Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Który klub jest według was najmocniejszy na bokach, tzn. boczni obrońcy + boczni pomocnicy i/lub skrzydłowi?
1
Idź spać, dobranoc. Ja też idę, bo mi smaka narobił, że nie wytrzymam. :D
0
Mi Casemiro Shreka trochę przypomina, hahaha xd
0
Wolałbym, żeby dziewczyna mówiła do mnie misiaczku, niż szczurku, ale no niech Ci będzie. :D
0
Ale z tym szczurkiem to przykre. Nie Modricia wina, że tak wygląda. Aż mi się smutno zrobiło jak na to spojrzałem...
2
Dużo tych Mirandów, Moreyów i Ruizów. :D
0
W Realu atakujący nie stoją w miejscu a i tak liczba np. jego podań prostopadłych czy kluczowych wypada blado. Oglądam każdy mecz Królewskich i Isco w żadnym sezonie nie zbliżył się do najlepszych pomocników ofensywnych na świecie na czele z Coutinho i Jamesem.
1
Podpisuję się pod tym w 100%.
8
Ja nie wiem co ludzie tutaj widzą w tym Isco. Macie o wiele lepszego Coutinho, my też mieliśmy lepszego Jamesa, ale siedział na ławce kosztem bezproduktywnego Isco. To co on robi to jest sztuka dla sztuki, wygląda to ładnie ale w rzeczywistości jego liczby wyglądają mizernie przy takim Cou czy Kolumbijczyku. I nie mówię jedynie o golach czy asystach, chociaż szczególnie tutaj jest przepaść.
0
Ale czemu się tak denerwujesz?
0
I nie, nie uważam, że Perez i Julen są bez winy.
0
To nie był żaden burdel, po piłkarzach to spłynęło zapewne, czy byli oni tak naprawdę przywiązani emocjonalnie do Julena, że jego odejście po mistrzostwach było taką traumą? Po prostu zdenerwował Rubialesa, który dał upust swoim emocjom, działając na przekór piłkarzom, nie wysluchujac ich opinii i ostatecznie, dopełniając fiaska.
0
To mocno uderzyło w piłkarzy? Naprawdę? Tak mocno, że dzień pózniej konferencja została opóźniona o godzinę, bo piłkarze błagali prezesa o przemyślenie swojej decyzji? Perez działał na korzyść Realu, Rubiales na korzyść swojej dumy, a ostatecznym fiaskiem okazało się zwolnienie Lopeteguiego, którego dokonał prezes federacji, a nie Realu.
0
Prezes federacji powinien działać na PIERWSZYM miejscu dla dobra reprezentacji i piłkarzy, czyli nie zwalniać trenera chwilę przed Mundialem. Potem powinny iść w grę pobudki osobiste, ale nie najpierw. Najpierw dobro ogółu, które było oczywiste - Lopetegui zostaje.
0
Ale co to tak naprawdę zmieniło? Jedynie urazili prezesa, który mimo wszystko powinien dla dobra ogółu dostosować się do próśb piłkarzy i zostawić Julena na stanowisku. Nikomu tak naprawdę nie stałaby się krzywda.
0
Zgadzam się, czynników jest wiele. Mimo wszystko według mnie najbardziej tragiczny w skutkach ten co opisałem.
0
Julen i tak po Mundialu odszedłby do Realu, a wątpię, by ogłoszenie tego 3 dni przed jakoś specjalnie zajęło piłkarzy, którzy potem prosili prezesa, by ten przemyślał swoją decyzję. Duma Rubialesa ponosi tu mimo wszystko wieksza część winy, zaznaczam, według mnie.
7
A można było schować dumę do kieszeni i utrzymać na stanowisku Lopeteguiego. Uprzedzając wasze argumenty o słuszności tej decyzji, chciałbym zadać jedno pytanie. Która decyzja spowodowała w większej części, że Hiszpania ten Mundial "oblała "? Rubialesa czy Julena? Według mnie gdyby Lopetegui został, Hiszpanie mieliby o wiele większe szanse na sukces. Oczywiście wina Julena i Pereza to też fakt, ale patrząc z perspektywy kibica reprezentacji to decyzja prezesa federacji była boleśniejsza w skutkach.
0
W takim razie Ciebie rozumiem. ;)
2
Przecież ten letni zgiełk to jest najlepsze co może być, ja naprzykład nienawidzę nudy. A pokąpać się w morzu, opalić na plaży, czysta przyjemność... dla mnie lato mogłoby trwać przez wszystkie 12 miesięcy, a jesieni i zimy nie cierpię bardziej od rodzynek w serniku. :D
4
Nie będę się wypowiadać na temat jego dzieci i surogatek, był on już poruszany setki razy. Natomiast Cristiano jest związany z Georginą Rodriguez, z którą ma córkę i z tego co wiem, mają wziąć ślub. Portugalczyk posiada poza tym liczną, kochającą rodzinę, według mnie niczego mu nie brakuje do bycia szczęśliwym. ;)
3
Cristiano wydaje się dobrze ustabilizowanym człowiekiem, z tego co wynika z jego wypowiedzi można wnioskować, że o przyszłości myśli już od dawna i ma to w głowie jakoś poukładane. Pewnie dalej będzie prowadził życie celebryty. Właśnie ta jego nienawidzona przez większość ludu " chora " ambicja doprowadziła go tam, gdzie jest - na sam szczyt.
2
Od kiedy ambicja i chęć bycia jak najlepszym są złymi cechami?
1
Słuchaj, ostatnio ktoś nawet moj nick skopiował na tamtą stronę (mam tam konto pod inną nazwą). Nie ma to jak skopiować nick przesiadującego na stronie sympatyków Barcelony kibica Realu na stronę sympatyków... Realu. :D
0
Nie ma znaczenia od czasu, gdy Cristiano zaczął seryjnie ją wygrywać i tylko dla kibiców Barcelony. Trudno, żeby osoby głosujące nie brały pod uwagę najwazniejszego klubowego trofeum i żeby sugerowały się antypatiami, bo wtedy Portugalczyk miałby na swoim koncie okrągłe zero Złotych Piłek.
1
No do dupy jest, w końcu najgorsza, nie? :D
0
Dzisiaj passa zostanie podtrzymana. ;)
2
O tak, tak, mam to samo z moim Realem Madryt. ;)
3
Które mecze was bardziej " elektryzują ", ukochanego klubu czy naszej reprezentacji? Ja mimo wszystko nie umiem się cieszyć z bramki Polaków tak, jak raduje mnie gol strzelony przez Królewskich, moje madridismo w sercu chyba przeważa nad wszystkim. ;D Co nie oznacza oczywiście, że mam " rozdarte serce ", gdy naprzeciwko naszych Orłów staje reprezentacja np. Portugalii, w takiej sytuacji oczywiste jest to, że dopinguję Biało-Czerwonych. ;)
0
Nie kupiłem. ;)