0

Jest troche zimno xd

0

Siemka, siedze w Katowicach i czekam na dziewczynę :D nie pochodzimy z Katowic, może jesteś w stanie powiedZieć, jakie miejsce warto odwiedzić?

3

o tak, Miki to jest hall of fame zdecydowanie

0

już?!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

zepsuli youtube'a...

1

Poprzez takie akcje coraz bardziej się interesuje koszykówką(NBA). Moim zdaniem piłka umiera.

0

sushi na "niecodziennym talerzu" hehe

0

bez kitu, właśnie zdałem sobie sprawę, że Ronaldo i Figo grali razem w Barcelonie... Byłbyś w stanie mi na szybkości przybliżyć, dlaczego Ronaldo odszedł po sezonie z Barcy?

0

Ramos Zlota Pilka

0

Bendtner, Javalee Mcgee, Griezzzzman (bo 0 pucharów).
Moim zdaniem nie zasługują: Messi, Suarez i CR7

0

Interstellar, Django, Trylogia Batmana Nolana, American Beauty, 12stu ludzi

0

nie wiem, czy mówisz o mnie, czy o kolesiu/koleżance, co pisze w ogóle razem, ale tak jak mówię, czekam na dowody tego, co napisałem na początku - póki co, otrzymuje riposty ziomków, którzy liczą na łatwe plusiki

0

WOGULE? tak, a Ty jesteś kibicem ortografii?

0

a jak Ronaldo załaduje 3 bramki Atletico, to przypadek ;) naaah, czekam na lepszy przykład :)

0

proszę Was... ok jeśli jednak to jest problem, proszę , opowiedzcie mi, co jest takiego znakomitego w Busquetsie, kibicujemy tej samej drużynie, więc fajnie byłoby, gdybyście mi wytłumaczyli, jaki jest geniusz piłkarza z nr 5? :)

0

typowe, udowodnij to

1

ok, a kiedy był w ogóle znakomity? jestem pewny negatywnych komentarzy, więc mi udowodnijcie materiałami jego geniusz.

0

jak rok temu, jak mamy listopad?

0

"Fałsz, obłuda, zakłamanie, hipokryzja" i "można oklamywac pewna grupę przez pewien czas, ale nie da siesię oklamywac wszystkich przez caly czas", panie Zidane

0

Tzn od nowego sezonu będzie prowadził Inter

7

Wenger powinien być na 4tym miejscu

0

potwierdzam, jestem dumnym posiadaczem!

1

G*wno wiem, ale jestem prawie pewny, że Ferguson wcale.nie chciał oddawać go do Barcy...

0

Coooo, juz byla gala zlotej pilki?

0

typowy atak nienawiści Nikagi sashimoto!

1

nienawiścią i strachem? XD ziomek, słaby sarkazm

0

Donald J. Trump Eldo Prezidento! Kto jeszcze rozpoczął dzień od porannego przeglądu prasy na realmadryt.pl?

10

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Fajno byłoby zobaczyć Polaka na podium :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?