Żeby nie było, no jest smutno. Ale za takie psie pieniądze wzmacniać swojego rywala to jest dla mnie po prostu zdrada, bo Suarez choć kopał się po czole w najważniejszych meczach, tak w lidze to gwarancja goli. Bartomeu ty gnido.
@LuisSalvano do tego sprzedaż Suareza, Roberto, Busquetsa, Griezmanna, Rafinhi, do tego żubr, bóbr, ku*wa, łoś, lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając - najgorsze w tym wszystkim, że zapewne kaczka może najwyżej z tego być...
Wiecie co, ja się już pogodziłem z tym, że ten klub to kabaret i z największego klubu na świecie zrobił się tutaj po prostu cyrk. Ludzie, w pewnym momencie mieliśmy UNICEF na klacie i wygrywaliśmy Ligę Mistrzów, gdzie głównymi piłkarzami byli ludzie ze szkółki, Real cieszył się ze zdobycia Pucharu Króla jakby tryplet zdobyli. Czekam na typów co zaraz napiszą: nie widziałeś Barcy przed 2004 rokiem - no trochę prawda bo po 1sze miałem 12 lat i gdzieś między innymi wtedy zacząłem interesować się piłką plus nie róbcie z siebie takich kozaków, zagraniczny mecz obejrzeć w tamtych czasach było ciężko, dopiero od 10-15 lat wszystko jest w necie.
Moim zdaniem najbardziej nietrafiony transfer za Bartka w kontekście ceny. Po kiego Griezzman w ogóle tu jest? Ni to skrzydłowy, ni to napastnik, dla mnie bardziej pajac niż faktyczna wartość piłkarska.
@tadzik447 2021/2022 z Arnodlem Schwarzennegerem, Michaelem Fastbenderem itd... będzie grubo, dlatego wolę poczekać na ogień, niż dostać szybszy gorszy produkt. Oczywiście wróci SAM WIESZ KTO aka antagonista.
@Serek ja mniej więcej to samo, a bardziej od 2010 bo dostałem wtedy laptopa i mogłem na luzie oglądać streamy, później zaczęła się praca po 2016 i mniej czasu na oglądanie itd. także u mnie "fanatyczny" okres to 2010-2016, ale nie ukrywam do dzisiaj oglądam Barce oraz PL jeśli tylko mam czas.
1
LOL! Z takim tempem to i tak wybory faktycznie odbędą się dopiero w marcu xD
1
Żeby nie było, no jest smutno. Ale za takie psie pieniądze wzmacniać swojego rywala to jest dla mnie po prostu zdrada, bo Suarez choć kopał się po czole w najważniejszych meczach, tak w lidze to gwarancja goli. Bartomeu ty gnido.
1
@LuisSalvano do tego sprzedaż Suareza, Roberto, Busquetsa, Griezmanna, Rafinhi, do tego żubr, bóbr, ku*wa, łoś, lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając - najgorsze w tym wszystkim, że zapewne kaczka może najwyżej z tego być...
61
Jakby byly dwa obozy w szatni, Amigosi oraz dobre chłopaki, mordeczki z Ter Stegenem na czele hmmm
0
@BarcaInfo mam nadzieję, że za darmo, i że Barcelona będzie mu płacić za benzje plus jak zdobędzie ZP to Barcelona zapłaci Atleti 5 mln pesos.
1
W sumie bartek zawsze o tym mówił, że Barca będzie mieć miliardowe przychody, tylko zapomniał wspomnieć jaki będzie z tego dochód.
0
Teraz tylko pytanie jak nazwisko się czyta: Toni Frejsia? Toni Freksia? Toni Reksio?
0
Ale brama, szacun Wilki
5
RRRRRRRRREWOLUCJA XD
0
@NemeZis93 normalny chłopak, nieciepły czy ciepły, normalny - z Tobą widzę, że coś jest nie tak, nie pozdrawiam!
0
@Azi przykro mi w takim razie, głowa do góry! Nie mieszkam z rodzicami prawie już 10 lat, ale pogody ducha nie straciłem ;)
0
@zodiak_10 ten mem nigdy się nie nudzi
1
@NemeZis93 jak najbardziej rozumiem, tylko „pomoże dla Koemana” nie ma sensu - „pomoże Koemanowi”, „pomoc dla Koemana” - to rozumiem.
Ps: no i nie podobasz mi się.
1
@NemeZis93 pomorze*
0
Dopiero włączyłem mecz, mam nadzieję, że to ostatni mecz Barcelony w tych koszulkach.
2
nawet ten sezon się nie zakończył, a Ci już dają krzyż na drogę xD
0
wspaniałe fejkowe nowiny
14
Wiecie co, ja się już pogodziłem z tym, że ten klub to kabaret i z największego klubu na świecie zrobił się tutaj po prostu cyrk.
Ludzie, w pewnym momencie mieliśmy UNICEF na klacie i wygrywaliśmy Ligę Mistrzów, gdzie głównymi piłkarzami byli ludzie ze szkółki, Real cieszył się ze zdobycia Pucharu Króla jakby tryplet zdobyli.
Czekam na typów co zaraz napiszą: nie widziałeś Barcy przed 2004 rokiem - no trochę prawda bo po 1sze miałem 12 lat i gdzieś między innymi wtedy zacząłem interesować się piłką plus nie róbcie z siebie takich kozaków, zagraniczny mecz obejrzeć w tamtych czasach było ciężko, dopiero od 10-15 lat wszystko jest w necie.
#BartomeuOut
0
@BarcaInfo w której drużynie?
10
ja się bałem, że Busquets będzie drugim kapitanem i podstawowym zawodnikiem drużyny, a nie, czekaj, zesrałem się.
30
Niby pierwszy, nic nieznaczący, sparingowy mecz, ale jakże wymowny. Niestety, wielu piłkarzy nie powinno być w tym klubie.
Tak do Ciebie mówię Sergio, Sergi oraz Griezmann wraz z Umtitim.
2
nie "może" tylko musi.
2
jo wam mówia, w Barcelonie wybiera się kapitana na zasadzie: kto dłużej w klubie, ten kapitan - NIE MA innego logicznego wytłumaczenia.
0
powiadam wam, w Barcelonie wybiera się kapitana na zasadzie: kto dłużej w klubie, ten kapitan - NIE MA innego logicznego wytłumaczenia.
1
Dodam, że dla mnie to, że mój numer (z perspektywy Griza) reklamuje Snake trej KD35 to nie jest komplement, mentalnie panowie pasują do siebie.
0
Moim zdaniem najbardziej nietrafiony transfer za Bartka w kontekście ceny. Po kiego Griezzman w ogóle tu jest? Ni to skrzydłowy, ni to napastnik, dla mnie bardziej pajac niż faktyczna wartość piłkarska.
0
@tadzik447 2021/2022 z Arnodlem Schwarzennegerem, Michaelem Fastbenderem itd... będzie grubo, dlatego wolę poczekać na ogień, niż dostać szybszy gorszy produkt. Oczywiście wróci SAM WIESZ KTO aka antagonista.
0
@tadzik447 tank ju XD
0
@Serek ja mniej więcej to samo, a bardziej od 2010 bo dostałem wtedy laptopa i mogłem na luzie oglądać streamy, później zaczęła się praca po 2016 i mniej czasu na oglądanie itd. także u mnie "fanatyczny" okres to 2010-2016, ale nie ukrywam do dzisiaj oglądam Barce oraz PL jeśli tylko mam czas.
0
@lysykoles kurde ziombel, miałem to, zapisałem sobie, bo to złoto było! jak będziesz miał to podrzuć na privka czy coś.