Jest mi bardzo przykro, ponieważ nie da się tego oglądać, czysta katorga. To nie jest Barcelona, to karykatura. Dodam jeszcze, że nie zawsze można wygrywać, ale żeby nie mieć w ogóle pomysłu na grę? Przerażające. Obawiam się, że nadchodzi smutny sezon, obym się mylił.
Dla mnie to co zrobił Suarez w tym meczu to klasa światowa, najwyższy poziom. Wchodzi w drugiej połowie, dotyka piłkę 3 razy i strzela 2 przepiękne bramki, które na długo zapamiętam, tak samo jak ten ogień w jego oczach podczas celebracji. Dodatkowo plus za nawiązanie do Ronaldinho i jego gola z Chelsea. Dla mnie ocena dla Suareza to takie mocne 10+/10, oczywiście w mojej głowie.
Tak naprawdę Varane skomentowal tak: "No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci"
@wasylinho1 a ja się cieszę, że mam co czytać na stronie o Barcelonie, ktoś wspomniał o naszej drużynie (owszem, powiązane jest to z Neymarem) i redakcja uznała, że przytoczą wypowiedź u nas na stronie. Dla mnie brawa dla redakcji.
@LeoMessi1994 niby tak, tylko Gareth wygrał 4 LM w ostatnich 6 latach :P A to co u białych to niech się dzieje u białych, ja tylko czekam, aż na koszulce będą reklamować jakąś markę proszku do prania, wtedy dla beki bym kupił ich koszulkę. A co do Ogryzka. Niech gra, to podobno dobry chłopak, mało pił.
@LeoMessi1994 Jestem bardzo ciekawy, jaka byłaby reakcja "cules" w momencie, gdyby podobna sytuacja (ten transfer i ogólnie historia) wydarzyła się po białej stronie ;)
@LeoMessi1994 nie no, ale powiedzmy sobie wprost, że to co Antoine zrobił jest po prostu słabe. Dla mnie nie zmienia to nawet faktu, że już 14 maja poinformował Atletico, że odchodzi, to po co rok czekał? Strasznie mnie to ciekawi. LeoMessi1994, znowu masz rację haha.
@krzychu1526 a to dlaczego? Mała mieścinka na zadupiu, rzeczy przechodzące ludzkie pojęcie, "inny świat po drugiej stronie", antagonista (SPOILER), który hostuję inne ciała, wiele wątków łączących się w całość. Coś pominąłem?
@LeoMessi1994 to najmniejsza kwestia w mojej wypowiedzi, chciałbym wiedzieć, co gościu ma w głowie. 10 lat temu nie wyobrażam sobie, żeby ten facet miał wstęp na Camp Nou w koszulce Barco po zeszłorocznej farsie.
Jest super, hurra, hurr durr, mamy Antka. Osobiście chciałbym wiedzieć, dlaczego rok temu do nas nie dotarł i co skłoniło go to tej decyzji akurat rok po przedłużeniu kontaktu z Atletico. Nie podoba mi się, że gościu, który rok temu wystawił Barcelonę jakąś dziwną szopką, a rok później po bonusie za przedłużenie kontraktu wystawia Atletico i przechodzi do Barcelony, bezpośredniego rywala w lidze. Kolejny napastnik, środek pola kwiczy i leży. Jedyny sens jaki widzę, to osłabić Atletico, i wydać 120 mln. Jednak nie, nie widzę sensu w tym transferze. Antek wiem, że tego nie przeczytasz, ale nie ufam Ci, i ani trochę nie cieszę się, że przybyłeś, bo dla mnie akurat jesteś przereklamowany. Ale jeśli już masz szansę założyć te piękne barwy i grać dla nich, to zmień moje zdanie i pokaż, że jesteś gość
38
Jest mi bardzo przykro, ponieważ nie da się tego oglądać, czysta katorga. To nie jest Barcelona, to karykatura.
Dodam jeszcze, że nie zawsze można wygrywać, ale żeby nie mieć w ogóle pomysłu na grę? Przerażające. Obawiam się, że nadchodzi smutny sezon, obym się mylił.
0
@SelloutCrowd iepać leszczy z lamusami się nie pieścić, nie ma czasu by prawdę przemieścić....
8
Dla mnie to co zrobił Suarez w tym meczu to klasa światowa, najwyższy poziom. Wchodzi w drugiej połowie, dotyka piłkę 3 razy i strzela 2 przepiękne bramki, które na długo zapamiętam, tak samo jak ten ogień w jego oczach podczas celebracji. Dodatkowo plus za nawiązanie do Ronaldinho i jego gola z Chelsea. Dla mnie ocena dla Suareza to takie mocne 10+/10, oczywiście w mojej głowie.
1
@barteq moim zdaniem blisko, bo też powiązane z głową, ale raczej nie daliby złotej piłki kolesiowi, który ma rekord czerwonych kartech w karierze :)
0
Mógłby ktoś wytłumaczyć co to za dokument?
0
Nie mogę patrzeć jak chłopaki na zdjęciu jajo robią...
2
Tak naprawdę Varane skomentowal tak: "No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci"
0
@wasylinho1 a ja się cieszę, że mam co czytać na stronie o Barcelonie, ktoś wspomniał o naszej drużynie (owszem, powiązane jest to z Neymarem) i redakcja uznała, że przytoczą wypowiedź u nas na stronie. Dla mnie brawa dla redakcji.
1
@ViscaBarca123 to będzie koniec Barcelony, staniemy się jak Real Madryt
0
@Culé10 w zarządzie Barcelony, np. Bartomeu
1
do fanów neymara, obejrzyjcie to sobie:
0
@BlauGrana1404 amen!
1
@Janiama zapraszam do Wrocławia
0
@Pustelnik obraza dla psa :D
0
@jordus100 a myślałeś, żeby najpierw przeczytać komentarz? =D
0
@klopx coś pięknego, zdecydowanie podam ten żart dalej
1
@wojopancer bez przesady... O drugie będą walczyć :P z Sevillą
0
@krzychu1526 a dla mnie wybitny jest 3 sezon Stranger Things. Oj kolego, dalej Ci nawet do remisu!
0
@LeoMessi1994 niby tak, tylko Gareth wygrał 4 LM w ostatnich 6 latach :P A to co u białych to niech się dzieje u białych, ja tylko czekam, aż na koszulce będą reklamować jakąś markę proszku do prania, wtedy dla beki bym kupił ich koszulkę. A co do Ogryzka. Niech gra, to podobno dobry chłopak, mało pił.
0
@LeoMessi1994 Jestem bardzo ciekawy, jaka byłaby reakcja "cules" w momencie, gdyby podobna sytuacja (ten transfer i ogólnie historia) wydarzyła się po białej stronie ;)
0
@LeoMessi1994 nie no, ale powiedzmy sobie wprost, że to co Antoine zrobił jest po prostu słabe. Dla mnie nie zmienia to nawet faktu, że już 14 maja poinformował Atletico, że odchodzi, to po co rok czekał? Strasznie mnie to ciekawi. LeoMessi1994, znowu masz rację haha.
0
@LeoMessi1994 masz rację, całkowitą rację... Po prostu dalej mnie piecze tam na dole jak myślę o tym rewanżu
0
@krzychu1526 a to dlaczego? Mała mieścinka na zadupiu, rzeczy przechodzące ludzkie pojęcie, "inny świat po drugiej stronie", antagonista (SPOILER), który hostuję inne ciała, wiele wątków łączących się w całość. Coś pominąłem?
0
@LeoMessi1994 to najmniejsza kwestia w mojej wypowiedzi, chciałbym wiedzieć, co gościu ma w głowie. 10 lat temu nie wyobrażam sobie, żeby ten facet miał wstęp na Camp Nou w koszulce Barco po zeszłorocznej farsie.
0
@kibic1899 na a na jakiej pozycji grał Griezmann w Atletico, taki cofnięty środkowy napastnik / dopełnienie tego środkowego napastnika
0
@Coutinho123 3 sezon Stranger Things to istna petarda. Ten serial, to takie dzisiejsze Twin Peaks, ale bardziej kolorowe.
1
Jest super, hurra, hurr durr, mamy Antka. Osobiście chciałbym wiedzieć, dlaczego rok temu do nas nie dotarł i co skłoniło go to tej decyzji akurat rok po przedłużeniu kontaktu z Atletico.
Nie podoba mi się, że gościu, który rok temu wystawił Barcelonę jakąś dziwną szopką, a rok później po bonusie za przedłużenie kontraktu wystawia Atletico i przechodzi do Barcelony, bezpośredniego rywala w lidze.
Kolejny napastnik, środek pola kwiczy i leży. Jedyny sens jaki widzę, to osłabić Atletico, i wydać 120 mln. Jednak nie, nie widzę sensu w tym transferze.
Antek wiem, że tego nie przeczytasz, ale nie ufam Ci, i ani trochę nie cieszę się, że przybyłeś, bo dla mnie akurat jesteś przereklamowany. Ale jeśli już masz szansę założyć te piękne barwy i grać dla nich, to zmień moje zdanie i pokaż, że jesteś gość
#toniehejttomojezdanie
0
Wypowiedź w stylu:
- jak powinien być zarządzany klub?
- powinien być dobrze, ale jest źle
Pierdu pierdu, ale ostatecznie kolejna osoba, która wydaje się przeciwko temu co się dzieje w klubie.
0
@Katalonczyk1995 brakuje części, dlaczego była na niego zła
1
@ViscaBarca123 YOU DA REAL MVP