@YoungMan Nie chodzi o to, czy są ładne czy nie, Barca to są pasy, w herbie są pasy, na flagach pasy, to tak jakby (może za wysoko idę, ale chodzi mi o punkt odniesienia) ktoś zmienił flagę Polski na kratę biało-czerwoną. Prywatnie nie byłbym z takiej zmiany zadowolony.
@moronw Tak mam na imię Maciej, więc wiem, że łazienka jest zamknięta i do tego jestem wróżbitą;) Wiesz, trzeba po prostu trochę połączyć fakty i samo się wszystko klaruje. Jeśli tego nie widzisz, to trudno, nikogo nie będę przekonywać. Szkoda, że Polski nie zaprosili na "Mistrzostwa Am. Połudiowej".
@moronw tak, ponieważ zapewne konfederacja myśli, że nie zdobędą mistrzostwa;) przecież mogli zaprosić USa, Kanade, Meksyk, Paname itp. Czemu akurat te dwa kraje? :) Wyobrażasz sobie, żeby na ME zaproszono np. Wietnam? :)
Liczę na Japonię i Katar, chciałbym aby jedna z tych dwóch drużyn wygrała mistrzostwo AMERYKI POŁUDNIOWEJ XD. dla mnie to brak szacunku w ich stronę, ponieważ zapewne reszta reprezentacji myśli sobie: Aaaa oni nie wygrają, mogą grać. Zaufajcie mi, gdyby któraś z tych dwóch rep. Wygrała turniej ból tylnej części ciała byłby słyszalny na Jowiszu
@Avada Kedavra facet strzelił 15 bramek w zeszłym sezonie, a wydawało mi się, że potrzebujemy goleadora? Na lewe skrzydło go? To po cholerne taka kasa za Dembele? Coraz bardziej mnie irytuje Barca, takie trochę działanie na oślep
@TheNekro94 dla mnie szopki typu "LA decision" I granie w ciuciu babkę z kibicami jak i zarządem to jest żart - to o czym mówię w kontekście śmiania się , jeżeli Tobie takie coś pasuje to spoko, ja jednak preferuje inne zachowania
Co do transferu Griezmann to szkoda, jeszcze sprowadźmy Neymara i Figo jako ambasadora/dyrektora jakiegoś działu. Dla mnie właśnie takimi transferami esencja Barcelony się ulatnia. Gościu rok temu śmieje się w twarz wielkiemu klubowi jakim jest Barca, aktualnie robi w ciula swój obecny klub podpisując z nimi przecież nowy kontrakt i zgarniajac premie. Widzę, że przeważają komentarze o tym, jakim Griezmann jest świetnym piłkarzem... Dla mnie jest przereklamowany. Nie oglądam meczów Atletico, ponieważ nie jestem ich fanem oraz mam szacunek do swojego czasu. Wiem natomiast, że jak były mecze w LM czy jak grali z Barcą, bądź nawet z Realem to gościu po prostu w tych meczach grał z coraz to inną fryzurą i czasem strzelił karnego (o dziwo głównie tak widzę jak strzela bramki). Na mistrzostwach świata też mnie nie porwał. Mam czasami wrażenie, że jak w Fifie ktoś ma wysokiego overalla i jest często w reklamach, to że od razu jest petarda piłkarz. Tak nie jest. Antonina jest nam zupełnie zbędna, ni to Goleador ni to skrzydłowy, którego notabene już podobno mamy? Mam trochę wrażenie, że to transfer na siłę, żeby podkupic podstawowego piłkarza Atletico. I tyle, niestety do ewentualnej dyskusji się nie włączę, ponieważ idę do pracy. A po pracy to trochę może być po ptakach. Napisałem ten komentarz pod artykułem, ale jestem ciekawy co sądzicie dlatego dodałem go również tutaj. No nic, szkoda. Pozdrawiam
Szkoda, jeszcze sprowadźmy Neymar a i Figo jako ambasadora/dyrektora jakiegoś działu. Dla mnie właśnie takimi transferami esencja Barcelony się ulatnia. Gościu rok temu śmieje się w twarz wielkiemu klubowi jakim jest Barca, aktualnie robi w ciula swój obecny klub podpisując z nimi przecież nowy kontrakt i zgarniajac premie. Widzę, że przeważają komentarze o tym, jakim Griezmann jest świetnym piłkarzem... Dla mnie jest przereklamowany. Nie oglądam meczów Atletico, ponieważ nie jestem ich fanem oraz mam szacunek do swojego czasu. Wiem natomiast, że jak były mecze w LM czy jak grali z Barcą, bądź nawet z Realem to gościu po prostu w tych meczach grał z coraz to inną fryzurą i czasem strzelił karnego (o dziwo głównie tak widzę jak strzela bramki). Na mistrzostwach świata też mnie nie porwał. Mam czasami wrażenie, że jak w Fifie ktoś ma wysokiego overalla i jest często w reklamach, to że od razu jest petarda piłkarz. Tak nie jest. Antonina jest nam zupełnie zbędna, ni to Goleador ni to skrzydłowy, którego notabene już podobno mamy? Mam trochę wrażenie, że to transfer na siłę, żeby podkupic podstawowego piłkarza Atletico. I tyle, niestety do ewentualnej dyskusji się nie włączę, ponieważ idę do pracy. A po pracy to trochę może być po ptakach. No nic, szkoda. Pozdrawiam
Bez żadnego hejtu itd, bardziej z ciekawości, trofeum Ligi Narodów to bardziej Puchar konfederacji czy Mistrzostwa Europy? Jak oceniacie "ważność" tego pucharu?
W sumie to który klub według was miał lepszy sezon, Liverpool czy City? Dla mnie zdecydowanie Liverpool, zajęli drugie miejsce w PL tracąc zaledwie 1 punkt do pierwszego City oraz oczywiście wygrali najważniejsze trofeum w Europie w piłce klubowej, Champions League man! A co wy sądzicie? Piszcie w komentarzach i zasubskrybujcie mój kanał
0
@YoungMan Nie chodzi o to, czy są ładne czy nie, Barca to są pasy, w herbie są pasy, na flagach pasy, to tak jakby (może za wysoko idę, ale chodzi mi o punkt odniesienia) ktoś zmienił flagę Polski na kratę biało-czerwoną. Prywatnie nie byłbym z takiej zmiany zadowolony.
0
A za co dokładnie ten Pan pobierał pensję dotychczas? xD
2
Co się stało z sortowaniem godzinowym na LA rambli?
Miała zmiana wejść w środę, a tu nic
8
To będzie jego sezon
0
@blaugrana1980 nawet nie potrafię opisać bólu, frustracji. Po prostu niemożliwe.
4
Obejrzałem ponownie. Rewanż z Liverpoolem jest po prostu niemożliwy. Upokorzenie maksymalne.
0
@moronw Tak mam na imię Maciej, więc wiem, że łazienka jest zamknięta i do tego jestem wróżbitą;) Wiesz, trzeba po prostu trochę połączyć fakty i samo się wszystko klaruje. Jeśli tego nie widzisz, to trudno, nikogo nie będę przekonywać. Szkoda, że Polski nie zaprosili na "Mistrzostwa Am. Połudiowej".
1
Kciuki za Katar i Japonie
0
Oby wygrała Japonia albo Katar
0
@moronw tak, ponieważ zapewne konfederacja myśli, że nie zdobędą mistrzostwa;) przecież mogli zaprosić USa, Kanade, Meksyk, Paname itp. Czemu akurat te dwa kraje? :) Wyobrażasz sobie, żeby na ME zaproszono np. Wietnam? :)
6
już myślałem, że powie: "Mamy szczęście, że mamy Messiego" XD
0
Super, dwa zespoły na podobnym poziomie ;)
0
Siema, naszła mnie taka rozkmina: myślicie, że Messi np odkurza dywany w domu? Albo np myje naczynia? Albo co więcej, wiesza pranie?
1
Ale bym sobie obejrzał Neymara poza Barceloną
1
Liczę na Japonię i Katar, chciałbym aby jedna z tych dwóch drużyn wygrała mistrzostwo AMERYKI POŁUDNIOWEJ XD. dla mnie to brak szacunku w ich stronę, ponieważ zapewne reszta reprezentacji myśli sobie: Aaaa oni nie wygrają, mogą grać. Zaufajcie mi, gdyby któraś z tych dwóch rep. Wygrała turniej ból tylnej części ciała byłby słyszalny na Jowiszu
0
@Ratamahatta dawno się tak nie uśmiałem, petarda komentarz :D
0
@Kozaxus "a jak święta?" byłoby smieszniejszym pytaniem, może nawet zielone byś zebrał :D
0
ja spałem w koszulce Inzaghiego - AC Milan :)
0
@Avada Kedavra facet strzelił 15 bramek w zeszłym sezonie, a wydawało mi się, że potrzebujemy goleadora? Na lewe skrzydło go? To po cholerne taka kasa za Dembele? Coraz bardziej mnie irytuje Barca, takie trochę działanie na oślep
0
@TheNekro94 dla mnie szopki typu "LA decision" I granie w ciuciu babkę z kibicami jak i zarządem to jest żart - to o czym mówię w kontekście śmiania się , jeżeli Tobie takie coś pasuje to spoko, ja jednak preferuje inne zachowania
1
Co do transferu Griezmann to szkoda, jeszcze sprowadźmy Neymara i Figo jako ambasadora/dyrektora jakiegoś działu. Dla mnie właśnie takimi transferami esencja Barcelony się ulatnia.
Gościu rok temu śmieje się w twarz wielkiemu klubowi jakim jest Barca, aktualnie robi w ciula swój obecny klub podpisując z nimi przecież nowy kontrakt i zgarniajac premie.
Widzę, że przeważają komentarze o tym, jakim Griezmann jest świetnym piłkarzem... Dla mnie jest przereklamowany. Nie oglądam meczów Atletico, ponieważ nie jestem ich fanem oraz mam szacunek do swojego czasu. Wiem natomiast, że jak były mecze w LM czy jak grali z Barcą, bądź nawet z Realem to gościu po prostu w tych meczach grał z coraz to inną fryzurą i czasem strzelił karnego (o dziwo głównie tak widzę jak strzela bramki). Na mistrzostwach świata też mnie nie porwał.
Mam czasami wrażenie, że jak w Fifie ktoś ma wysokiego overalla i jest często w reklamach, to że od razu jest petarda piłkarz. Tak nie jest. Antonina jest nam zupełnie zbędna, ni to Goleador ni to skrzydłowy, którego notabene już podobno mamy? Mam trochę wrażenie, że to transfer na siłę, żeby podkupic podstawowego piłkarza Atletico. I tyle, niestety do ewentualnej dyskusji się nie włączę, ponieważ idę do pracy. A po pracy to trochę może być po ptakach. Napisałem ten komentarz pod artykułem, ale jestem ciekawy co sądzicie dlatego dodałem go również tutaj. No nic, szkoda. Pozdrawiam
4
Szkoda, jeszcze sprowadźmy Neymar a i Figo jako ambasadora/dyrektora jakiegoś działu. Dla mnie właśnie takimi transferami esencja Barcelony się ulatnia.
Gościu rok temu śmieje się w twarz wielkiemu klubowi jakim jest Barca, aktualnie robi w ciula swój obecny klub podpisując z nimi przecież nowy kontrakt i zgarniajac premie.
Widzę, że przeważają komentarze o tym, jakim Griezmann jest świetnym piłkarzem... Dla mnie jest przereklamowany. Nie oglądam meczów Atletico, ponieważ nie jestem ich fanem oraz mam szacunek do swojego czasu. Wiem natomiast, że jak były mecze w LM czy jak grali z Barcą, bądź nawet z Realem to gościu po prostu w tych meczach grał z coraz to inną fryzurą i czasem strzelił karnego (o dziwo głównie tak widzę jak strzela bramki). Na mistrzostwach świata też mnie nie porwał.
Mam czasami wrażenie, że jak w Fifie ktoś ma wysokiego overalla i jest często w reklamach, to że od razu jest petarda piłkarz. Tak nie jest. Antonina jest nam zupełnie zbędna, ni to Goleador ni to skrzydłowy, którego notabene już podobno mamy? Mam trochę wrażenie, że to transfer na siłę, żeby podkupic podstawowego piłkarza Atletico. I tyle, niestety do ewentualnej dyskusji się nie włączę, ponieważ idę do pracy. A po pracy to trochę może być po ptakach. No nic, szkoda. Pozdrawiam
0
Bez żadnego hejtu itd, bardziej z ciekawości, trofeum Ligi Narodów to bardziej Puchar konfederacji czy Mistrzostwa Europy? Jak oceniacie "ważność" tego pucharu?
5
ale bym sobie ustawił takie ostatnie 12 godzin na la ramblii
0
W sumie to który klub według was miał lepszy sezon, Liverpool czy City? Dla mnie zdecydowanie Liverpool, zajęli drugie miejsce w PL tracąc zaledwie 1 punkt do pierwszego City oraz oczywiście wygrali najważniejsze trofeum w Europie w piłce klubowej, Champions League man! A co wy sądzicie? Piszcie w komentarzach i zasubskrybujcie mój kanał
1
Kryszczianu niczym Iniesta swego czasu hehe
2
Kapitan.
0
@hen0x po prawym obrońcy przestałem czytać xD
0
@zdrowyrozsądek jako fan Barcy, zagrałbyś dla Realu? Przy odpowiednich okolicznościach ;)
1
@Skila_nie_kupisz niemożliwe, Mbappe to fan Realu i zwłaszcza fan CR7