Nie rozumiem Bale'a. Gość może odejść w lato gdzie chce, to upiera się aby zostać w Madrycie. Nie rozumiem. Najważniejsze, że jest chociaż śmiesznie :)
A myślałem, że pieśni pisze się o zwycięskich herosach. Nie o gościach, co tracą 3 gole zaliczki w bezczelny sposób. Mam nadzieję, że dzięki temu serialowi Griezzman z Pique otrzymają Emmy, a ich gwiazda zacznie świecić jaśniej.
@fajny_football jest szansa, byś mógł wytłumaczyć co to jest wskaźnik xG? O dziwo po polsku ciężko znaleźć informacje na ten temat, bądź są naprawdę minimalne. Z góry dzięki
@zodiak_10 wiem, że zapewne napisane przesmiewczo, ale Benzyna gra w tym sezonie naprawdę dobrze I zaczął strzelać. Gorzej z naszym Piatolarzem, ale takie jest życie. Najlepszy aktualnie to Lewy, co sądzisz? Zaczął naprawdę z przytupem ten sezon, I jeśli utrzyma tendencje strzelania bramek jaka teraz ma nawet w 70 procentach, to szanse na złoty but jak najbardziej realne. I tego mu życzę, Polakowi Rodakowi.
1
@Majkel34 jak ja się cieszę, że nie wiem o co chodzi...
1
@Remi1899 dobrze marzyć. Neymar to już tylko marketing.
0
@pinasmeister jaki to był mecz? :)
0
Podziwiam tych co napisali więcej niż "xD".
1
@Danny Gaucho chętnie się napiję, rezyduję we Wrocławiu.
1
Dlaczego Lewandowski jest omijany przy najwyższych laurach (fifa XI, top 5 ZP, LM XI itd. )
0
Nie rozumiem Bale'a. Gość może odejść w lato gdzie chce, to upiera się aby zostać w Madrycie. Nie rozumiem. Najważniejsze, że jest chociaż śmiesznie :)
0
A myślałem, że pieśni pisze się o zwycięskich herosach. Nie o gościach, co tracą 3 gole zaliczki w bezczelny sposób. Mam nadzieję, że dzięki temu serialowi Griezzman z Pique otrzymają Emmy, a ich gwiazda zacznie świecić jaśniej.
0
Jeśli mają szansę wygrać choćby jedno trofeum....
0
Aguero jako supergwiazda jest przereklamowany, ot bardzo dobry zawodnik.
1
@Fawrf aha, więc stojąc na balkonie jestem wyższy od słońca? #perspektywa
0
@Nihas dzięki wielkie
0
Cześć, ktoś wytłumaczy te czerwone kwiaty na klatkach piłkarzy i sędziego?
0
Co za facet!!! !
0
That's my buoy!
0
Liverpool pakt z diabłem! Zwłaszcza po zaanonsowaniu Diablo IV...
3
@Janiama tak zwany niedzielny kibic jesteś po prostu
0
@lukaszbrk od Francuzów? Zapomnij... Niestety...
0
Pani Domu: Jurnygerwazy może jutro zjeść śniadanie
0
Komentarz usunięty
2
Sprzedać... ..
0
@michaleu kiedy? Nie mogę znaleźć we flashscorze
1
@Mario96w zwykłe w sensie afroamerykańskie?
0
@Mesi12 tak, wygra
0
@ProMILs dzięki
0
@fajny_football jest szansa, byś mógł wytłumaczyć co to jest wskaźnik xG? O dziwo po polsku ciężko znaleźć informacje na ten temat, bądź są naprawdę minimalne. Z góry dzięki
9
@zodiak_10 wiem, że zapewne napisane przesmiewczo, ale Benzyna gra w tym sezonie naprawdę dobrze I zaczął strzelać. Gorzej z naszym Piatolarzem, ale takie jest życie. Najlepszy aktualnie to Lewy, co sądzisz? Zaczął naprawdę z przytupem ten sezon, I jeśli utrzyma tendencje strzelania bramek jaka teraz ma nawet w 70 procentach, to szanse na złoty but jak najbardziej realne. I tego mu życzę, Polakowi Rodakowi.
7
Przereklamowany piłkarz, brak powołania do reprezentacji Hiszpanii jest wymowne.
3
O dziwo dla mnie Ansu Fati zawodnik meczu na równo z Messim, jak weszli cokolwiek się działo.
0
Pierwszy strzał na bramkę xD