1

@tadzik447 pamitam 5 lat temu, kumpel mi pokazał, obejrzałem chyba z 5 razy z rzędu, a scena z "deine mustache" sprawiła, że bolały mnie mięśnie brzucha.

0

@JurnyGerwazy zdecydowanie polecam Kung Fury, jest nawet na YT i trwa około 31 minut, ale to jest film platyna.

1

@Wilczeq Killer, Killer-ów zweimal, Chłopaki nie płaczą, ten z Adamem Sandlerem gdzie był fryzjerem, Borat, Kung Fury

2

@Alanooo zgadzam się z każdym słowem, strasznie miałem beke ostatnio z tych dziecięcych zachowań, i to całe: "piszcie na privie, żeby wiedzieć"... XD

3

@konrad1661 hahaha :D w podobnym tonie wypowiedział się największy rosyjski papież z XIX wieku, Krzysztof Hołowczyc :D

1

@konrad1661 Pamiętam jeszcze jedne słowa, tym razem pewnego wielkiego Norwega: "Czasami w necie podawane są informacje, aby wywołać gównoburze, bo to się sprzedaje, a czy to jest prawda to pal licho" - Pocahontas

37

Ja tylko chciałbym przypomnieć słowa wielkiego Polaka:

"Nie wszystko co znajduje się w internetach jest prawdą" - Leonardo da Vinci

1

@Andi18 nic nie jest pewne na tym świecie przyjacielu oprócz trzech kwestii: śmierci, podatków i 4tego miejsca Arsenalu w PL, chociaż i to ostatnio szwankuje.

0

@BarcaInfo Mam uwierzyć, że szatnia wybrała Busquetsa na drugiego kapitana? Wolne żarty. Kto dłużej w klubie ten kapitan, ot co (Sergi Roberto jest czwartym tak btw).

A zapomniałem, no i musisz być z La Masii. Kasus Mascherano to ewenement.

2

@jeyx77x Przykład pierwszy z brzegu: Bodajże jako jedyny przeprosił kibiców za blamaż z Bayernem. Kapitan to pierwszy reprezentant zespołu na boisku jak i poza nim, czyli jednym zdaniem: przykład do naśladowania, dla mnie właśnie taką osobą jest ter Stegen.

0

@Bykunn Dlatego mówię, nie wierzę, że to szatnia wybiera, tu po prostu ta kwestia kapitaństwa śmierdzi.

2

Jedna rzecz mnie nurtuje, tutaj każdy nagle mówi, że kapitan nie powinien się tak zachowywać. Dla mnie Messi nigdy nie był kapitanem, prawdziwym kapitanem dla mnie jest MAtS! Spójrzcie w jaki sposób jest przyznawana opaska kapitańska - kto starszy stażem, ten kapitan.

Wiecie, że Busquets jest drugim kapitanem, tak? Tak, Busquets xD Chyba nikt mi nie wmówi, że szatnia wybrała Busquetsa na drugiego kapitana xD Busquetsa! (Pomijam fakt, że czwartym kapitanem jest Sergi Roberto XD).

Także proszę, nie przywołujcie tutaj, że Messi to kapitan itd... Owszem nosi opaskę, ale kapitanem to on nigdy nie był, nie jest i nie będzie.

1

@seba444 Wszyscy wiemy, że prawdziwym kapitanem jest MAtS - w jaki sposób jest przyznawana opaska w Barcelonie? Ten kto dłużej stażem ten kapitanem, czyż nie? Nie powiecie mi, że drugi kapitan, czyli Busquets, został wybrany na tę funkcję przez szatnie XD Busquets! Tak, Busquets jest oficjalnie drugim kapitanem - moje rybki są większymi liderami niż Sergio.

0

@kilanosio xDDDDDDDD ten niewiadomo kto to trzecia po śp. Johanie Cruyffie i śp. Joanie Gamperze najważniejsza postać w historii tego klubu i aktualnie najlepszym jej zawodnikiem pomimo 33 lat na karku, chciałbym przypomnieć.

3

Nie wierzę w to co czytam, ludzie! Gdyby nie Messi to LM w Barcelonie oglądaliby tylko w telewizji. Gdyby nie Messi przez ostatnie 2-3 lata to byśmy MOŻE grali w finale... Ligi Europy.

Nie wiem też czemu tak uczepiliście się tego, że Messi odchodzi, bo legendzie klubu, Luisowi Suarezowi powiedziano w minutowej rozmowie telefonicznej (nawet nie w 4 oczy), że jest na wypadzie. Messi w przyszłym roku skończy 34 lata, zostając, przez rok jest jeszcze Bartomeu, czyli wielka niewiadoma w kwestiach zarządzania klubem, Bartomeu jest nieobliczalny.

Co chcę przez to powiedzieć, że Messi zostając, pozostaje w wielkiej niewiadomej, odchodząc do City, moim zdaniem, zostaje wisienką na torcie w gotowym projekcie na ostatnie lata kariery z realną szansą na wygranie LM (bo o to tu chodzi, nie oszukujmy się).

Moim zdaniem Messi poinformował, że chce odejść z klubu, bo chce wywrzeć presję na Bartomeu, żeby doszło do dymisji. Messi wie, że jeśli odejdzie, to przecież kibice rozszarpią obecnego prezydenta klubu.

Podsumowując: mamy 2 rozwiązania sytuacji. Pierwsze - Bartomeu odchodzi ze swoją świtą, wybory, nowy prezydent, jest szansa, że Messi zostaje. Drugie - Messi odchodzi, armageddon w klubie, witaj Ligo Europy. Takie jest MOJE zdanie. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim miłego dnia. Na końcu tylko przypomnę: to jest TYLKO i AŻ piłka nożna.

0

@Grubson06 Kurła dzieje się! Czuję motyle!

0

Jakby to powiedział Krysia: "Cieszą się jakby wygrali MŚ, żałosny klub o małej mentalności". Gratulacje dla Sevilli!

1

Ci co chcą usłyszeć oferty za Messiego powinni szukać w tym momencie nowej pracy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano jeżeli: "Bartomeu właśnie teraz opuścił klubowe biura, a w jego stronę poleciały kolejne wyzwiska. [COPE]
" do tego się COPE odnosi, to ja bym się pod ziemie ZAPAD

2

co jak co, ale zdjęcie świetne :D

0

W sumie to od kiedy jest Bartomeu, to poza pojedynczym sezonem-zrywem to nawet Messi ma olbrzymie trudności z odniesieniem sukcesu w tej drużynie.

0

Czy średnie ocen za mecz z Bayernem są niższe niż za ten mecz z Liverpoolem?

1

17:07, Bartomeu dalej na stanowisku... :(

0

@pt9 to jest przerażające.

2

Z biegiem czasu żałuje, że wygrali tryplet w 2015, ponieważ to zamydliło oczy socios i wybrali niestety Bartomeu, zdrajce, kur*e.

0

@CarloCule pozdrawiam

0

jesteśmy zgubieni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kubox wiem, ale lubię tę bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?