Czy jestem jedyny, który ma coś więcej niż ból dupy, bo Barcelona przegrała z Realem w pierwszym meczu po pożegnaniu J. Cruyff'a - i dla niego znaczył ten mecz coś więcej?
moje ulubione to Barca... Liverpool (jestem fanboyem Kloppa) i... MILAN! dlaczego? kiedyś nie lubiłem Milanu, ale z biegiem czasu zacząłem doceniać niegyś ich wielkośc, polityke transferową i mam nadzieję, że Milan się odrodzi! Bo Milan >Inter, a co ielubianych.... real, figo i chelsea
Do tych co sapią, że brak szacunku bo zły ubiór itd... W poniedziałek ludzie przychodzili w japonkach, koszulkach na ramiaczkach, różnokolorowo, I nie było problemu, sam byłem w bluzie, a moja mama nawet w dresie! (I nie tylko ona).
To, że ludzie do dzisiaj składają hołd i nie siedzą non stop na kompie tylko potrafią ruszyć 4 litery i zdobyć się na miły gest w stronę Johana, I w stronę klubu. A niektórzy nie potrafią chwilę poczekać, bo nie mogli zobaczyć czy Mają polecenia czy nie bo słabo widać... zenada.
Wczoraj odbyło się pożegnanie Johana Cruyffa, gdzie można było wpisać się do ksiąg kondolencyjnych (co żem uczynił) a wy się spinaliscie o parę dni czarno-białej strony... wstyd
ps. aktualnie mieszkam w Hiszpanii, i myślałem, że to my Polacy utrudniamy sobie życie, ale nieeee, zaufaj mi, mimo, że tu wszystko pięknie wygląda, to są niekiedy takie paradoksy, że głowa mała...
paredziesiąt a nawet parenaście lat temu w 90% świata piłkarze byli znani tylko z mistrzostw świata, bo telewizje publiczne danych krajów robiły z nich transmisje, dlatego mówią o Pele, Maradonie, Cruyffie, że to najlespsi piłkarze. Bo jakoś wątpie by mój tata oglądał np mecze Santosu za młodu, gdzie grał pele czy nawet mecze Napoli, w którym grał Maradona - ba pewnie nie tylko mój tata!
A dziś? Youtube, streamy live, canal plus, nawet tvp... itd... Dzisiaj można zobaczyć praktycznie wszystko, dlatego my "młodzi" mamy porównanie i jesteśmy w stanie określić (obiektywnie) jaki piłkarz jest spoko itd, a nie jest np tylko jednostrzałowcem na MŚ (Kiedyś Forlan dostał bodajże golden balla w 2006 - czy to ma oznaczać, że był najlepszym piłkarzem na świecie?!).
Dlatego też myślę, że w przyszłości będziemy bardziej obiektywni i będziemy w stanie zauważyć różnicę między obecnym footballem, a tym w przyszłości. Koniec,
1
prowokacje? czyli nie mogę mieć własnego zdania... ach widzę...
1
assassin's creed - seria
1
szkoda, że nie ma minusów, bo chciałbym pobić rekord... ale na dzień dzisiejszy de Bruyne > Neymar...
6
oby Atletico wygrało LM
1
jeśli tak będzie, wysyłam Ci hiszpańskie piwo!
0
Czy jestem jedyny, który ma coś więcej niż ból dupy, bo Barcelona przegrała z Realem w pierwszym meczu po pożegnaniu J. Cruyff'a - i dla niego znaczył ten mecz coś więcej?
0
czyli facebook, więc nic potwierdzonego!
0
fajne są te ciekaowstki, ale prosiłbym o źródło :) no hejt
1
ale ziomek... unia leszno to nie jest polski klub... #falubaz
1
moje ulubione to Barca... Liverpool (jestem fanboyem Kloppa) i... MILAN! dlaczego? kiedyś nie lubiłem Milanu, ale z biegiem czasu zacząłem doceniać niegyś ich wielkośc, polityke transferową i mam nadzieję, że Milan się odrodzi! Bo Milan >Inter, a co ielubianych.... real, figo i chelsea
0
odbieracie mi chęci czytania przetłumaczoych przez Was artykułów ze sportu czy mundo itd ;/
0
Wstyd... szkoda, że względu na Johana i tak, jestem symboliczną osobą...
2
nie ma problemu! jutro El Clasico, więc święto! a w święta się wybacza ;)
2
nie było trzeba nawet artykułu czytać... ale rozumiem prima aprilis, każdemu się może zdarzyć, pozdro!
0
prawda, aż odechciewa się czytać
2
nie pogrążaj się...
15
to co piszecie jest tak słabe, że aż tracę wiarę w ludzi
0
czy wiesz jaki jest przepis na pasztet zajęczy?
0
Do tych co sapią, że brak szacunku bo zły ubiór itd... W poniedziałek ludzie przychodzili w japonkach, koszulkach na ramiaczkach, różnokolorowo, I nie było problemu, sam byłem w bluzie, a moja mama nawet w dresie! (I nie tylko ona).
0
W sumie haha
0
To, że ludzie do dzisiaj składają hołd i nie siedzą non stop na kompie tylko potrafią ruszyć 4 litery i zdobyć się na miły gest w stronę Johana, I w stronę klubu. A niektórzy nie potrafią chwilę poczekać, bo nie mogli zobaczyć czy Mają polecenia czy nie bo słabo widać... zenada.
35
Wczoraj odbyło się pożegnanie Johana Cruyffa, gdzie można było wpisać się do ksiąg kondolencyjnych (co żem uczynił) a wy się spinaliscie o parę dni czarno-białej strony... wstyd
0
Mówią na niego gruby, a gra jak taran #czołg
31
Sergi Roberto !
16
Wbijam dzisiaj na pełnej do Barcelony! Święta w Barcie! Wesołych Świąt mordeczki! :D
0
lubię to jak napisałeś/aś "ronadlo" XD
0
ps. aktualnie mieszkam w Hiszpanii, i myślałem, że to my Polacy utrudniamy sobie życie, ale nieeee, zaufaj mi, mimo, że tu wszystko pięknie wygląda, to są niekiedy takie paradoksy, że głowa mała...
0
kocham w ch*j... bez sarkazmu! Ale serio, kto się spodziewał, że nasz kraj jest tak zaje*isty?
2
chłopak... Busquets jeszcze nie odchodzi na emeryturę... i prawdę mówiąc daleko mu do niej
5
paredziesiąt a nawet parenaście lat temu w 90% świata piłkarze byli znani tylko z mistrzostw świata, bo telewizje publiczne danych krajów robiły z nich transmisje, dlatego mówią o Pele, Maradonie, Cruyffie, że to najlespsi piłkarze. Bo jakoś wątpie by mój tata oglądał np mecze Santosu za młodu, gdzie grał pele czy nawet mecze Napoli, w którym grał Maradona - ba pewnie nie tylko mój tata!
A dziś? Youtube, streamy live, canal plus, nawet tvp... itd... Dzisiaj można zobaczyć praktycznie wszystko, dlatego my "młodzi" mamy porównanie i jesteśmy w stanie określić (obiektywnie) jaki piłkarz jest spoko itd, a nie jest np tylko jednostrzałowcem na MŚ (Kiedyś Forlan dostał bodajże golden balla w 2006 - czy to ma oznaczać, że był najlepszym piłkarzem na świecie?!).
Dlatego też myślę, że w przyszłości będziemy bardziej obiektywni i będziemy w stanie zauważyć różnicę między obecnym footballem, a tym w przyszłości. Koniec,
Czytał Tomasz Knapik.