0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mateusz1989VeB Naturalnie przyjacielu, pozdrawiam - mam nadzieję, że pomogłem.

5

Od pewnego czasu nie mogę pozbyć się pewnego powiedzenia z głowy, człowieku, który tutaj raz napisałeś: "Wilk syty i Manchester City" - dziękuję, bo dalej mnie to bawi.

0

@Kengo KFC? Rozkminiam o jakie trio chodzi, znalazłem sprzed lat fotę, ale w teraźniejszości no nie wymyślę :D

1

Dalej nie mogę uwierzyć, że Lewy jest u nas XD

1

Widzieliście ostatnia rolke na Insta Barcy? "We've been expecting you"?

15

Wszedłem po raz drugi w życiu na Cafe Bernabeu. Wiem, że czasem na stronie fcbarca.com zdarzają się odklejeńcy, ale tam byłem po prostu przerażony.

Nie chce generalizować, ale uważam, że to nie jest przypadek - większość ludzi, których znam i kibicują Realowi to są ludzie, którzy wieloma wartościami całkowicie są ze mną rozbieżni.

5

Dalej w to nie mogę uwierzyć XD kupuje 3 koszulki - domowa, wyjazdową i alternatywna jak tylko będzie dostępna w sklepach

0

@macio_944 Możliwe, ale też ważne na czym się gra, dla mnie, jeśli chodzi o grę, którą przeszedłem na PS4 to jedyna odpowiedź po dziś dzień to: God of War...

0

@LioMessi10 30tka skończona w lutym - śmiechłem mocno bardzo XD

0

tak z ciekawości, a jakie są jego obowiązki?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Messi w reklamie Lays'ów oglądający LM - iks de trochę w sumie

0

ale się nie mogę odczekać dzisiejszego meczu

2

kocham Cię Ronaldinho, wiem, że czytasz i rozumiesz po polsku.

0

@derlysy1979 z ręką na sercu, nawet nie wiem co to jest :D

1

@chavez no tak, mi nie musisz tego mówić, ale też nie powiesz mi, że od ~60 minuty zdecydowanie zaangażowanie nie siadło. Dembele totalnie sobie odpuścił (nic "złego", cała drużyna praktycznie to zrobiła, ale po nim było widać najbardziej).

2

Tak sobie rozmyślam... Do 60 minuty to było chyba najbardziej zdominowane El Clasico od wielu, wielu lat, jak nie najbardziej zdominowane El Clasico jakie w życiu widziałem (5:0 też było dobre, ale jednak w niedzielę...) - mam aż teorię, że chłopaki się bardziej nie angażowali ze względu na 400 meczów Alvesa XD - 4:0, 400 meczów XD - inaczej tam był nie tyle co potencjał, ale raczej pewnik, że 5, 6, 7 to najniższy wymiar kary. Nie piszę tego, bo hurr durr, Barca ładno zagrała, tylko naprawdę, to był kompletny mecz w wykonaniu Barcelony.

1

Niby 0:4, ale mam niedosyt w opór

0

Dla mnie Busquets zawodnik meczu na ten moment

5

Dembele do zmiany, już mu się nie chce

0

Kij z manita! Po 7!

0

Mam dosyć już tego gościa, sorry

0

Ci co oceniają na stronie, tylko przez to, że jest 1:1 nie zapominajcie, że Alves to najbardziej kluczowy gracz dzisiaj

7

Alves to jakieś totalne nieporozumienie - 39 lat, a gość jakby 25 lat, ten facet mentalnie to jest jakiś kosmos!!!

1

Byłoby więcej, ale na szczęścia Luuk De Jong gra u nas, bo jest lepszy od Neymara.

0

@LyFT a Taco Hemingway chce 6 zer.

0

Sorry... Nie kupuję tego.

1

@pauletaa to pokazuje ambicje zawodnika i szacunek do kibiców. To trochę tak, jakby Polska przegrała w finale Mistrzostw Świata, a tu pokazane byłoby zdjęcie jak Glik się cieszy i obejmuje np. Mbappe, też napisalbyś: a co miał płakać?

0

@DaPidejpi zastanawiam się jak zinterpretować ostatnie zdanie hmm...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?