Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neonówka i Kabatet Młodych Panów. :D
2
A co, Karius chciał zdemolować Modriciowi nos?
2
Theo Hernandez też wygrał LM, a jednak Złotej Piłki nie zdobył. A masz Ci kaprys!
0
A Suarez nie jest bardzo dobrym piłkarzem. ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mundial by zweryfikował tą " tiki-takę " Lopeteguiego. Eliminacje nie są żadnym wyznacznikiem, Anglia też gra co eliminacje wzorowo a potem na wielkich turniejach zajmuje miejsce zawsze poza podium.
5
Ale to, że znalazł się w drużynie Chorwacji nie jest akurat za wielkim przywilejem. Ona nie była żadnym faworytem. Modrić stał na czele i dyrygował zespołem, który grając w finale przeskoczył oczekiwania chyba nawet najwierniejszych kibiców chorwackich.
0
Poniekąd to synonim słowa " żałuje ". ;)
0
Parę klas jakości niżej.
XD
9
Bawiło mnie to zawsze, gdyż Mbappe jak na razie nie ma podjazdu do Neymara z całym szacunkiem.
0
Szkoda, że Goran Pandev jest już w podeszłym wieku, bo spokojnie mogliby powalczyć o zakwalifikowanie się z drugiego miejsca.
2
Bo po co Guardiola ma przeprowadzać zmiany jak wszystko trybi dobrze?
A jak coś nie wychodzi to się też coś zmienia i za brak tej umiejętności jest krytykowany Valverde.
1
Nie. Cały klimat wtedy ulatuje, przynajmniej według mnie. Na Sylwestra również fajnie jak jest śnieg. ;)
1
Przecież Crisu już nie jest piłkarzem Realu.
0
Sam Gianluigi Buffon po meczu Juventusu z Realem Madryt.
1
Buffon ma deja-vu. ;d
1
Dziękuję, dziękuję bardzo! Oglądałem ich wiele, jednak wciąż wydaje mi się, że za mało, bo głównie te w Lidze Mistrzów i derby z Atleti czy Klasyki. Taki przykładowy cały mecz z dajmy na to Villarrealem z 2007 roku ciężko znaleźć. ;/
0
A wiesz może jak grał Real przed Mou? Podobnie jak za niego czy raczej starał się utrzymywać przy piłce jak Real Lopeteguiego czy Zidane'a?
1
Pytanko do starszych kibiców.
Oglądałem już wiele powtórek starszych meczów zarówno Barcelony jak i mojego Realu, głównie z lat 2005-2010, czyli od schyłku Galacticos przez Robbena, Sneijdera i van Nistelrooya aż do przyjścia Cristiano do Realu i od rozkwitu ery Rijkaarda do objęcia przez Guardiolę Barcelony. Nie mogłem jednak na podstawie tych spotkań wysnuć wniosków o stylu gry tamtejszych zespołów. Czy wtedy też Barcelona dominowała w posiadaniu futbolówki, a gra Królewskich opierała się na kontratakach czy stereotyp ten powstał dopiero podczas rywalizacji Pepa z Mou?
1
Naczynia połączone. :D
4
Mistrz, uwielbiam typa XDD
0
Efekt to 3 LM, reszta to anegdotki i gdybania.
0
Może i koncepcji wrzutek, jak za Zidane'a co przyniosiło rewelacyjny efekt. Wszystko lepsze niż " tiki taka " Lopeteguiego.
0
No tak, bo liczy się tylko ostatni mecz, tak jakby odejście od bezsensownej wymiany tysiąca podań za Julka przed przerwą reprezentacyjną i rozegranie 4 świetnych meczów nie można by nazwać koncepcją. Ten sam poziom co wytykanie Valverde jednego fatalnego meczu z Romą w tamtym sezonie po graniu w lidze wspaniałego sezonu na długo pozostając niepokonanym... krótkowzroczność. ;)
3
Nie pasuje do koncepcji Solariego, która opiera się na grze z kontrataku.
0
Ten sam komentarz co do kolegi wyżej. ;)
0
Nie dziwię się, gdyż do Was by lepiej pasował. Jest lepszy w grze na jeden kontakt, więc do rozegrania u Was jak ulał. Jednak w każdej innej drużynie niż Barcelona i City Guardioli James zdecydowanie górowałby nad Isco. Strzał, prostopadłe i kluczowe podania, kreatywność, przegląd pola, dośrodkowania czy przerzuty, oraz ogólne statystyki to bez cienia wątpliwości atuty na korzyść Kolumbijczyka. Dodatkowo Isco wybitnie nie pasuje do stylu gry Królewskich, skoro holuje za długo piłkę i spowalnia kontry. Sezon za Ancelottiego w Realu to miazga. Isco nie byłoby stać na coś takiego.
0
Również z nim wygrywał Ligę Mistrzów, więc co to za porównanie? Zawsze lepiej mieć Jamesa niż Isco w składzie.
0
Spokojnie, na jego miejsce podobno w lato przyjdzie 3 razy lepszy James więc jest bajka.
1
zgól ten koper mrówo