0

Cristiano nie? Haha. :D

1

3 najlepsze kluby piłkarskie w XXI wieku? Moje trio to United, Barcelona i Real Madryt.

0

Okej.

0

Czosnkowy.

0

Ronaldo od początku roku nie jest najlepszy? Ja w nim od początku 2018 roku widzę bestię, która zatrzymała się tylko na 5 meczów, półfinały i finał Ligi Mistrzów oraz mecze z Iranem i Urugwajem na Mundialu. W tamtym roku ZP dla niego ble, bo miał jedynie 5 meczów genialnych a w tym ble, bo miał słabsze 5? Jaka w tym logika?

4

Po prostu nie chciałem tego dopuścić do wiadomości. Jest to mój idol, ulubiony piłkarz i być może nie myślałem racjonalnie. Wy rok temu raczej też nie dawaliscie wiary w plotki o Neymarze, a dla wielu z was to nie był nawet jeden z wielu ulubionych graczy. Co ja miałem czuć?

2

Jaki masz cel w tym wypominaniu?

3

Varane i Umtiti genialnie się uzupełniają. Rafa szybki jak gepart, Samuel silny jak tur. Do tego jeszcze tacy młodzi... mają zadatki na najlepszą parę stoperów w historii. ;)

1

A to, że od początku roku wali bramy jak w transie to się już nie liczy?

0

Całą robotę robi tam Kevin? Nie, nie robi, a na pewno nie robił jej na Mundialu. W dzisiejszym meczu może i był na poziomie Hazarda, ale całą fazę pucharową ciagnął ich Eden, z Francją był jedynym, który coś pokazał.

0

Hazard nigdy jeszcze nie wygrał Ligi Mistrzów.

0

Figo? Wow. Chyba jeszcze przed 2000 rokiem, hm? ;p

1

Na la Rambli dyskutujemy o wszystkim, to czemu nie o Juventusie?

0

Jak będą wyglądać dalsze posunięcia Juve na rynku transferowym? Kto odejdzie, kto przyjdzie w to lato? Jak myślicie?

0

Haha. :D Ciekawe kiedy się ponownie zmierzymy. ;)

1

Statystyki są po mojej stronie. 7 niezainteresowanych i 9 zainteresowanych. :D

0

Obraziłeś się na mnie za tego Cristiano? :c

1

Na oficjalnym profilu Realu Madryt w mediach spolecznosciowych pojawił się filmik z najwazniejszymi momentami Cristiano w barwach Królewskich. Jest i polski akcent - bramka w Klasyku z 2012 roku wygranego 2:1 na Camp Nou z polskim komentarzem. ;)

1

I bym teraz nie miał ręki. :D Również pozdrawiam.

1

Matuidi ma angolskie korzenie.

1

Nowy Eto'o! :D

1

Wie ktoś może z jakiego kraju pochodzą " korzenie " Mbappe? To nazwisko kojarzy mi się z jakimś środkowoafrykanskim państwem, ale jakoś nigdy nie słyszałem o kraju, z którego mieliby pochodzić jego przodkowie. :D

0

Odchodząc od tematu, powiem Ci szczerze, że pozytywnie mnie zaskoczyles. Kiedyś trudno bylo z Tobą wchodzic w dyskusję szczególnie o Realu, poniewaz wydawało się, że Twoja nienawiść krolowala nad zdrowym rozsądkiem i po prostu wypowiadales się w każdej tego typu sprawie nieobiektywnie. Oczywiście wiem, że Twoja nienawiść do " białych " dalej istnieje, ale chyba w nieco mniejszym stopniu i nawet nie sprawia Ci trudnosci lekkie pochwalenie czy samo stwierdzenie np. o tych 4 LM w ciągu 5 lat, jako argument o jakosci sportowej w obronie pozostania Crisa. Zauwazylem to od jakichs 2 miesięcy. Miło się zaskoczylem. To cieszy.

0

Ja nawet nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć. Ale czuję że to się sprawdzi. Przytoczę Ci teraz dość absurdalny przykład, kiedy twierdziles przed pierwszym meczem z PSG, ze Real nie ma żadnych argumentów sportowych i nie ma opcji żeby wygrał. Klocilem się wtedy z Tobą, tłumacząc to przeczuciem, ze jednak Krolewskim uda sie zwyciezyc. Wygrali 3:1. Teraz mam to samo i czuję, ze efekt bedzie również identyczny.

0

Tak, ale Cristiano nie odejdzie.

0

Zostanie, zobaczysz.

0

Tak. Mało tego, są przekonani. Ja też.

0

Nic nie jest przesądzone, Cristiano zostaje.

0

Bo ten transfer to ściema. xd

0

Myślisz, że mogą regularnie powstawać konflikty na linii Enrique - piłkarze Królewskich?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?