczy.
0
No to nawet jak mówimy o tym roku to Cris jest bestią, od poczatku roku wali bramy seriami i jedynie dwumecz z Bayernem mu nie wyszedl. Ale juz chyba wrocil do formy i czeka nas wielkie meczycho w sobote.
0
Kroos czy Modrić bardziej decydujący od gościa, który strzela 43 gole w tych 3 historycznych edycjach, w tym wiekszosc decydujacych o awansach do polfinalu czy finalu, takie wystepy jak z Wolfsburgiem, dwukrotnie z Juve, hattrick w derbach z Atleti w polfinale, 5 goli z Bayernem? XDDD
0
I nie tylko po to, tylko aż po to. Liga Mistrzów to najważniejsze i najbardziej prestizowe trofeum w piłce klubowej na świecie, a zdobycie jej po raz 3 z rzędu będzie najwiekszym osiagnieciem piłkarskim w XXI wieku jak dotychczas.
0
Messi ma 30, nie 33 lata i inną charakterystyke gry, która umożliwia mu decydowanie o wyniku przebiegajac w czasie meczu niewiele wiecej od bramkarza. On może sobie pozwolić na caly sezon gry na najwyzszych obrotach, Cristiano raczej nie.
0
Tak, mając 33 lata i wiedząc, że forma fizyczna nie wystarczy na cały sezon oszczędzać się na najwazniejsze rozgrywki, będąc decydujacym pilkarzem w ekipie zdobywającej 3 Ligi Mistrzów z rzędu. Tak widzę najlepszego pilkarza na swiecie.