0

Powtarzam pytanie, czy jest miejsce we Wrocławiu, gdzie fani Barcy się zbierają by oglądać razem mecze? :D

0

I cyyyk dziękuję:) widzimy się w ten weekend!!!

Edit: po 15 sekundach napisania tego komentarza zrozumiałem żart hahaha petarda.

0

Cześć, czy we Wrocławiu jest miejsce gdzie fani Barcy oglądają jej mecze? Wujek Google mi za bardzo nie pomógł. Posiada Pan jakieś informacje? :)

35

Jak Kepa po swoim zachowaniu nie powinien zakładać już koszulki Chelsea, to co dopiero Ramos?
Ja bym go wysłał na misję w jedną stronę w kosmos, aby odnalazł swoje piłki, które wykopał.

14

Co za wspaniały dzień. Liga Mistrzów znów stała się ciekawa.

3

Pique najlepszy na boisku, aż nie wierzę

1

HAHAHAHA Co Bale!

0

Gramy kupę, ale co do realu: karma is a bitch

4

Dobrze, że na miejscu Viniciusa nie ma Ronaldo, bo byłoby już 4:0

1

Czy sędziowie po meczu odpowiadają na pytania dlaczego podjęli takie, a nie inne decyzję na boisku? No przecież to jest proste, delikwent (sędzia) siada, zadaje mu się proste pytanie - dlaczego podyktował Pan drugiego karnego dla Realu?
I czekamy na odpowiedź. Jako edytor programu dodałbym jeszcze ścieżkę dźwiękowa "śmiechu widowni" jak w sitcomach po wypowiedzi "sędziego".

6

Tylko nasi nie mówią o tym na głos

0

Dziękuje. Bramka nieuznana prawidłowo w takim razie.

0

Piszę bez hejtu, piany itp. Po prostu z czystej ciekawości. Mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć dlaczego bramka dla Ajaxu wczoraj była nieznana? Dlaczego tam był uznany spalony?

12

Oni są chorzy

8

Nie gra Messi od początku? Potwierdzone: 5:1 dla naszych!

0

Dedykuję zmarłej babci

0

No daj źródło no....

0

Daj źródło!

3

Co za facet, życzęu wspaniałej kariery

1

Mina Tebasa < 3

0

A szkoda.

0

Hej, jestem na telefonie, niestety nie będę mieć dostępu do komputera przez najbliższe godziny - informacje, które znalazłem są dla mnie niejasne. Dzisiejszy mecz będzie można obejrzeć tylko w Canal +?

0

Perez to jest gość

0

Niemożliwe! Prank?

0

Coś mnie trapi, ale nie wiem co, przez co nie mogę zasnąć. A do pracy na 9, kurde... Co tu robić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Powinna zostać dodana rubryka oceniająca trenera po meczu...

0

A niech to dunder świśnie. Waldek - taktyk, Rakitić, wuefista i kolarz. Człowiek renesansu kuchnia felek.

2

Myślę, że śp. Johan Cryuff nie zgodziłby się z Waldkiem na kilku płaszczyznach

1

to Valverde będzie go wystawiał do śmierci...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?