Wszedłem w zakładkę REDAKCJA na dole strony, a tam na samym dole wypisani zostali ZASŁUŻENI DLA SERWISU - i czytam - moje pytanie brzmi: dlaczego nie został tam wpisany Miki Messi?
kiedyś mi w salonie powiedzieli, że to zależy dosłownie w jakim rejonie Polski się znajdujesz. W dodatku, że jeśli jeździsz przez Zapyziwo Małe, Ogrodniki Niewielkie itp wioski, to nawet najlepsza, "najrozlegsiejsza" sieć może nie pomóc.
Z punktu marketingowego, wieczna dyskusja kto lepszy, Messi czy Ronaldo, po prostu przynosi kupe siana. Ciągle ten spór o nich jest na ustach wszystkich. Gdyby ciągle mówiono, że Messi jest najlepszy, byłaby nuda. Były po prostu spokój. Tak to widzę. Dobranoc państwu.
bądź inny, lepszy, Ty jej powiedz, że "pamiętaj, jesteśmy tylko przyjaciółmi" -> zobaczysz.... Dziewczyna jak tylko się dowie, że Ty do niej nic ten, to sama zacznie do Ciebie podbijać. Sprawdzone info.
Poproszę o źródło, i bez żadnego "wpisz sobie w google", poproszę o link do strony, cokolwiek, bo oczerniać łatwo, ale ile w tym prawdy? Jeśli to prawda co napisałeś, to przepraszam >>> link proszę
4
przyłączam się do pytania, by nie zostało one zbagatelizowane!
0
Najważniejsze by był szczęśliwy
3
Pięknie potraficie lać wodę. "Artykuł", który można napisać w 2-3 zdaniach napisany na 4 akapity. Zajmujecie się może pracami magisterskimi?
0
Jaki rozmiar? Z którego sezonu koszulka?
0
bo wtedy mam imieniny.
10
LaLiga może potwierdzać, ale ja nie zatwierdzam.
1
na ostatnie pytanie nie mogłem inaczej odpowiedzieć, niż Pan Johan Cruyff.
2
A ludzie na Bernabeu wstali i zaczęli klaskać!
2
Trochę brakuje mi w tej sadze Vegety, za mało go pokazują. PS: 25 lat na karku, ale ciary były wczoraj jak za małolata.
0
Czy jest ktoś w stanie powiedzieć dlaczego one to robią? :)
0
Miki Messi for life
0
Wszedłem w zakładkę REDAKCJA na dole strony, a tam na samym dole wypisani zostali ZASŁUŻENI DLA SERWISU - i czytam - moje pytanie brzmi: dlaczego nie został tam wpisany Miki Messi?
0
kiedyś mi w salonie powiedzieli, że to zależy dosłownie w jakim rejonie Polski się znajdujesz. W dodatku, że jeśli jeździsz przez Zapyziwo Małe, Ogrodniki Niewielkie itp wioski, to nawet najlepsza, "najrozlegsiejsza" sieć może nie pomóc.
3
Z punktu marketingowego, wieczna dyskusja kto lepszy, Messi czy Ronaldo, po prostu przynosi kupe siana. Ciągle ten spór o nich jest na ustach wszystkich. Gdyby ciągle mówiono, że Messi jest najlepszy, byłaby nuda. Były po prostu spokój. Tak to widzę. Dobranoc państwu.
1
Twój komentarz?
1
Na koszulce: PRISONER - a to Ci więzień :)
0
Hahaha, nie zauważyłem tego, good one! :)
10
bądź inny, lepszy, Ty jej powiedz, że "pamiętaj, jesteśmy tylko przyjaciółmi" -> zobaczysz.... Dziewczyna jak tylko się dowie, że Ty do niej nic ten, to sama zacznie do Ciebie podbijać. Sprawdzone info.
0
tak właściwie to: nigdy nie będziesz Messim :P
0
Czy są jacyś inni przedstawiciele piłki nożnej nie związanej z Realem Madryt i większością Portugalii, którzy nie uznają Messiego za najlepszego? :)
0
Liczę, że na wyjazd z Juventusem, założą właśnie te stroje, będzie wtedy takie trochę Juve kontra Roma haha
4
Mam pytanie, czy tylko Sport podaje takie informacje o ilości podpisów czy też jest jakieś pewne źródło tych informacji, może jakaś oficjalka?
0
polubiłbym dwa razy nawet, ale mogę tylko raz
0
i jeszcze oczywiscie Xavi na lawce!
1
I tego
1
Celtic jednak nie, ale koszulki Sportingu nawiązują haha :)
0
W jaki sposób, jeśli mogę zapytać - nie mam instagrama :) dzieki z gory za odpowiedz
0
Poproszę o źródło, i bez żadnego "wpisz sobie w google", poproszę o link do strony, cokolwiek, bo oczerniać łatwo, ale ile w tym prawdy? Jeśli to prawda co napisałeś, to przepraszam >>> link proszę
0
zdecydowanie przeSAdzony
0
Jakoś nie chciało mi się tego czytać/oglądać.