Gdyby to była liga liga, to Bayern z Juve grali y z taką samą częstotliwością co Juve z Torino, więc... Trochę nie trafiony argument. Co więcej musi tak mówić, bo dla nich to kasa kasa kasa, a na rzecz superligi straciliby najlepszych graczy ;)
Facet strzela bramkę z 13 metrów z główki, gdzie piłka jest na poziomie 1,6 metra, bramkarzowi, który ma około 2 metrów. Przecież to jest nieprawdopodobne!
Ooo, zapomniałem, że Griezmann gra dalej w Atletico... Taki z niego poziom Ronaldo i Messiego, że nawet Ronaldo częściej był na okładce niż sam oGryzek
Jeśli drodzy Państwo zbieracie feedback, to dodam coś od siebie:
Najwięcej czasu spędzam na waszej stronie będąc na telefonie. Dzisiejszy interfejs jest bardzo cukierkowy (ładny), nic mi do tego, pewno chcieliście dodać więcej kolorów. Tylko czemu kosztem tego, że strona jest mniej przejrzysta? Dotychczas było można ujrzeć naprawdę sporo kontentu bez cukierkowych dodatków (mówię cały czas tylko i wyłącznie o wersji "mobilnej"), zaś teraz mam wrażenie, że widzę pół informacji na krzyż i aż marzę, żeby zmniejszyć czcionke, bądź oddalić stronę dla lepszego widoku. Reasumując, jako użytkownik głównie strony mobilnej l, gdyby był przycisk "powróć do starszej wersji" klikałbym tak mocno, że pewnie ekran by pękł. Pozdrawiam
PS: lubię zmiany, ale te, które naprawdę usprawniają życie, pracę, bądź nawet przeglądanie fcbarca.com ot co
Jakie są szanse, że na stronie mobilnej pozostanie stary interfejs? Jest mniej cukierkowy od nowego i widać więcej informacji :) od taka moja opinia Moderacjo oraz Teamie fcbarca dot kom
8
Ale bym kupił!
2
Pamiętaj, że już tam nie gra CR7, to bardziej Juve dostanie kogoś takiego ;)
0
Niestety już nie ma nic o Zlatanie :(
36
Naprawili łazienki!
18
@moderacja - ten użytkownik zagnie każdego swoją ripostą
0
W jaki sposób?
0
Za tydzień będzie powołany...
0
za samą bramkę z główki z 13 metrów przeciw Realowi mu się należało
0
Gdyby to była liga liga, to Bayern z Juve grali y z taką samą częstotliwością co Juve z Torino, więc... Trochę nie trafiony argument. Co więcej musi tak mówić, bo dla nich to kasa kasa kasa, a na rzecz superligi straciliby najlepszych graczy ;)
1
Dodałbym jeszcze:
2006 0:3
2
Facet strzela bramkę z 13 metrów z główki, gdzie piłka jest na poziomie 1,6 metra, bramkarzowi, który ma około 2 metrów. Przecież to jest nieprawdopodobne!
26
Myślę, że Suarez tym meczem, a zwłaszcza drugą swoją bramką, zamknął temat kto jest najlepszym napastnikiem na świecie. #SorryLewy
0
W sensie, że mówisz do mnie miły człowieku? Tzn. Ja tylko się odnoszę do wypowiedzi oGryzka, szanowny szampejn Pappy
10
Griezmann poziom Messiego I Ronaldo my ass
1
Ale śmieszek!!! Ale mu normalnie powiedziałeś uuuuuuu! Na miejscu lekooVeB bym zapadł się pod ziemię!
Iniesta debiutował w 2003 bodajże, tylko sporo na ławce na początku siedział, więc może z 2-3 lata więcej - tak odpowiadając.
0
Szkoda Vidalia...
2
Jaka obrona!!! Brawo MaTS
2
"tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono", także nie dziel skóry niedźwiedzia przed zachodem słońca, to by nóżki nie złamała.
0
A na ile meczów? Ile meczów zajęło to Messiemu. A ile Ronaldo takie statystyki?
4
Ooo, zapomniałem, że Griezmann gra dalej w Atletico... Taki z niego poziom Ronaldo i Messiego, że nawet Ronaldo częściej był na okładce niż sam oGryzek
8
"O której gra Barca jutro?"
0
Z początku też byłem zawiedziony, ale możliwe, że jutro się pojawią - jak Polska odbierała medale to pewnie okładki już były uzupełnione :)
0
Mój przekaz: logo nie, herb tak
0
Petarda!
0
Przecież obecny herb pojawił się na początku 21 worku! O jakich czasach 20 wieku mówisz, człowieku!
1
Bez charakteru niestety, jak wygenerowane automatycznie w grze mobilnej
0
Wg Wikipedii zagrał dopiero 676 spotkań w barwach Barcelony. Może mnie ktoś wyjaśnić?
0
Jeśli drodzy Państwo zbieracie feedback, to dodam coś od siebie:
Najwięcej czasu spędzam na waszej stronie będąc na telefonie. Dzisiejszy interfejs jest bardzo cukierkowy (ładny), nic mi do tego, pewno chcieliście dodać więcej kolorów. Tylko czemu kosztem tego, że strona jest mniej przejrzysta? Dotychczas było można ujrzeć naprawdę sporo kontentu bez cukierkowych dodatków (mówię cały czas tylko i wyłącznie o wersji "mobilnej"), zaś teraz mam wrażenie, że widzę pół informacji na krzyż i aż marzę, żeby zmniejszyć czcionke, bądź oddalić stronę dla lepszego widoku. Reasumując, jako użytkownik głównie strony mobilnej l, gdyby był przycisk "powróć do starszej wersji" klikałbym tak mocno, że pewnie ekran by pękł. Pozdrawiam
PS: lubię zmiany, ale te, które naprawdę usprawniają życie, pracę, bądź nawet przeglądanie fcbarca.com ot co
1
Brakuje mi starego interfejsu na urządzeniach mobilnych :( był taki przejrzysty :(
4
Jakie są szanse, że na stronie mobilnej pozostanie stary interfejs? Jest mniej cukierkowy od nowego i widać więcej informacji :) od taka moja opinia Moderacjo oraz Teamie fcbarca dot kom