1

@Majkel34 jak ja się cieszę, że nie wiem o co chodzi...

1

@Remi1899 dobrze marzyć. Neymar to już tylko marketing.

0

@pinasmeister jaki to był mecz? :)

0

Podziwiam tych co napisali więcej niż "xD".

1

@Danny Gaucho chętnie się napiję, rezyduję we Wrocławiu.

1

Dlaczego Lewandowski jest omijany przy najwyższych laurach (fifa XI, top 5 ZP, LM XI itd. )

0

Nie rozumiem Bale'a. Gość może odejść w lato gdzie chce, to upiera się aby zostać w Madrycie. Nie rozumiem. Najważniejsze, że jest chociaż śmiesznie :)

0

A myślałem, że pieśni pisze się o zwycięskich herosach. Nie o gościach, co tracą 3 gole zaliczki w bezczelny sposób. Mam nadzieję, że dzięki temu serialowi Griezzman z Pique otrzymają Emmy, a ich gwiazda zacznie świecić jaśniej.

0

Jeśli mają szansę wygrać choćby jedno trofeum....

0

Aguero jako supergwiazda jest przereklamowany, ot bardzo dobry zawodnik.

1

@Fawrf aha, więc stojąc na balkonie jestem wyższy od słońca? #perspektywa

0

@Nihas dzięki wielkie

0

Cześć, ktoś wytłumaczy te czerwone kwiaty na klatkach piłkarzy i sędziego?

0

Co za facet!!! !

0

That's my buoy!

0

Liverpool pakt z diabłem! Zwłaszcza po zaanonsowaniu Diablo IV...

3

@Janiama tak zwany niedzielny kibic jesteś po prostu

0

@lukaszbrk od Francuzów? Zapomnij... Niestety...

0

Pani Domu: Jurnygerwazy może jutro zjeść śniadanie

0

Komentarz usunięty

2

Sprzedać... ..

0

@michaleu kiedy? Nie mogę znaleźć we flashscorze

1

@Mario96w zwykłe w sensie afroamerykańskie?

0

@Mesi12 tak, wygra

0

@ProMILs dzięki

0

@fajny_football jest szansa, byś mógł wytłumaczyć co to jest wskaźnik xG? O dziwo po polsku ciężko znaleźć informacje na ten temat, bądź są naprawdę minimalne. Z góry dzięki

9

@zodiak_10 wiem, że zapewne napisane przesmiewczo, ale Benzyna gra w tym sezonie naprawdę dobrze I zaczął strzelać. Gorzej z naszym Piatolarzem, ale takie jest życie. Najlepszy aktualnie to Lewy, co sądzisz? Zaczął naprawdę z przytupem ten sezon, I jeśli utrzyma tendencje strzelania bramek jaka teraz ma nawet w 70 procentach, to szanse na złoty but jak najbardziej realne. I tego mu życzę, Polakowi Rodakowi.

7

Przereklamowany piłkarz, brak powołania do reprezentacji Hiszpanii jest wymowne.

3

O dziwo dla mnie Ansu Fati zawodnik meczu na równo z Messim, jak weszli cokolwiek się działo.

0

Pierwszy strzał na bramkę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?