Wierzę, że czytacie każdy komentarz. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście przedstawili sukcesy i porażki (kłamstwa) poprzednich prezydentów FC Barcelony, jako swego rodzaju zestawienie, tak by można byłoby wyciągnąć z tego obiektywne wnioski. Liczę na Was!
Myślę, że do 2018 roku Messi już będzie grać na innej pozycji niż teraz, tzn. bardziej z tyłu. Wyczuwam, że będzie takim Iniestą, tylko że Messim hehe. Messi jest jak wino z wiekiem coraz lepszy jako piłkarz, nie jako atleta (tzn do pewnego momentu pewnie tak, ale wiek robi swoje - chociaż? Messi w końcu jest z innej planety, nie wiadomo w jakim wieku się TAM starzeją tacy jak on).
Wiele osób tutaj ma widoczny ból. W sumie słusznie i niesłusznie. Po 1, to problem Brazylii i Brazylijczyków... Po 2, łatwiej dla Messiego i jego Argentyny (hehe). Problemem w tej całej sytuacji jest brak obiektywizmu. Ronaldo wali po mordzie, kopie ludzi z premedytacją i otrzymuje żałosną karę. Vidal rozwala drogie Ferrari na bombie, stwarzając zagrożenie życia swoje oraz innym może wystąpić w następnym meczu. No i wreszcie, Zuniga rok temu cisnacy z kolana w kręgosłup Neymara... i też nic. O casusie Suareza nawet nie wspomnę... Prawdziwym problemem tutaj jest obiektywizm. Albo karają tak łagodnie wszystkich, albo na pełnej jak Suareza. Ukaranie Neymara jest bezapelacyjnie jak najbardziej na miejscu. Tylko niech karają zawodników obiektywnie...
Zgadzam się z Tobą w 100%! Pojawi się wielu nowych kibiców, "bandwagonerów", lecz jeśli ten tryumf ma sprawić, że jakiś młokos zakochał się w Barcie, to trzeba się cieszyć!:) Wiadomo, że 10letnie dziecko nie zakocha się w historii klubu, bo jej nie zrozumie. Pewnie każdy kibic Barcelony tak zaczynał, raczej wątpie by w Polsce były tradycje barcelońskie (może tylko nieliczni, pozdrawiam ich), zaczynał od polubienia zespołu ze względu na piłkarza, barwy czy właśnie takie spektakularne tryumfy. I tutaj czas na puente. Jeżeli pojawią się (a pojawią...) nowi kibice, to zamiast ich szykanować dobrze byłoby ich rozkochać w tym klubie. 1/2
Ok a teraz tak na chłodno, ponieważ wczoraj w kinie zżerały mnie emocje przez co nie mam głosu. Karny wg was powinien być? Pytam, ponieważ moja obiektywność wczoraj była o dziwo zachwiana... Veb
Nie oszukujmy się, kto widział w jaki sposób Juve zdobywał dublet, ten wie, że Barcelona dokonała czegoś naprawdę spektakularnego (nie wspomnę o drodze do finału LM). Ja rozumiem respekt i szacunek do rywala, ale Barca sie sfrajerzy jeśli tego nie wygra.
Ziomek, mówisz, że Zidane zjada Messiego na śniadanie pod względem pucharów... weź najpierw sprawdź czy to prawda, a później zastanów się czy warto głupoty pisać... nie pozdrawiam.
15
Laporta właśnie strzelił sobie w kolano
1
Droga Redakcjo!
Wierzę, że czytacie każdy komentarz. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście przedstawili sukcesy i porażki (kłamstwa) poprzednich prezydentów FC Barcelony, jako swego rodzaju zestawienie, tak by można byłoby wyciągnąć z tego obiektywne wnioski. Liczę na Was!
Wasz codzienny czytelnik,
Maciek aka JurnyGerwazy
P.S. jak mogę zmienić swój nickname?
0
Real Madryt mial Sahina, więc Barca ma Gundogana...
0
MANUEL NEUER?!
0
fajnie byłoby gdyby teraz Ter Stegen zamienił się z Bravo:D (i znowu tryplet hehe). #marzenia
1
Myślę, że do 2018 roku Messi już będzie grać na innej pozycji niż teraz, tzn. bardziej z tyłu. Wyczuwam, że będzie takim Iniestą, tylko że Messim hehe. Messi jest jak wino z wiekiem coraz lepszy jako piłkarz, nie jako atleta (tzn do pewnego momentu pewnie tak, ale wiek robi swoje - chociaż? Messi w końcu jest z innej planety, nie wiadomo w jakim wieku się TAM starzeją tacy jak on).
0
Gatunista.
21
Messi też gra na całym boisku, just sayin'...
0
Wtf właśnie przeczytałem...
16
Wiele osób tutaj ma widoczny ból. W sumie słusznie i niesłusznie. Po 1, to problem Brazylii i Brazylijczyków... Po 2, łatwiej dla Messiego i jego Argentyny (hehe). Problemem w tej całej sytuacji jest brak obiektywizmu. Ronaldo wali po mordzie, kopie ludzi z premedytacją i otrzymuje żałosną karę. Vidal rozwala drogie Ferrari na bombie, stwarzając zagrożenie życia swoje oraz innym może wystąpić w następnym meczu. No i wreszcie, Zuniga rok temu cisnacy z kolana w kręgosłup Neymara... i też nic. O casusie Suareza nawet nie wspomnę... Prawdziwym problemem tutaj jest obiektywizm. Albo karają tak łagodnie wszystkich, albo na pełnej jak Suareza. Ukaranie Neymara jest bezapelacyjnie jak najbardziej na miejscu. Tylko niech karają zawodników obiektywnie...
0
Bronić wyniku z Gruzją... czego my w Europie szukamy...
0
#Lewandowski
0
Czy tam był spalony?
0
Ciekawe kogo Messi ma w skladzie... ;)
0
Najlepszy mecz Rakiety w tym sezonie, cieszę się, że został tu doceniony. Zawodnik meczu:)
3
Dla tego komentarza tutaj przyszedłem! :D
0
Lewandowski jako wsparcie z ławki za Suareza:)
1
2/2 rozkochać w hymnie, historii powstania, historii grających tu piłkarzy. Im więcej kibiców Barcelony tym lepiej!:)
5
Zgadzam się z Tobą w 100%! Pojawi się wielu nowych kibiców, "bandwagonerów", lecz jeśli ten tryumf ma sprawić, że jakiś młokos zakochał się w Barcie, to trzeba się cieszyć!:) Wiadomo, że 10letnie dziecko nie zakocha się w historii klubu, bo jej nie zrozumie. Pewnie każdy kibic Barcelony tak zaczynał, raczej wątpie by w Polsce były tradycje barcelońskie (może tylko nieliczni, pozdrawiam ich), zaczynał od polubienia zespołu ze względu na piłkarza, barwy czy właśnie takie spektakularne tryumfy. I tutaj czas na puente. Jeżeli pojawią się (a pojawią...) nowi kibice, to zamiast ich szykanować dobrze byłoby ich rozkochać w tym klubie. 1/2
0
A odbiory? W końcu to obrońcy;)
0
Pytam o całą karierę, nie o ten sezon;)
0
Jestem leniwy, ile goli w LM ma już Suarez i Neymar? Z góry dzięki:)
3
Mógłby mi ktoś opowiedzieć o czym mowa w kontekście Kevina R. ? Z góry dziękuję.
0
Trzeba kogoś z Liverpoolu kupić hehe
0
Ok a teraz tak na chłodno, ponieważ wczoraj w kinie zżerały mnie emocje przez co nie mam głosu. Karny wg was powinien być? Pytam, ponieważ moja obiektywność wczoraj była o dziwo zachwiana... Veb
0
Nie oszukujmy się, kto widział w jaki sposób Juve zdobywał dublet, ten wie, że Barcelona dokonała czegoś naprawdę spektakularnego (nie wspomnę o drodze do finału LM). Ja rozumiem respekt i szacunek do rywala, ale Barca sie sfrajerzy jeśli tego nie wygra.
0
Ziomek, mówisz, że Zidane zjada Messiego na śniadanie pod względem pucharów... weź najpierw sprawdź czy to prawda, a później zastanów się czy warto głupoty pisać... nie pozdrawiam.
0
Szkoda, że z Eto'o Barca nie ma takich kontaktów... Eto'o eternal props...
4
Hahahahahahaha, nice try kiddo...
0
lol lol is back