12

rubryka z "porażkami" jest dla mnie po prostu niesamowita - piszę o tym, bo trzeba to naprawdę docenić i o tym wspomnieć.

0

można zrobić tak, że nie ilość "wydanych" minusów nie może przekroczyć liczbę wydanych poleceń;)

1

umarłem ze śmiechu... dziękuję :D

0

mówiłem wam!!!

7

do narzekających: w 90% meczów, które wyglądały źle w pierwszej połowie dla Barcelony, w przerwie meczy Luis Enrique potrafił tak nastawić zawodników i ich ustawić, że w drugiej odsłonie meczu drużyna wygląda bardzo dobrze! Pamiętajcie: bbbędzie dobrze!

18

żółta jak nic, chamskie, niepotrzebne zachowanie Adriano z Juanpim

4

nie mogłem uwierzyć, dopóki nie sprawdziłem... totalna żenada... przecież to jest nieprawdopodobne! Beka z prześcieradłowców.

1

i właśnie dlatego Ivan należy do Barcelony!

1

najlepszy komentarz ever!

15

AS mógł dać okładkę z Pogbą podpisującym koszulkę Barcelony ;)

0

CR7 pokazał klasę, w dodatku wielką + zyskał mój potężny szacunek, i myślę, że nie tylko mój. Klasa i szyk za to, że pogodził się z nr 2 i pogratulwał OFICJALNIE PRZED KAMERAMI Messiemu, był naturalny. Możliwe, że CR7 zrozumiał, że ich rywalizacja nie ma sensu, dlatego w końcu docenił, że 3 razy zabrał tytuł najlepszego (mówcie co chcecie, zasłużenie) piłkarza na świecie. Podejdę też od drugiej strony: Koleś siedzi dosłownie obok Messiego, dosłownie, a później mu gratuluje jak i jego małżonce - gdzie wcześniej siedzieli od siebie odcięci, wielki szacun dla Ronaldo.

0

Sorka, ale te nagrody sa z dupy

0

nie ma problemu, Messi posiada odpowiednią agresję, znakomicie się ustawia taktycznie, przewiduje 234567 kroków w przód. Mało to było razy kiedy Messi odbierał piłkę znakomitym zawodnikom? :D Messi to zawodnik na lata, a przecież w tym roku skończy 29 lat...

3

właśnie dokładnie o tym samym myślałem, uważam, że Messi połączy umiejętności obu Panów i stworzy coś pomiędzy z potężną szczyptą Messiego. Reasumując, Messi to zawodnik uniwersalny; jeżeli Pirlo w wieku 34 czy tam 35 lat może grać w pierwszym składzie finału LM, to co dopiero Messi w tym samym wieku... Dosłownie genialny zawodnik.

0

Proste pytanie: kogo wolelibyście mieć w drużynie? Ronaldo/Messi/Neymar - pick wise! Mój wybór: tylko Messi.

0

Będą z niego ludzie. Edit: już są :)

34

Powiem tak... Bramka z Bilbao w finale PK - za to należy się pół ZP, za grę w pierwszej połowie rewanżu z MC gra w 1szym meczu z Bayernem kolejne pół, następne pół za gola na wagę mistrzostwa Hiszpanii i ostatnie pół za bramkę, gdzie Boateng musiał sprawdzić dlaczego Xavi tak lubi murawę na Camp Nou - reasumując: Messi powinien otrzymać dwie Złote Piłki za zeszły rok. Dodam tylko: dlaczego? Bo to wszystko zmieniło historię i zostanie zapamiętany na wieki.

0

Brak Suareza to kpina!

1

może i tak, ale to, że ktoś ma 100 poleceń za komentarz, nie musi od razu oznaczać, ze ma rację ;) tzn, to nie przytyk do Matijas'a, ogólnie mówię

0

jeśli to jest bardzo ważny sukces w Twoim życiu, to współczuję...

0

zakochałem się w tym filmie haha

0

Dlaczego oni cały czas pomijają Suareza?

0

Dokładnie #Suarez

0

Dzięki, wybacz za mój sceptycyzm, myślałem po prostu, że się źle zrozumieliśmy (poniekąd tak :P) Wesołych Świąt :)

0

Wątpię więc, by rozegrali dokładnie tyle samo meczów :D

0

Myślałem, że rekord jest na dany rok, a nie sezon ;)

0

Trio jak ze SNU ;)

0

Ile meczów potrzebował Real do rekordu I ile Barca ma aktualnie rozegranych meczów?

2

Dorastalem pilkarsko wraz z Iniesta, mój idol piłkarski. Najlepszy piłkarz w historii Hiszpanii oraz wąska czołówka najlepszych piłkarzy w historii tej pięknej dyscypliny. Dziękuję Andres, I życzę żebyś grał w Barcelonie jak najdłużej.

0

in your face

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?