4

przyłączam się do pytania, by nie zostało one zbagatelizowane!

0

Najważniejsze by był szczęśliwy

3

Pięknie potraficie lać wodę. "Artykuł", który można napisać w 2-3 zdaniach napisany na 4 akapity. Zajmujecie się może pracami magisterskimi?

0

Jaki rozmiar? Z którego sezonu koszulka?

0

bo wtedy mam imieniny.

10

LaLiga może potwierdzać, ale ja nie zatwierdzam.

1

na ostatnie pytanie nie mogłem inaczej odpowiedzieć, niż Pan Johan Cruyff.

2

A ludzie na Bernabeu wstali i zaczęli klaskać!

2

Trochę brakuje mi w tej sadze Vegety, za mało go pokazują. PS: 25 lat na karku, ale ciary były wczoraj jak za małolata.

0

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć dlaczego one to robią? :)

0

Miki Messi for life

0

Wszedłem w zakładkę REDAKCJA na dole strony, a tam na samym dole wypisani zostali ZASŁUŻENI DLA SERWISU - i czytam - moje pytanie brzmi: dlaczego nie został tam wpisany Miki Messi?

0

kiedyś mi w salonie powiedzieli, że to zależy dosłownie w jakim rejonie Polski się znajdujesz. W dodatku, że jeśli jeździsz przez Zapyziwo Małe, Ogrodniki Niewielkie itp wioski, to nawet najlepsza, "najrozlegsiejsza" sieć może nie pomóc.

3

Z punktu marketingowego, wieczna dyskusja kto lepszy, Messi czy Ronaldo, po prostu przynosi kupe siana. Ciągle ten spór o nich jest na ustach wszystkich. Gdyby ciągle mówiono, że Messi jest najlepszy, byłaby nuda. Były po prostu spokój. Tak to widzę. Dobranoc państwu.

1

Twój komentarz?

1

Na koszulce: PRISONER - a to Ci więzień :)

0

Hahaha, nie zauważyłem tego, good one! :)

10

bądź inny, lepszy, Ty jej powiedz, że "pamiętaj, jesteśmy tylko przyjaciółmi" -> zobaczysz.... Dziewczyna jak tylko się dowie, że Ty do niej nic ten, to sama zacznie do Ciebie podbijać. Sprawdzone info.

0

tak właściwie to: nigdy nie będziesz Messim :P

0

Czy są jacyś inni przedstawiciele piłki nożnej nie związanej z Realem Madryt i większością Portugalii, którzy nie uznają Messiego za najlepszego? :)

0

Liczę, że na wyjazd z Juventusem, założą właśnie te stroje, będzie wtedy takie trochę Juve kontra Roma haha

4

Mam pytanie, czy tylko Sport podaje takie informacje o ilości podpisów czy też jest jakieś pewne źródło tych informacji, może jakaś oficjalka?

0

polubiłbym dwa razy nawet, ale mogę tylko raz

0

i jeszcze oczywiscie Xavi na lawce!

1

I tego

1

Celtic jednak nie, ale koszulki Sportingu nawiązują haha :)

0

W jaki sposób, jeśli mogę zapytać - nie mam instagrama :) dzieki z gory za odpowiedz

0

Poproszę o źródło, i bez żadnego "wpisz sobie w google", poproszę o link do strony, cokolwiek, bo oczerniać łatwo, ale ile w tym prawdy? Jeśli to prawda co napisałeś, to przepraszam >>> link proszę

0

zdecydowanie przeSAdzony

0

Jakoś nie chciało mi się tego czytać/oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?