1

LOL! Z takim tempem to i tak wybory faktycznie odbędą się dopiero w marcu xD

1

Żeby nie było, no jest smutno. Ale za takie psie pieniądze wzmacniać swojego rywala to jest dla mnie po prostu zdrada, bo Suarez choć kopał się po czole w najważniejszych meczach, tak w lidze to gwarancja goli. Bartomeu ty gnido.

1

@LuisSalvano do tego sprzedaż Suareza, Roberto, Busquetsa, Griezmanna, Rafinhi, do tego żubr, bóbr, ku*wa, łoś, lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając - najgorsze w tym wszystkim, że zapewne kaczka może najwyżej z tego być...

61

Jakby byly dwa obozy w szatni, Amigosi oraz dobre chłopaki, mordeczki z Ter Stegenem na czele hmmm

0

@BarcaInfo mam nadzieję, że za darmo, i że Barcelona będzie mu płacić za benzje plus jak zdobędzie ZP to Barcelona zapłaci Atleti 5 mln pesos.

1

W sumie bartek zawsze o tym mówił, że Barca będzie mieć miliardowe przychody, tylko zapomniał wspomnieć jaki będzie z tego dochód.

0

Teraz tylko pytanie jak nazwisko się czyta: Toni Frejsia? Toni Freksia? Toni Reksio?

0

Ale brama, szacun Wilki

5

RRRRRRRRREWOLUCJA XD

0

@NemeZis93 normalny chłopak, nieciepły czy ciepły, normalny - z Tobą widzę, że coś jest nie tak, nie pozdrawiam!

0

@Azi przykro mi w takim razie, głowa do góry! Nie mieszkam z rodzicami prawie już 10 lat, ale pogody ducha nie straciłem ;)

0

@zodiak_10 ten mem nigdy się nie nudzi

1

@NemeZis93 jak najbardziej rozumiem, tylko „pomoże dla Koemana” nie ma sensu - „pomoże Koemanowi”, „pomoc dla Koemana” - to rozumiem.

Ps: no i nie podobasz mi się.

1

@NemeZis93 pomorze*

0

Dopiero włączyłem mecz, mam nadzieję, że to ostatni mecz Barcelony w tych koszulkach.

2

nawet ten sezon się nie zakończył, a Ci już dają krzyż na drogę xD

0

wspaniałe fejkowe nowiny

14

Wiecie co, ja się już pogodziłem z tym, że ten klub to kabaret i z największego klubu na świecie zrobił się tutaj po prostu cyrk.
Ludzie, w pewnym momencie mieliśmy UNICEF na klacie i wygrywaliśmy Ligę Mistrzów, gdzie głównymi piłkarzami byli ludzie ze szkółki, Real cieszył się ze zdobycia Pucharu Króla jakby tryplet zdobyli.
Czekam na typów co zaraz napiszą: nie widziałeś Barcy przed 2004 rokiem - no trochę prawda bo po 1sze miałem 12 lat i gdzieś między innymi wtedy zacząłem interesować się piłką plus nie róbcie z siebie takich kozaków, zagraniczny mecz obejrzeć w tamtych czasach było ciężko, dopiero od 10-15 lat wszystko jest w necie.

#BartomeuOut

0

@BarcaInfo w której drużynie?

10

ja się bałem, że Busquets będzie drugim kapitanem i podstawowym zawodnikiem drużyny, a nie, czekaj, zesrałem się.

30

Niby pierwszy, nic nieznaczący, sparingowy mecz, ale jakże wymowny. Niestety, wielu piłkarzy nie powinno być w tym klubie.

Tak do Ciebie mówię Sergio, Sergi oraz Griezmann wraz z Umtitim.

2

nie "może" tylko musi.

2

jo wam mówia, w Barcelonie wybiera się kapitana na zasadzie: kto dłużej w klubie, ten kapitan - NIE MA innego logicznego wytłumaczenia.

0

powiadam wam, w Barcelonie wybiera się kapitana na zasadzie: kto dłużej w klubie, ten kapitan - NIE MA innego logicznego wytłumaczenia.

1

Dodam, że dla mnie to, że mój numer (z perspektywy Griza) reklamuje Snake trej KD35 to nie jest komplement, mentalnie panowie pasują do siebie.

0

Moim zdaniem najbardziej nietrafiony transfer za Bartka w kontekście ceny. Po kiego Griezzman w ogóle tu jest? Ni to skrzydłowy, ni to napastnik, dla mnie bardziej pajac niż faktyczna wartość piłkarska.

0

@tadzik447 2021/2022 z Arnodlem Schwarzennegerem, Michaelem Fastbenderem itd... będzie grubo, dlatego wolę poczekać na ogień, niż dostać szybszy gorszy produkt. Oczywiście wróci SAM WIESZ KTO aka antagonista.

0

@tadzik447 tank ju XD

0

@Serek ja mniej więcej to samo, a bardziej od 2010 bo dostałem wtedy laptopa i mogłem na luzie oglądać streamy, później zaczęła się praca po 2016 i mniej czasu na oglądanie itd. także u mnie "fanatyczny" okres to 2010-2016, ale nie ukrywam do dzisiaj oglądam Barce oraz PL jeśli tylko mam czas.

0

@lysykoles kurde ziombel, miałem to, zapisałem sobie, bo to złoto było! jak będziesz miał to podrzuć na privka czy coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?