Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cristiano nie? Haha. :D
1
3 najlepsze kluby piłkarskie w XXI wieku? Moje trio to United, Barcelona i Real Madryt.
0
Okej.
0
Czosnkowy.
0
Ronaldo od początku roku nie jest najlepszy? Ja w nim od początku 2018 roku widzę bestię, która zatrzymała się tylko na 5 meczów, półfinały i finał Ligi Mistrzów oraz mecze z Iranem i Urugwajem na Mundialu. W tamtym roku ZP dla niego ble, bo miał jedynie 5 meczów genialnych a w tym ble, bo miał słabsze 5? Jaka w tym logika?
4
Po prostu nie chciałem tego dopuścić do wiadomości. Jest to mój idol, ulubiony piłkarz i być może nie myślałem racjonalnie. Wy rok temu raczej też nie dawaliscie wiary w plotki o Neymarze, a dla wielu z was to nie był nawet jeden z wielu ulubionych graczy. Co ja miałem czuć?
2
Jaki masz cel w tym wypominaniu?
3
Varane i Umtiti genialnie się uzupełniają. Rafa szybki jak gepart, Samuel silny jak tur. Do tego jeszcze tacy młodzi... mają zadatki na najlepszą parę stoperów w historii. ;)
1
A to, że od początku roku wali bramy jak w transie to się już nie liczy?
0
Całą robotę robi tam Kevin? Nie, nie robi, a na pewno nie robił jej na Mundialu. W dzisiejszym meczu może i był na poziomie Hazarda, ale całą fazę pucharową ciagnął ich Eden, z Francją był jedynym, który coś pokazał.
0
Hazard nigdy jeszcze nie wygrał Ligi Mistrzów.
0
Figo? Wow. Chyba jeszcze przed 2000 rokiem, hm? ;p
1
Na la Rambli dyskutujemy o wszystkim, to czemu nie o Juventusie?
0
Jak będą wyglądać dalsze posunięcia Juve na rynku transferowym? Kto odejdzie, kto przyjdzie w to lato? Jak myślicie?
0
Haha. :D Ciekawe kiedy się ponownie zmierzymy. ;)
1
Statystyki są po mojej stronie. 7 niezainteresowanych i 9 zainteresowanych. :D
0
Obraziłeś się na mnie za tego Cristiano? :c
1
Na oficjalnym profilu Realu Madryt w mediach spolecznosciowych pojawił się filmik z najwazniejszymi momentami Cristiano w barwach Królewskich. Jest i polski akcent - bramka w Klasyku z 2012 roku wygranego 2:1 na Camp Nou z polskim komentarzem. ;)
1
I bym teraz nie miał ręki. :D Również pozdrawiam.
1
Matuidi ma angolskie korzenie.
1
Nowy Eto'o! :D
1
Wie ktoś może z jakiego kraju pochodzą " korzenie " Mbappe? To nazwisko kojarzy mi się z jakimś środkowoafrykanskim państwem, ale jakoś nigdy nie słyszałem o kraju, z którego mieliby pochodzić jego przodkowie. :D
0
Odchodząc od tematu, powiem Ci szczerze, że pozytywnie mnie zaskoczyles. Kiedyś trudno bylo z Tobą wchodzic w dyskusję szczególnie o Realu, poniewaz wydawało się, że Twoja nienawiść krolowala nad zdrowym rozsądkiem i po prostu wypowiadales się w każdej tego typu sprawie nieobiektywnie. Oczywiście wiem, że Twoja nienawiść do " białych " dalej istnieje, ale chyba w nieco mniejszym stopniu i nawet nie sprawia Ci trudnosci lekkie pochwalenie czy samo stwierdzenie np. o tych 4 LM w ciągu 5 lat, jako argument o jakosci sportowej w obronie pozostania Crisa. Zauwazylem to od jakichs 2 miesięcy. Miło się zaskoczylem. To cieszy.
0
Ja nawet nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć. Ale czuję że to się sprawdzi. Przytoczę Ci teraz dość absurdalny przykład, kiedy twierdziles przed pierwszym meczem z PSG, ze Real nie ma żadnych argumentów sportowych i nie ma opcji żeby wygrał. Klocilem się wtedy z Tobą, tłumacząc to przeczuciem, ze jednak Krolewskim uda sie zwyciezyc. Wygrali 3:1. Teraz mam to samo i czuję, ze efekt bedzie również identyczny.
0
Tak, ale Cristiano nie odejdzie.
0
Zostanie, zobaczysz.
0
Tak. Mało tego, są przekonani. Ja też.
0
Nic nie jest przesądzone, Cristiano zostaje.
0
Bo ten transfer to ściema. xd
0
Myślisz, że mogą regularnie powstawać konflikty na linii Enrique - piłkarze Królewskich?