7

Hejt Cristiano jest niesamowity, rozumiem ten hejt, ale takiego kogoś nie doceniać, to no...

Chciałbym zostawić swoję zdanie na temat wielkości Cristiano tutaj: Gdyby ważyły się losy świata, piłkarz, któremu oddałbym ostatnią piłkę, karnego, rzut wolny - byłby to CR7, ta jego arogancja i przekonanie o byciu wielkim sprawia, że jest decydujący i robi rzeczy fascynujące. On ma w sobie gen wygrywania, choćby za wszelką cenę. Coś jak Michael Jordan. Dla mnie drugi najlepszy w historii, a widziałem 70 procent tych co wypisałeś w akcji.

0

A powiedz ile strzelił na Camp Nou...

0

W sumie xD.

0

przyznaję, jestem zbyt leniwy

0

Też mam

0

BarcaInfo, tak z czystej ciekawości, bo nie jestem Twoim hejterem, wręcz przeciwnie - dziękuję za Twoją pracę tutaj - ile masz lat, jeśli mogę zapytać?

1

Robię screena!

0

Uwielbiam ten komentarz!

1

Lukaku jest niesamowity!

1

Dziękuję, właśnie mnie to zastanawiało :)

2

Francja przejęła farta od Portugalii :D

0

Co oni się tak uwzieli na tego Tolisso? Zrobił im coś?

6

Coś mnie ominęło? Było fichado?

15

"To nie Hiszpania wygrała Mistrzostwo Świata w 2010 roku, tylko Katalonia"~ Eric Cantona.

https://zapodaj.net/1e95073f32b59.png.html

1

Idealne miejsce dla tego zawodnika.

0

Wygrał?

0

Kiedyś to kurła było, prawda?

0

Widziałem wszystkie, ponieważ mam 242 lata, a ile Ty widziałeś typowy hejterze?

0

Najlepsze mistrzostwa świata w historii!!!! Wyczuwam epicki finał!

0

Od kiedy odbieranie rękami piłki spomiędzy nóg to jakieś przekroczenie? Nawet moja dziewczyna nie zauważyła nic złego. Wtf

1

Dlaczego nie było żółtej, ba czerwonej kartki za perfidne, beznadziejne, żałosne symulowanie dla Neymara?

0

Ta nagroda nie jest głupia, tylko są złe kryteria wyboru. Ja chętnie otrzymalbym wyroznienie najlepszego pracownika roku w mojej firmie

5

Smutno mi...

1

Żart petarda! :D

0

Co to jest to INP?

0

czy jest ktoś, kto jest mi w stanie powiedzieć co to jest to INP...

10

Bramka Krossa była nieprawdopodobna, odjęło mi wczoraj mowę, a mówię wam jak mnie do tego zapiekłooooo w pewnej części ciała to nie da się opisać - zaznaczam, że kebsa nie jadłem...

10

Przed chwilą było top 10 bramek na MŚ dotychczas, 3 Coutinho, 2 Nacho... nie zgadniecie co na 1szym miejscu było... Potęga marketingu Cristiano jest niesłychana (co wcale nie znaczy, ze nie jest niesamowity na tych mistrzostwach, bo jest).

241

Bo ten przecinek po "nic" jest bardzo potrzebny ;)

0

Może mi pomożecie! Szukam, gdzie mógłbym kupicc te bluzy co wczoraj miała Nigeria podczas hymnów. Wiecie gdzie mogę takie kupić w Polsce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?