bez kitu, właśnie zdałem sobie sprawę, że Ronaldo i Figo grali razem w Barcelonie... Byłbyś w stanie mi na szybkości przybliżyć, dlaczego Ronaldo odszedł po sezonie z Barcy?
nie wiem, czy mówisz o mnie, czy o kolesiu/koleżance, co pisze w ogóle razem, ale tak jak mówię, czekam na dowody tego, co napisałem na początku - póki co, otrzymuje riposty ziomków, którzy liczą na łatwe plusiki
proszę Was... ok jeśli jednak to jest problem, proszę , opowiedzcie mi, co jest takiego znakomitego w Busquetsie, kibicujemy tej samej drużynie, więc fajnie byłoby, gdybyście mi wytłumaczyli, jaki jest geniusz piłkarza z nr 5? :)
"Fałsz, obłuda, zakłamanie, hipokryzja" i "można oklamywac pewna grupę przez pewien czas, ale nie da siesię oklamywac wszystkich przez caly czas", panie Zidane
0
Jest troche zimno xd
0
Siemka, siedze w Katowicach i czekam na dziewczynę :D nie pochodzimy z Katowic, może jesteś w stanie powiedZieć, jakie miejsce warto odwiedzić?
3
o tak, Miki to jest hall of fame zdecydowanie
0
już?!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
zepsuli youtube'a...
1
Poprzez takie akcje coraz bardziej się interesuje koszykówką(NBA). Moim zdaniem piłka umiera.
0
sushi na "niecodziennym talerzu" hehe
0
bez kitu, właśnie zdałem sobie sprawę, że Ronaldo i Figo grali razem w Barcelonie... Byłbyś w stanie mi na szybkości przybliżyć, dlaczego Ronaldo odszedł po sezonie z Barcy?
0
Ramos Zlota Pilka
0
Bendtner, Javalee Mcgee, Griezzzzman (bo 0 pucharów).
Moim zdaniem nie zasługują: Messi, Suarez i CR7
0
Interstellar, Django, Trylogia Batmana Nolana, American Beauty, 12stu ludzi
0
nie wiem, czy mówisz o mnie, czy o kolesiu/koleżance, co pisze w ogóle razem, ale tak jak mówię, czekam na dowody tego, co napisałem na początku - póki co, otrzymuje riposty ziomków, którzy liczą na łatwe plusiki
0
WOGULE? tak, a Ty jesteś kibicem ortografii?
0
a jak Ronaldo załaduje 3 bramki Atletico, to przypadek ;) naaah, czekam na lepszy przykład :)
0
proszę Was... ok jeśli jednak to jest problem, proszę , opowiedzcie mi, co jest takiego znakomitego w Busquetsie, kibicujemy tej samej drużynie, więc fajnie byłoby, gdybyście mi wytłumaczyli, jaki jest geniusz piłkarza z nr 5? :)
0
typowe, udowodnij to
1
ok, a kiedy był w ogóle znakomity? jestem pewny negatywnych komentarzy, więc mi udowodnijcie materiałami jego geniusz.
0
jak rok temu, jak mamy listopad?
0
"Fałsz, obłuda, zakłamanie, hipokryzja" i "można oklamywac pewna grupę przez pewien czas, ale nie da siesię oklamywac wszystkich przez caly czas", panie Zidane
0
Tzn od nowego sezonu będzie prowadził Inter
7
Wenger powinien być na 4tym miejscu
0
potwierdzam, jestem dumnym posiadaczem!
1
G*wno wiem, ale jestem prawie pewny, że Ferguson wcale.nie chciał oddawać go do Barcy...
0
Coooo, juz byla gala zlotej pilki?
0
typowy atak nienawiści Nikagi sashimoto!
1
nienawiścią i strachem? XD ziomek, słaby sarkazm
0
Donald J. Trump Eldo Prezidento! Kto jeszcze rozpoczął dzień od porannego przeglądu prasy na realmadryt.pl?
10
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Fajno byłoby zobaczyć Polaka na podium :)