0

Lubię czytać jak ludzie pultają się o OCENY nie brane do żadnych statystyk (po prostu subiektywna ocena redakcji) a do tego ocen PRESEZONU, beka z was eksperci:D

0

Nie wiem skąd tutaj się wziął Messi w tej dyskusji, powinniście się bardziej skupić na Suarezie, który był fenomenalny w tym sezonie. Jak już tak musicie.

0

Ok, Griezmann najwięcej bramek (najlepszy zawodnik ME), zagrał w finale LM, ale jakoś nie uważam, by się mocno przyczynił (zaznaczam, mocno, a nie, że w ogóle) do awansu swojej drużyny na tamten szczebel rozgrywek.

Ok, Gareth Bale, LM, moim zdaniem wiodąca postać swojej drużyny (z kim grali, to grali, historia zapamięta zwycięstwo), oraz wielki sukces, doprowadzenie do półfinału WALII - historyczny wyczyn, świetne zawody w jego wykonaniu.

CR7... Może to ból czterech liter, a może jednak mam trochę racji? Także uwaga: Gdyby nie CR7, Portugalia ledwo co wyszłaby z grupy z takimi tuzami na ME jak: Węgry, Islandia i Austria - wielki sukces. Bramka z Walią w półfinale i dosłowne zniknięcie w finale ME. Puchar podniósł, więc to on wygrał, i tam trochę jego koledzy. Spójrzmy na LM. Historyczna LM, znikanie w każdym meczu z najgorszymi drużynami dostępnymi w losowaniu (w fazie pucharowej) - wielki sukces. Ja się więc zapytam... Co tu robi CR7?

14

C. Ronaldo na 100% ZP w styczniu już teraz, ponieważ Portugalia wygrała 2:0 z Argentyną na Olimpiadzie:D

0

Messi w końcu przemienił się w SSJta

5

Uwielbiam kiedy ludzie się wypowiadają, który z dwóch zawodników (tutaj: Gabriel Jesus i Gabigol) jest lepszy. Ilu z was z ręką na sercu obejrzało przynajmniej 5 meczów każdego z nich w zeszłym sezonie? 3 minuty na youtubie nie wystarcza, żeby powiedzieć, który jest lepszy i perspektywiczny. Nie mam pojęcia kim jest jeden i drugi, nie śledzę ligi brazylijskiej, ale jak na moje oko, to media po prostu tworzą sztuczną szopkę wokół jednego i drugiego, czyt. obaj to przyszłe niewypały ;) (jeśli chodzi o światowy poziom).

0

zawsze śmieszy:D

0

Powinieneś to z nimi ustalać, jak będą się boczyć (powinni współpracować z myślą, że to klient ma zawsze rację), to wtedy tak.

2

Szczerze? Co to jest? To nawet wrażenia nie robi. Ja wiem, że liczą się punkty oraz klasyfikacja końcowa, ale jak dla mnie to jest zabieg umniejszenia takiego osiągnięcia jak mistrzostwo ligi hiszpańskiej. Real ostatnio nie daje rady w tym stuleciu z La Liga? No to chociaż wizualnie umniejszymy zwycięstwo w La Liga. Tebas to kibic Realu, hmmmm...

0

zacząłem się interesować piłką na mistrzostwach świata 2002... Więc wybiorę swoją 11stkę, ale biorąc pod uwagę to co się działo po tym turnieju :) Bramka: Dida Obrona: R. Carlos - Thuram - Puyol - Alves Pomoc: Iniesta - Makelele - Xavi Atak: Eto'o/CR7/Drogba/Del Piero - Ronaldinho - Messi

0

"Złote dziecko NBA" hehe. Ale historia, gdzieś widziałem ciekawy komentarz, że sezon 2015-2016 to świetny scenariusz na film, tylko że mało ludzi by w niego uwierzyło - tyle rekordów padło :)

0

Właśnie zakończył się jeden z najbardziej historycznych sezonów najlepszej ligi świata (NBA), a tylko Mundo na okładce wspomina należycie wyczyn Cavs ? A ja myślałem, że w Hiszpanii lubią koszykówkę, zwłaszcza, że mają sporo swoich reprezentantów w lidzę NBA, a i ich liga jest jedną z najlepszych w Europie. Taki tam mój ból czterech liter :)

0

Ja tam będę kibicować Polakom;)

2

jako, że mieszkam teraz w Pampelunie, chciałbym zobaczyć Osasunę w PD ;)

0

nie wyobrażam sobie Alvesa w innej drużynie, no po prostu nie potrafię... Wielka strata, chciałem, żeby zakończył swoją karierę tutaj, ale doceniam fakt, że chce poszukać nowych wyzwań, kiedy mi się niekiedy z łóżka nie chce wstać... Wielki Szacunek, Dani na zawsze w sercu.

PS: Co do jego legendarnych wrzutek, zawsze będę je wspominać z uśmiechem na twarzy, ale nie kpiącym, lecz pełnym uznania. Będziemy tęsknić Dani, my kibice i zapewne szatnia.

0

Poproszę o źródło, Ale jeśli to tylko żart, to u Tak spoko, bo się uśmiałem :D

2

kupywać... serio...

0

to prawda, walka o eliminacje do LM będzie niezwykle zacięta! :D

0

Ludzie, to jest dramat

0

Machajac łapami nie wygramy

5

nie wróżę sukcesu Hiszpanii... DAWAJ POLSKA! :D

2

super dzięki, bo tak wszyscy mówią, że najlepsze tridente w historii, a oprócz BBC i MSN nie potrafiliby wymienić innych, dzięki :)

0

A z innych drużyn? BBC; Robben, Ribery, Mandzukic? Lewy Rejs Gótze?

0

Tak z ciekawości, jakie były jeszcze inne znane tridenta w historii futbolu? :D

2

może nie skupia się już tak na strzelaniu bramek, ale Messi jest tak bardzo z innej planety... on widzi więcej na boisku niż ja przed TV!!!

0

oh, nie widziałem, że ucięło mi komentarz, nie ważne. Chodzi mi o to, że tylko kibic Barcelony, który by kibicował realowi byłby debilem, pozdro i vamos Atleti!

1

Ja rozumiem, że City to szejkowie itd, itd... klub, który przeskoczył z średniacha do jednej z najlepszych (no niech już będzie) drużyn Europy opuszczając historię podróży na szczyt jaką mają największe potęgi w Europie (oprócz PSG). Ale do cholery, wczoraj kibicowałem Bayernowi, ponieważ: trenerem jest tam PEP, gra tam nasz POLAK, a Atletico nas WYELIMINOWAŁO w niezbyt ładny sposób ;) ale stało się co stało, Atletico w finale, ok. Dzisiaj? Dzisiaj wiadomo komu będę kibicować, tylko za przeproszeniem (a jednak bez przepraszania) debil kibicowałby realowi. Jeśli jakimś cudem (czyli jak zawsze) real zwycięży, to w finale real

0

Marco Reus

0

Tarzan i Alladyn he he he :D

1

inne pozycje?! de Bruyne gra na skrzydłach, jako rozgrywający, dzisiaj jako drugi napastnik...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?