Mówiłem sobie: nieeee za daleko. A tu cyk ściąga pajęczyne. Mam nadzieję, że sąsiadów nie obudziłem. Pani Marzenko jak coś przepraszam, ale bramka petarda.
Nie umniejszam Cristiano, goleador to on prima sort, najlepszy wykończeniowiec w dziejach. Ale bez architekta wykończeniowiec nie ma co wykańczać, if you know what I mean ;)
Przyznam się, że po bramce Coutinho przełączyłem na Ajax z Juve.
Tak odnośnie niektórych komentarzy, które czytam gdzieś w świecie... Jeśli ktoś uważa, że Juventus to sieroty, a CR7 ich ciągnął, ale nie da się 10 osób ciągnąć i przejść dalej/awansować - to niech do mnie napisze na priv, znajdę mu dobrego lekarza.
Wczoraj było pokazane aż nadto, Messi to napęd drużyny i zarazem pocisk raniacy przeciwnika, a CR7? Machanie łapami, gdzie bez dobrej piłki do niego to machanie jest częstsze ;)
Według mnie właśnie zmniejszyli znaczenie i prestiż Pucharu Króla - brawo.
W pojedynczych meczach mamy do czynienia z dyspozycją dnia i naprawdę grubym szczęściem. Dla mnie błąd z tą rewolucją, ale co ja tam wiem. Edit: A jeszcze jak się weźmie pod uwagę sędziów w Hiszpanii to już w ogóle loteria!
Co do Superpuchar... Powiem tak: mogli go dać jeszcze tuż przed następnym finałem Pucharu Króla. Mówcie co chcecie ale niekiedy decyzję związków w świecie piłki są naprawdę niezrozumiałe (jak to, że var pojawia się dopiero teraz na boiskach).
Dobry mecz, nasi grają naprawdę ciekawą piłkę, bardzo mnie cieszy dużo gry z kontratak - zarazem szkoda, że Costa dostał czerwo, bo oznacza to, że Atleti będą całkowicie już z tyłu na resztę spotkania.
Każdy kontakt z piłką to strata, ja rozumiem, że na jego pozycji jest to wliczone w koszta (jest najbliżej obrońców w końcu), ale było tyle sytuacji, gdzie można było łatwo, lekko, podać/przyjąć piłkę. Póki co chaos, 0 przeglądu pola i wydziwianie. Tak jak jestem fanem tego piłkarza, tak dzisiaj - na ten moment - nie przekonuje mnie.
Przewrotka Rivaldo, Ronaldinho vs Chelsea (słynny taniec) oraz moja ulubiona - jak Ronnie huknął zza pola karnego Milanowi i ta jego dzika radość - petarda
2
Mówiłem sobie: nieeee za daleko. A tu cyk ściąga pajęczyne. Mam nadzieję, że sąsiadów nie obudziłem. Pani Marzenko jak coś przepraszam, ale bramka petarda.
0
To jest niebywałe! Wręcz chore. Facet nie z tej ziemi
0
Ten, w którym Barcelona nie oddała dotychczas strzału w drugiej połowie.
0
Instant mem haha
0
Roberto do zmiany, Busquets petarda mecz. Suarez to Suarez. Liverpool świetnie przygotowany. Jest dobrze, vamos!
0
Czytam każdy komentarz i później dużo czytam o tym co przedstawiasz - to ja dziękuję :)
0
Najlepszy klub w Hiszpanii*
0
Shiba - ale atakujesz tą złotą piłkę dla użytkowników! Brawo
0
Nie rozumiem tej tabelki, pomoże ktoś wyjaśnić?
3
Nie umniejszam Cristiano, goleador to on prima sort, najlepszy wykończeniowiec w dziejach.
Ale bez architekta wykończeniowiec nie ma co wykańczać, if you know what I mean ;)
14
Przyznam się, że po bramce Coutinho przełączyłem na Ajax z Juve.
Tak odnośnie niektórych komentarzy, które czytam gdzieś w świecie... Jeśli ktoś uważa, że Juventus to sieroty, a CR7 ich ciągnął, ale nie da się 10 osób ciągnąć i przejść dalej/awansować - to niech do mnie napisze na priv, znajdę mu dobrego lekarza.
Wczoraj było pokazane aż nadto, Messi to napęd drużyny i zarazem pocisk raniacy przeciwnika, a CR7? Machanie łapami, gdzie bez dobrej piłki do niego to machanie jest częstsze ;)
0
Teść?
0
Ale brama!
4
Według mnie właśnie zmniejszyli znaczenie i prestiż Pucharu Króla - brawo.
W pojedynczych meczach mamy do czynienia z dyspozycją dnia i naprawdę grubym szczęściem. Dla mnie błąd z tą rewolucją, ale co ja tam wiem. Edit: A jeszcze jak się weźmie pod uwagę sędziów w Hiszpanii to już w ogóle loteria!
Co do Superpuchar... Powiem tak: mogli go dać jeszcze tuż przed następnym finałem Pucharu Króla. Mówcie co chcecie ale niekiedy decyzję związków w świecie piłki są naprawdę niezrozumiałe (jak to, że var pojawia się dopiero teraz na boiskach).
Miłego dnia :)
0
Dobry mecz, nasi grają naprawdę ciekawą piłkę, bardzo mnie cieszy dużo gry z kontratak - zarazem szkoda, że Costa dostał czerwo, bo oznacza to, że Atleti będą całkowicie już z tyłu na resztę spotkania.
0
Każdy kontakt z piłką to strata, ja rozumiem, że na jego pozycji jest to wliczone w koszta (jest najbliżej obrońców w końcu), ale było tyle sytuacji, gdzie można było łatwo, lekko, podać/przyjąć piłkę. Póki co chaos, 0 przeglądu pola i wydziwianie. Tak jak jestem fanem tego piłkarza, tak dzisiaj - na ten moment - nie przekonuje mnie.
4
Gra Suareza to kryminał w pierwszej połowie!
6
Mam nadzieję, że to naprawdę tylko plotki.
0
Czyli są wyjątki tak?
27
Przewrotka Rivaldo, Ronaldinho vs Chelsea (słynny taniec) oraz moja ulubiona - jak Ronnie huknął zza pola karnego Milanowi i ta jego dzika radość - petarda
0
Oby drodzy Panowie. Oby.
3
Jak będzie teraz z fcbarca.com odnośnie Acta 2? Artykuł na dzień (napisany przez autora bez źródeł)?
33
Zadanie nr 1: zamknąć jape hejterom I awansować na 4 miejsce w plebiscycie na najlepszego piłkarza świata
0
Paris vs Peja, Peja w jednym prawie 10min klipie załatwił 3ech gości, którzy nagrali wcześniej na Peje diss, ktory trwał 4 minuty... Polecam.
28
Jak tak człowiek pomyśli, to Pogba pasuje do Realu... Mentalnie.
6
Barca po prostu podnosiła cenę zapewne
0
Jakie są kryteria, żeby się dostać?
8
Oby nie, przereklamowany piłkarz. Marketing, Fortnite, spory overall w fifie i od razu każdy mówi, że top 10.
0
Jaki był sens przeniesienia godziny rozgrywania meczów w LM jak i tak o tej 21 lecą dwa mecze w tym samym momencie?
2
Cristiano jest WIELKI!