Haha Chellini mistrz, najpierw dwie godziny indywidualnego treningu, później śniadanie i po śniadaniu zaczyna prawdziwy trening: bieganie za córką haha good one Giorgio!
@FC1899Barca mam dokładnie takie samo wrażenie! Weźmy na to np. Artura, przyjmuje piłę, jest sam na sam, to zamiast od razu lecieć jak szalony w stronę bramki to właśnie zwolnił w pierwszych krokach. Czego oni się boją?
0
@Kubox wiem, ale lubię tę bramkę
1
@Szpenser Możdżeń z Manchesterem City
0
@Piekas nczyli nic się nie zmieniło
10
To jest kabaret w tym klubie, przerażające.
8
No nic, za rok xd
0
Haha Chellini mistrz, najpierw dwie godziny indywidualnego treningu, później śniadanie i po śniadaniu zaczyna prawdziwy trening: bieganie za córką haha good one Giorgio!
0
a szkoda, nie pasuje tutaj totalnie.
0
@Shad Izabela Trojanowska
0
Jeśli ktoś jeszcze po dzisiejszym meczu Realu (i nie tylko tym) wierzy w mistrzostwo, to szacunek za chęć okłamywania siebie.
1
@zuo999 tylko to nie wpłynęło bezpośrednio na zmianę wyniku. Takiej decyzji szukam.
0
Czy mógłby ktoś powiedzieć kiedy ostatnim razem na korzyść Barcelony zapadały TEGO typu decyzje? Pytam serio, staram się sobie przypomnieć.
15
Czerwona kartka za faul na Ramosie, widziałem już prawie wszystko
14
@Rudi35 bardzo proszę
1
@Witekk10 60?
różdżka - 7
miotła - 4
wróżka (z pustymi łapkami) - 4
4 (miotła) + 4 (wróżka) x 14 (2 różdżki?) = 60
EDIT: tam są 2 miotły haha, zmieniał odpowiedź: 3 + 5 x 14 = 73
EDIT 2: Świetny rebusik :D
2
Bramka z Bayernem na 2:0 w półfinale LM przeciwko Boatengowi i Neuerowi!
0
Nie ma tu Boatenga z Messim...
1
dwa słowa: Messi, Boateng. Wszystko jasne
0
Skrrt skrrt
?
0
@FC1899Barca mam dokładnie takie samo wrażenie! Weźmy na to np. Artura, przyjmuje piłę, jest sam na sam, to zamiast od razu lecieć jak szalony w stronę bramki to właśnie zwolnił w pierwszych krokach. Czego oni się boją?
0
@Nano22 mistrzostwo
2
Najnowsza płyta OSTRa to poziom Tylko Dla Dorosłych, jak nie wyżej, każdemu fanowi polecam
0
@NeroTFP kolega jeszcze nie pytał? mój pyta kto to
0
@BigShaq znam pewien fajny klub, FC Barcelona
12
Ten nasz Ansu to dobry chłopak, mało pije, ale czy na klatce dzień dobry powie?
0
Trincao to była ta bomba transferowa XD i w sumie prawda, wciąż nie mogę uwierzyć :D
0
@Pawlusek to ma sens, dzięki
2
O 4 mecze? Mógłby ktoś wyjaśnić?
0
@Kuczek serio, co oznaczają takie znaki zapytania zawsze się zastanawiałem????????
0
@Imacc no właśnie nie, tak naprawdę to jest jobla (możemy tak do śmierci)
1
Kim ja jestem, żeby oceniać