2

Mówiłem sobie: nieeee za daleko. A tu cyk ściąga pajęczyne. Mam nadzieję, że sąsiadów nie obudziłem. Pani Marzenko jak coś przepraszam, ale bramka petarda.

0

To jest niebywałe! Wręcz chore. Facet nie z tej ziemi

0

Ten, w którym Barcelona nie oddała dotychczas strzału w drugiej połowie.

0

Instant mem haha

0

Roberto do zmiany, Busquets petarda mecz. Suarez to Suarez. Liverpool świetnie przygotowany. Jest dobrze, vamos!

0

Czytam każdy komentarz i później dużo czytam o tym co przedstawiasz - to ja dziękuję :)

0

Najlepszy klub w Hiszpanii*

0

Shiba - ale atakujesz tą złotą piłkę dla użytkowników! Brawo

0

Nie rozumiem tej tabelki, pomoże ktoś wyjaśnić?

3

Nie umniejszam Cristiano, goleador to on prima sort, najlepszy wykończeniowiec w dziejach.
Ale bez architekta wykończeniowiec nie ma co wykańczać, if you know what I mean ;)

14

Przyznam się, że po bramce Coutinho przełączyłem na Ajax z Juve.

Tak odnośnie niektórych komentarzy, które czytam gdzieś w świecie... Jeśli ktoś uważa, że Juventus to sieroty, a CR7 ich ciągnął, ale nie da się 10 osób ciągnąć i przejść dalej/awansować - to niech do mnie napisze na priv, znajdę mu dobrego lekarza.

Wczoraj było pokazane aż nadto, Messi to napęd drużyny i zarazem pocisk raniacy przeciwnika, a CR7? Machanie łapami, gdzie bez dobrej piłki do niego to machanie jest częstsze ;)

0

Teść?

0

Ale brama!

4

Według mnie właśnie zmniejszyli znaczenie i prestiż Pucharu Króla - brawo.

W pojedynczych meczach mamy do czynienia z dyspozycją dnia i naprawdę grubym szczęściem. Dla mnie błąd z tą rewolucją, ale co ja tam wiem. Edit: A jeszcze jak się weźmie pod uwagę sędziów w Hiszpanii to już w ogóle loteria!

Co do Superpuchar... Powiem tak: mogli go dać jeszcze tuż przed następnym finałem Pucharu Króla. Mówcie co chcecie ale niekiedy decyzję związków w świecie piłki są naprawdę niezrozumiałe (jak to, że var pojawia się dopiero teraz na boiskach).

Miłego dnia :)

0

Dobry mecz, nasi grają naprawdę ciekawą piłkę, bardzo mnie cieszy dużo gry z kontratak - zarazem szkoda, że Costa dostał czerwo, bo oznacza to, że Atleti będą całkowicie już z tyłu na resztę spotkania.

0

Każdy kontakt z piłką to strata, ja rozumiem, że na jego pozycji jest to wliczone w koszta (jest najbliżej obrońców w końcu), ale było tyle sytuacji, gdzie można było łatwo, lekko, podać/przyjąć piłkę. Póki co chaos, 0 przeglądu pola i wydziwianie. Tak jak jestem fanem tego piłkarza, tak dzisiaj - na ten moment - nie przekonuje mnie.

4

Gra Suareza to kryminał w pierwszej połowie!

6

Mam nadzieję, że to naprawdę tylko plotki.

0

Czyli są wyjątki tak?

27

Przewrotka Rivaldo, Ronaldinho vs Chelsea (słynny taniec) oraz moja ulubiona - jak Ronnie huknął zza pola karnego Milanowi i ta jego dzika radość - petarda

0

Oby drodzy Panowie. Oby.

3

Jak będzie teraz z fcbarca.com odnośnie Acta 2? Artykuł na dzień (napisany przez autora bez źródeł)?

33

Zadanie nr 1: zamknąć jape hejterom I awansować na 4 miejsce w plebiscycie na najlepszego piłkarza świata

0

Paris vs Peja, Peja w jednym prawie 10min klipie załatwił 3ech gości, którzy nagrali wcześniej na Peje diss, ktory trwał 4 minuty... Polecam.

28

Jak tak człowiek pomyśli, to Pogba pasuje do Realu... Mentalnie.

6

Barca po prostu podnosiła cenę zapewne

0

Jakie są kryteria, żeby się dostać?

8

Oby nie, przereklamowany piłkarz. Marketing, Fortnite, spory overall w fifie i od razu każdy mówi, że top 10.

0

Jaki był sens przeniesienia godziny rozgrywania meczów w LM jak i tak o tej 21 lecą dwa mecze w tym samym momencie?

2

Cristiano jest WIELKI!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?