Jak Kepa po swoim zachowaniu nie powinien zakładać już koszulki Chelsea, to co dopiero Ramos? Ja bym go wysłał na misję w jedną stronę w kosmos, aby odnalazł swoje piłki, które wykopał.
Czy sędziowie po meczu odpowiadają na pytania dlaczego podjęli takie, a nie inne decyzję na boisku? No przecież to jest proste, delikwent (sędzia) siada, zadaje mu się proste pytanie - dlaczego podyktował Pan drugiego karnego dla Realu? I czekamy na odpowiedź. Jako edytor programu dodałbym jeszcze ścieżkę dźwiękowa "śmiechu widowni" jak w sitcomach po wypowiedzi "sędziego".
Piszę bez hejtu, piany itp. Po prostu z czystej ciekawości. Mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć dlaczego bramka dla Ajaxu wczoraj była nieznana? Dlaczego tam był uznany spalony?
Hej, jestem na telefonie, niestety nie będę mieć dostępu do komputera przez najbliższe godziny - informacje, które znalazłem są dla mnie niejasne. Dzisiejszy mecz będzie można obejrzeć tylko w Canal +?
0
Powtarzam pytanie, czy jest miejsce we Wrocławiu, gdzie fani Barcy się zbierają by oglądać razem mecze? :D
0
I cyyyk dziękuję:) widzimy się w ten weekend!!!
Edit: po 15 sekundach napisania tego komentarza zrozumiałem żart hahaha petarda.
0
Cześć, czy we Wrocławiu jest miejsce gdzie fani Barcy oglądają jej mecze? Wujek Google mi za bardzo nie pomógł. Posiada Pan jakieś informacje? :)
35
Jak Kepa po swoim zachowaniu nie powinien zakładać już koszulki Chelsea, to co dopiero Ramos?
Ja bym go wysłał na misję w jedną stronę w kosmos, aby odnalazł swoje piłki, które wykopał.
14
Co za wspaniały dzień. Liga Mistrzów znów stała się ciekawa.
3
Pique najlepszy na boisku, aż nie wierzę
1
HAHAHAHA Co Bale!
0
Gramy kupę, ale co do realu: karma is a bitch
4
Dobrze, że na miejscu Viniciusa nie ma Ronaldo, bo byłoby już 4:0
1
Czy sędziowie po meczu odpowiadają na pytania dlaczego podjęli takie, a nie inne decyzję na boisku? No przecież to jest proste, delikwent (sędzia) siada, zadaje mu się proste pytanie - dlaczego podyktował Pan drugiego karnego dla Realu?
I czekamy na odpowiedź. Jako edytor programu dodałbym jeszcze ścieżkę dźwiękowa "śmiechu widowni" jak w sitcomach po wypowiedzi "sędziego".
6
Tylko nasi nie mówią o tym na głos
0
Dziękuje. Bramka nieuznana prawidłowo w takim razie.
0
Piszę bez hejtu, piany itp. Po prostu z czystej ciekawości. Mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć dlaczego bramka dla Ajaxu wczoraj była nieznana? Dlaczego tam był uznany spalony?
12
Oni są chorzy
8
Nie gra Messi od początku? Potwierdzone: 5:1 dla naszych!
0
Dedykuję zmarłej babci
0
No daj źródło no....
0
Daj źródło!
3
Co za facet, życzęu wspaniałej kariery
1
Mina Tebasa < 3
0
A szkoda.
0
Hej, jestem na telefonie, niestety nie będę mieć dostępu do komputera przez najbliższe godziny - informacje, które znalazłem są dla mnie niejasne. Dzisiejszy mecz będzie można obejrzeć tylko w Canal +?
0
Perez to jest gość
0
Niemożliwe! Prank?
0
Coś mnie trapi, ale nie wiem co, przez co nie mogę zasnąć. A do pracy na 9, kurde... Co tu robić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Powinna zostać dodana rubryka oceniająca trenera po meczu...
0
A niech to dunder świśnie. Waldek - taktyk, Rakitić, wuefista i kolarz. Człowiek renesansu kuchnia felek.
2
Myślę, że śp. Johan Cryuff nie zgodziłby się z Waldkiem na kilku płaszczyznach
1
to Valverde będzie go wystawiał do śmierci...