Tak sobie patrzę i widzę, że dużo rycerzy Madrytu nie ma zdjęcia (awataru), i widnieje tam ksztalt herbu FC Barcelony na białym tle, może by lekko ich oniesmielić, dałoby radę zmienić brak awatarów na blaugrana?
Czy karny był czy nie, to jest kwestia interpretacji, jak interpretacja co autor miał na myśli w wierszu. Dla mnie karny był - Vazquez miał już przyjąć piłkę i być sam na sam z bramkarzem i prawdopodobnie strzelić bramkę, gdzie tu nagle wchodzi na niego taran, który kopie go, popychając, w lewy bok.
Z drugiej jednak strony Benatia trafił w piłkę, a Vazquez dodał do swojego lotu troszkę aktorstwa. I do cholery jak można gwizdnąć w takiej minucie, na takim szczeblu takiego karnego, dającego przepustkę do gry dalej - pozornie to może wyglądać tak, jakby sędzia podał ma tacy półfinał Realowi - ale no właśnie to zależy jak patrzysz na futbol, ta cholerna interpretacja.
Sędzia uznał, że karny i hoi, miał do tego prawo... ale tak jak ktoś wcześniej wspomniał, VAR to podstawa powinna być, zwłaszcza przy takich sytuacjach. Aby móc interpretować lepiej.
Gratulacje dla Realu, byli blisko lekkiego frajerstwa, ale jednak są w półfinale. Bo grali do końca. 8 półfinał z rzędu. To nie jest fart. Czy komuś się podoba to czy nie, mamy erę Realu, za dwa miesiace Real będzie 4 w 5 lat, Barcelona 1 w 7 lat, z Messim w składzie, wstyd dla naszych, ale trzeba podnieść głowę i wyciągnąć wnioski.
Z Barceloną jestem od czasów Ronaldinho oraz Eto'o. Ludovic Giuly, Deco, Beletti Maxi Lopez blondynek jeden. I tak dalej. Pamiętam wtedy te cudowne batalie z Chelsea. Naprawde, widziałem to nie na Youtubie. Jest mi bardzo przykro, przy czym czuje wstyd. Wczorajsza porażka uświadomiła mnie, że coś jest nie tak. Mamy najlepszego piłkarza w historii (chociaż powoli wątpie), a nie potrafimy tak mu dobrać zespołu, i on sam nie ma tej takiej iskry żeby po prostu zwyciężać nawet POWIEDZMY WYGRANE dwumecze. Jeden sezon byl taki, że można było nazwać go sezonem Messiego. 2014-2015. Wczorajsza kompromitacja dała mi dużo do myślenia, ale wolałem się z tym przespać.
W tym roku Real sięgnie po 3 Puchar LM z rzędu, czwarty w ciągu 5 lat ("róbcie skriny"). Ja wiem, że wielu z was będzie mówiło ile to Barcelona zdobyła tytułów, ale chcę wam powiedzieć jedno: te wszystkie tytuły zamienilibyście na 4 LM w 5 lat. Jeśli nie, to gratulacje, jeśli dla was Puchar Króla jest ważniejszy - macie prawo. 3 raz z rzędu odpadamy w ćwierćfinale LM. To jest piłka - ale my nie mamy składu jak Roma, na papierze wyglądamy świetnie (podobno) wygrywamy wszystko jak leci, ale jednak zostajemy dalej ma poziomie cwiercfinalu.
Możemy wygrać ligę, fajna sprawa. Ale jestem ciekawy ile osób kibicujacych Barcelonie będzie się z tego cieszyło, kiedy Real czy nawet Roma będzie wznosić puchar Ligi Mistrzów. Reasumując: nie rozumiem ludzi, którzy wolą kiedy Barca wygrywa Ligę i Puchar Króla niż samą Ligę Mistrzów. Liga Mistrzów zawsze numero uno, przynajmniej dla mnie. A wczoraj przebiliśmy PSG, oni odpadli chociaż z nami, czy Realem - my? Z Romą, drużyną, która walczy o udział w LM w przyszłym sezonie w, powiedzmy sobie szczerze, nienajlepszej ludze włoskiej. Tyle mojego bólu dupska, przynajmniej mniej piecze.
Ale jesteśmy rozpieszczeni. Messi wali 3 bramy, z czego kokejną z rzutu wolnego - ocena 9.0. Bo to kolejny dzień dla niego w robocie. Niesamowity jest ten piłkarz
0
Może mi pomożecie! Szukam, gdzie mógłbym kupicc te bluzy co wczoraj miała Nigeria podczas hymnów. Wiecie gdzie mogę takie kupić w Polsce?
1
To powinieneś HunterxHunter obejrzeć. PS: wiadomo kiedy drugi sezon DB Super?!
1
Podbijam pytanie
2
Pajac, nie rozumiem tylko po co Pique się w to wtrąca.
0
Czym lub kim jest to INP? Od czego to skrót? Innowierna Niepodległa Polska?
16
Tak sobie patrzę i widzę, że dużo rycerzy Madrytu nie ma zdjęcia (awataru), i widnieje tam ksztalt herbu FC Barcelony na białym tle, może by lekko ich oniesmielić, dałoby radę zmienić brak awatarów na blaugrana?
0
Co to jest inp?
1
Tylko, że od dwóch dni zdarza mi się to nagminnie ziombelatti....
0
Kto to jest G. Zola? Gorgon Zola?
0
Nie dziala mi paseczek dolny na mobilnej :( fcbarca.com na ratunek!
0
Mówię z głowy: Masz to jak w banku, utwór: "ile moge z siebie dać"(?) Pisałem z glowy :) pis joł
22
Krzysztof Ibisz brany pod uwagę do sztabu odnowy biologicznej FC Barcelony.
Źródło: SER elton johanson
3
Gdyby Messi był Chuckiem Norrisem, strzeliłby wszystkie asysty!
0
Nie, chcę mu powiedzieć jak wielkim jest pajacem
0
Elko, na jaki adres email mogę napisać do Michała Pola?
0
Najlepsi na świecie... ale gorsi od Romy.
6
Zazdroszcze tym, co wolą, bądź cieszą się z dubletu Barcelony w tym sezonie. Gratulacje dla Realu, najlepsza drużyna ostatnich 5 lat.
0
Ciekawe ile zapłacili temu "bramkarzowi"
1
Brak czerwonej dla ramosa to kpina
0
Andrea Boticcelli?
0
FORMUM Romanum?
0
A co powiedział Messi?
0
Druga żółta dla Bale i elo
0
Co jest napisane na kartonadzie? Z góry dziękuję.
0
Klopp ma inaczej na imię
2
Czy karny był czy nie, to jest kwestia interpretacji, jak interpretacja co autor miał na myśli w wierszu. Dla mnie karny był - Vazquez miał już przyjąć piłkę i być sam na sam z bramkarzem i prawdopodobnie strzelić bramkę, gdzie tu nagle wchodzi na niego taran, który kopie go, popychając, w lewy bok.
Z drugiej jednak strony Benatia trafił w piłkę, a Vazquez dodał do swojego lotu troszkę aktorstwa. I do cholery jak można gwizdnąć w takiej minucie, na takim szczeblu takiego karnego, dającego przepustkę do gry dalej - pozornie to może wyglądać tak, jakby sędzia podał ma tacy półfinał Realowi - ale no właśnie to zależy jak patrzysz na futbol, ta cholerna interpretacja.
Sędzia uznał, że karny i hoi, miał do tego prawo... ale tak jak ktoś wcześniej wspomniał, VAR to podstawa powinna być, zwłaszcza przy takich sytuacjach. Aby móc interpretować lepiej.
Gratulacje dla Realu, byli blisko lekkiego frajerstwa, ale jednak są w półfinale. Bo grali do końca. 8 półfinał z rzędu. To nie jest fart. Czy komuś się podoba to czy nie, mamy erę Realu, za dwa miesiace Real będzie 4 w 5 lat, Barcelona 1 w 7 lat, z Messim w składzie, wstyd dla naszych, ale trzeba podnieść głowę i wyciągnąć wnioski.
8
Kiedy pojawi się artykuł: reakcje piłkarzy Barcelony w social media po meczu z Romą?
0
Pięknie powiedziane. Amen.
4
Z Barceloną jestem od czasów Ronaldinho oraz Eto'o. Ludovic Giuly, Deco, Beletti Maxi Lopez blondynek jeden. I tak dalej. Pamiętam wtedy te cudowne batalie z Chelsea. Naprawde, widziałem to nie na Youtubie. Jest mi bardzo przykro, przy czym czuje wstyd. Wczorajsza porażka uświadomiła mnie, że coś jest nie tak. Mamy najlepszego piłkarza w historii (chociaż powoli wątpie), a nie potrafimy tak mu dobrać zespołu, i on sam nie ma tej takiej iskry żeby po prostu zwyciężać nawet POWIEDZMY WYGRANE dwumecze. Jeden sezon byl taki, że można było nazwać go sezonem Messiego. 2014-2015. Wczorajsza kompromitacja dała mi dużo do myślenia, ale wolałem się z tym przespać.
W tym roku Real sięgnie po 3 Puchar LM z rzędu, czwarty w ciągu 5 lat ("róbcie skriny"). Ja wiem, że wielu z was będzie mówiło ile to Barcelona zdobyła tytułów, ale chcę wam powiedzieć jedno: te wszystkie tytuły zamienilibyście na 4 LM w 5 lat. Jeśli nie, to gratulacje, jeśli dla was Puchar Króla jest ważniejszy - macie prawo. 3 raz z rzędu odpadamy w ćwierćfinale LM. To jest piłka - ale my nie mamy składu jak Roma, na papierze wyglądamy świetnie (podobno) wygrywamy wszystko jak leci, ale jednak zostajemy dalej ma poziomie cwiercfinalu.
Możemy wygrać ligę, fajna sprawa. Ale jestem ciekawy ile osób kibicujacych Barcelonie będzie się z tego cieszyło, kiedy Real czy nawet Roma będzie wznosić puchar Ligi Mistrzów. Reasumując: nie rozumiem ludzi, którzy wolą kiedy Barca wygrywa Ligę i Puchar Króla niż samą Ligę Mistrzów. Liga Mistrzów zawsze numero uno, przynajmniej dla mnie. A wczoraj przebiliśmy PSG, oni odpadli chociaż z nami, czy Realem - my? Z Romą, drużyną, która walczy o udział w LM w przyszłym sezonie w, powiedzmy sobie szczerze, nienajlepszej ludze włoskiej. Tyle mojego bólu dupska, przynajmniej mniej piecze.
8
Ale jesteśmy rozpieszczeni. Messi wali 3 bramy, z czego kokejną z rzutu wolnego - ocena 9.0. Bo to kolejny dzień dla niego w robocie. Niesamowity jest ten piłkarz