Szkoda, że nie jest jak w NBA, tam co np 20 lat zmienia się lekko wygląd koszulki i wsio, a tu w piłce co roku mamy coraz dziwniejsze wariacje... Koszulka podoba mi się... Ale jako koszulka wyjazdowa dla Chorwatów.
Faktycznie, mały szczegół, można nie zwrócić uwagi ;) ps gdyby ktoś zaraz pytał: zdecydowana większość bramkarzy w takiej sytuacji próbowałaby bronić ręką bliższą słupka (lewą), zaś Kahn miał to do siebie, że bronił na opak, co widocznie mu pomogło, bo karierę miał wybitną.
Ja bymtez chcieć Lukaku do nasza drużyna. Uwielbiam jego nazwisko, a także uważam, że to czołg z gracją łyżwiarki. Mam nadzieję, że jego gwiazda po tych MŚ będzie świecić bardzo jasno
Jak dla mnie to Modric troszkę też im kłody pod nogi stawia - niewykorzystany karny z Rosją, faul na Dele, po czym bramka na 1:0 dla Anglii... Wczoraj Perisic zagrał petardę, mam nadzieję, że otrzymał MOTM. Szkoda, że nasi nie chcieli zagrać z takim nastawieniem jak zawodnik nr 4 reprezentacji Chirwacji... ech...
Oho, Ktoś widzę ma nos zadarty wysoko... Kasus Pele i Maradony jest dla mnie dosyć prosty - już tłumaczę. Przyznaję, Maradonę znam z kilku filmików na yt i jednego filmu dokumentalnego z telewizji oraz z ostatniej celebracji w meczu z Nigerią. Nie wspominam o opowieściach ojca również. Pele? Znam z mitu o milionie bramek strzelonym ogórasom (może mi ktoś jeszcze ktoś powie, że liga brazylijska w tamtych czasach to petarda?) i jaraniem się tym.
Myk polega na tym, że Ci piłkarze są uznawani za najlepszych w historii. Bo wygrali mistrzostwa świata. Pele 3 razy, Maradona raz. Zagrali na tych turniejach legendarne spotkania, strzelali fantastyczne bramki. NIE NEGUJĘ TEGO.
Do czego zmierzam to fakt, że np. mieszkając w Polsce nikt nie miał nawet szans obejrzeć wyczynów Pelego w lidze brazylijskiej w telewizji, bo nie było takich możliwości! Ba, z Maradoną jest podobnie! Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nasi starsi koledzy, rodzice mieli dostęp do meczów tych dwóch piłkarzy, no chyba że mieli NC+ itp. w tamtych czasach. ;)
Jak dobrze wiemy, no nie mieli. Więc skąd oni mają takie pojęcie, że Pele najlepszy, Maradona najlepszy? Bo widzieli ich na transmitowanych na całym świecie (no może prawie) mistrzostwach świata. Gdzie wtedy każdy mecz był o chwałę bądź upadek. Ranga spotkań wysoka, prezentowali się najlepsi piłkarze.
A dzisiaj? Dzisiaj można przez internet obejrzeć nawet 4 ligę japońską jak się chce. I kiedy się chce. Dzisiaj możemy nawet w lodówce oglądać każdy mecz jaki nas interesuje.
Tutaj chciałbym się zatrzymać na chwilę. Mówisz, że znalazłeś taśmy z Maradoną, że ale on gra, zachwycasz się itp. Spoko - ja też mogę przygotować dla Ciebie z 10 meczów z CR7 w roli głównej jak i Messim, gdzie będą wyglądać rewelacyjnie!
Jeżeli mierzymy piłkarzy, że liczy się parę meczów w sezonie, ale tych najważniejszych, które prowadzą do ostatecznego, najwyższego tryumfu, i jaki Ci piłkarze mieli wpływ na końcowy rezultat to powiem tak... CR7... Faza pucharowa Ligi Mistrzów przez ostatnie 4-5 lat - facet ładuje bramę za bramą i wprowadza swoich dalej 4 LM w ciągu 5 lat - dalej, 2016 rok - wygrywa z Portugalią Mistrzostwo Europy jako kapitan i motywator/trener w finale.
NO ALE W RESZCIE SEZONU GRAŁ SŁABO hurr durr powiedzą - co z tego - według Twojego toku rozumowania ta reszta się nie liczy, bo jeśli przy określaniu wielkości Pelego czy Maradony się nie liczy, to dlaczego liczy się przy określaniu Cristiano Ronaldo bądź Messiego?
0
Macie na stronie złośliwą reklamę z jakąś loterią! ;)
0
Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy ;)
0
Szkoda, że nie jest jak w NBA, tam co np 20 lat zmienia się lekko wygląd koszulki i wsio, a tu w piłce co roku mamy coraz dziwniejsze wariacje... Koszulka podoba mi się... Ale jako koszulka wyjazdowa dla Chorwatów.
0
Czy ma ktoś do sprzedania koszulkę domowa z 20111!2012?
63
Panie Griezmann... Pan co najwyżej kelneruje temu stołowi...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oj, nie chciałem, żeby brzmiało to negatywnie, ogólnie ciekawostka petarda!
0
Spałem spokojnie.
0
Haha! Nie spodziewałem się takiej końcówki! Żart istna petarda! Dzięki, dawno się tak nie uśmiałem!
0
24 listopada premiera
7
Tak, Riqui Puig jest ojcem chrzestnym tego Pana.
0
Faktycznie, mały szczegół, można nie zwrócić uwagi ;) ps gdyby ktoś zaraz pytał: zdecydowana większość bramkarzy w takiej sytuacji próbowałaby bronić ręką bliższą słupka (lewą), zaś Kahn miał to do siebie, że bronił na opak, co widocznie mu pomogło, bo karierę miał wybitną.
0
Genialne, poszukałbym informacji jak się robi takie coś, ale nie wiem jak wpisać w wyszukiwarce na temat tej instrukcji (?) jaki jest sekret? :)
0
Dobrze, że mu się w moszne nie wbiło
0
Zadałem tylko pytanie, ponieważ było o nim głośno. Pozdrawiam.
0
Czyli nici z Pogby?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
kocham go!
8
Gdyby były to koszulki wyjazdowe, też bym nie pogaradził
1
Dziękuję
0
A czy "typencjusz" można?
0
Autobus i laga?
0
W takim razie dlaczego Barcelona sprowadza tego zawodnika?
2
Witam, dlaczego Lenglet nie został powołany na MŚ przez reprezentację Francji?
0
Dzięki, pytam sie ciągle i pytam, Eto nawet nie raczy mi odpowiedzieć... jeszcze raz dzięki, już wszystko wiem :)
0
Ja bymtez chcieć Lukaku do nasza drużyna. Uwielbiam jego nazwisko, a także uważam, że to czołg z gracją łyżwiarki. Mam nadzieję, że jego gwiazda po tych MŚ będzie świecić bardzo jasno
1
Jak dla mnie to Modric troszkę też im kłody pod nogi stawia - niewykorzystany karny z Rosją, faul na Dele, po czym bramka na 1:0 dla Anglii... Wczoraj Perisic zagrał petardę, mam nadzieję, że otrzymał MOTM. Szkoda, że nasi nie chcieli zagrać z takim nastawieniem jak zawodnik nr 4 reprezentacji Chirwacji... ech...
0
Co to jest to INP?
0
Perskic MVP meczu
2
Oho, Ktoś widzę ma nos zadarty wysoko... Kasus Pele i Maradony jest dla mnie dosyć prosty - już tłumaczę. Przyznaję, Maradonę znam z kilku filmików na yt i jednego filmu dokumentalnego z telewizji oraz z ostatniej celebracji w meczu z Nigerią. Nie wspominam o opowieściach ojca również. Pele? Znam z mitu o milionie bramek strzelonym ogórasom (może mi ktoś jeszcze ktoś powie, że liga brazylijska w tamtych czasach to petarda?) i jaraniem się tym.
Myk polega na tym, że Ci piłkarze są uznawani za najlepszych w historii. Bo wygrali mistrzostwa świata. Pele 3 razy, Maradona raz. Zagrali na tych turniejach legendarne spotkania, strzelali fantastyczne bramki. NIE NEGUJĘ TEGO.
Do czego zmierzam to fakt, że np. mieszkając w Polsce nikt nie miał nawet szans obejrzeć wyczynów Pelego w lidze brazylijskiej w telewizji, bo nie było takich możliwości! Ba, z Maradoną jest podobnie! Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nasi starsi koledzy, rodzice mieli dostęp do meczów tych dwóch piłkarzy, no chyba że mieli NC+ itp. w tamtych czasach. ;)
Jak dobrze wiemy, no nie mieli. Więc skąd oni mają takie pojęcie, że Pele najlepszy, Maradona najlepszy? Bo widzieli ich na transmitowanych na całym świecie (no może prawie) mistrzostwach świata. Gdzie wtedy każdy mecz był o chwałę bądź upadek. Ranga spotkań wysoka, prezentowali się najlepsi piłkarze.
A dzisiaj? Dzisiaj można przez internet obejrzeć nawet 4 ligę japońską jak się chce. I kiedy się chce. Dzisiaj możemy nawet w lodówce oglądać każdy mecz jaki nas interesuje.
Tutaj chciałbym się zatrzymać na chwilę. Mówisz, że znalazłeś taśmy z Maradoną, że ale on gra, zachwycasz się itp. Spoko - ja też mogę przygotować dla Ciebie z 10 meczów z CR7 w roli głównej jak i Messim, gdzie będą wyglądać rewelacyjnie!
Jeżeli mierzymy piłkarzy, że liczy się parę meczów w sezonie, ale tych najważniejszych, które prowadzą do ostatecznego, najwyższego tryumfu, i jaki Ci piłkarze mieli wpływ na końcowy rezultat to powiem tak... CR7... Faza pucharowa Ligi Mistrzów przez ostatnie 4-5 lat - facet ładuje bramę za bramą i wprowadza swoich dalej 4 LM w ciągu 5 lat - dalej, 2016 rok - wygrywa z Portugalią Mistrzostwo Europy jako kapitan i motywator/trener w finale.
NO ALE W RESZCIE SEZONU GRAŁ SŁABO hurr durr powiedzą - co z tego - według Twojego toku rozumowania ta reszta się nie liczy, bo jeśli przy określaniu wielkości Pelego czy Maradony się nie liczy, to dlaczego liczy się przy określaniu Cristiano Ronaldo bądź Messiego?