0

Tzn, nie ma za bardzo wyboru! Ale koszulkę lubi i często ją nosi, więc lubi te barwy, i nie wstydzi się herbu, a co dla mnie najważniejsze, nazwiska na plecach też!

1

Mam taką nadzieję! :)

0

Zdarza jej się, hehe :)

17

w 2011 otrzymałem praktycznie cały strój z sezonu 2010-2011 (oprócz getrów) Barcelony. po tych kilku latach moja dziewczyna ma teraz koszulkę na sobie, i wygląda to super. Zwłaszcza, że widnieje na niej moje nazwisko, oraz numer, który mi zabrał Neymar (gdybym grał w Barcelonie - ja do Barcelony chciałem, ale ona mnie za bardzo nie). To skarb mieć taką dziewczynę. Pozdrawiam.

0

"Kutalońskim" xD

12

Mało się odzywam na tej stronie, ale to już za dużo. Rozumiem, ze pieniądze żądzą światem itd. Ale jakoś nie widzę topowych transferów od 2 lat, tak, żeby poświęceniu historii itd Barcelona się wzmacniała. Chciałbym tylko zaznaczyć, że od 3 lat schodzimy o jedno z ważniejszych trofeów (LM, LL, CdR) w dół - moim zdaniem to jest jakiś znak. Wiem, że Barca nigdy nie była od początku piłki nożnej potentantem, ale jednak na takiego się teraz kreuje. Szczerze, nie rozumiem co się dzieje z tym klubem. Byłem na Camp Nou, wspaniały obiekt, na żywo wydaje się mniejszy niż w TV, ale jedno jest pewne, magia i pewne sacrum bije z tego miejsca. PS, jako, że to forum o Barcelonie, mam ochote napisać, że to był zaszczyt z własnym ojcem wpisać się w księgę memorialną Johana Cruyffa.

0

To wszystko ma naprawdę sens. Wiadomo, pewnie o niektórych faktach nigdy się nie dowiemy, ale praktycznie każdy punkt przez Ciebie przytoczony oparty jest pewnymi faktami, trafnymi wnioskami. Mimo wszystko mam nadzieję, że się mylisz - mimo iż przyznaję Ci rację.

0

Możliwe, że Ronaldo jest po prostu homoseksualny.

0

Dla mnie świetna wiadomośc, pozwoli Barcelonie B pozostać w Segunda, przez to chłopaki się ograją.

0

wczoraj

0

W sumie to przepisałeś to co znajduje się w Porannym Przeglądzie Prasy, ale co ja tam wiem. (Przegląd pojawił się 5 godzin temu).

0

Jak mogę aplikować do LGdS? Uważam, że byłbym bardziej kreatywny, ponieważ pisać, że jakiś klub kogoś chce, to każdy może napisać.

0

Ja mówię 100 mln, kto da więcej?

10

Za 100 milionow lepiej wesprzec akcje charytatywne

1

Ewidentnie Pan Zbiginiew Boniek powinien podejść do Hope Solo i powiedzieć do niej: "Co powiesz na kopniaka w jaja?".

2

Zagłosowałem, aczkolwiek rozgrywającego brakuje mi w tej ankiecie

9

Nie odzywam się za często, ani nie "plusuję" za często; zabrzmi to dziwnie, ale brakuje mi minusowania komentarzy, ponieważ niekiedy owcze stado obiera zły kierunek, i często nastaje trend, że im więcej plusów, tym lepiej i się ludzie z tym utożsamiają. Ta strona ma wielki wpływ na rozwój "świadomości" kibicowskiej, zwłaszcza wśród kibiców Barcy.Dlatego uważam, że powinna być jakaś przeciw waga, zwłaszcza kiedy jakiś komentarz jest dyskusyjny. Mam na myśli, że to, że komentarz ma 40 + tutaj, to nie oznacza to, że jest dobry, lub że jest prawdą, lub coś w tym stylu. Miłego popołudnia, ot taka moja refleksja, pozdrawiam hejterów, którzy pewnie nie pamiętają, że kiedyś była możliwość minusowania na tej stronie (hejterzy mogą, to i ja mam ochotę niektórych uszczypnąć!). Pozdrawiam, Ziomek, który widział jak cucili Henry'ego w finale LM w 2006, i kochał już wtedy Barce dzięki Eto'o i Ronaldinho.

10

Dla mnie ten obłęd i wręcz ekstaza po golu na 2:1 w finale LM w 2011, powinna znaleźć się w tym gronie. Przypomnijcie sobie ten moment, czyż nie mam racji? :)

1

szukałem tego żartu długo, za pierwszym razem śmiałem się do łez, dzięki za przypomnienie mi o nim :)

0

Spróbowałem na swojej żonie, podziałało

0

Kpina...

0

Jak człowiek na takim stanowisku może się w ogóle odzywać na ten temat!

6

Może być, jednak brakuje mi więcej koloru bordo :)

0

PIOSJAIHSAFISAHFPSAIHFSAPI COOOOO

0

konkretnie, to jeden kawałek jest na soundtracku ;) więc nie można mówić, że robi ścieżkę dźwiękową stricte! Owszem, jest jego częścią, ale to zabrzmiało, jakby tylko jego utwory miały się tam mieścić!

0

współczuję... beznadziejny film, mówię dosłownie, 0 fabuły, a i te sceny, na które ludzie tak naprawdę chodzą, nie porywały. Za to kocham moją dziewczynę, sama powiedziała bez zapytania po filmie, że powinniśmy o zwrot pieniędzy się zgłosić haha :) już lepiej zamiast na kino wydać te pieniądze, to lepiej na sushi ją zabierz czy coś, albo na inny film!

0

Atletico gra świetne zawody, dobry mecz :)

0

jeden z lepszych komentarzy jakie w życiu widziałem haha!

0

już?!?!?!?!?!?!?!?!?!

0

Jest troche zimno xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?